2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

Balböceği

aa ceylincim masallah cok sevindim hayirli olsun cnm  :hello2: :hello2:

ceylin eslem

evet canım hemde daha hamile olacağım ay bilmiyorken yanii başlamıştı rüyalarıma girmeye.şöyle 3-4 kere gördüm hepsindede erkekti.içimede hep erkek doğuyordu zaten herkeze diyordum erkek olacak heralde öyle hissediyorum diye. ultrasyonda o kadar bariz bir şekilde ahanda pipim işte anne baba diyordu. :muzz: bugün bayram alışverişini yaptık tabi bizim ufaklığada bayramlık bişey aldık  :k06: çok güzeldi bebiş için alışveriş yapmak o kadar keyifliydiki.

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 08 Eylül , 2010, 22:17:40
evet canım hemde daha hamile olacağım ay bilmiyorken yanii başlamıştı rüyalarıma girmeye.şöyle 3-4 kere gördüm hepsindede erkekti.içimede hep erkek doğuyordu zaten herkeze diyordum erkek olacak heralde öyle hissediyorum diye. ultrasyonda o kadar bariz bir şekilde ahanda pipim işte anne baba diyordu. :muzz: bugün bayram alışverişini yaptık tabi bizim ufaklığada bayramlık bişey aldık  :k06: çok güzeldi bebiş için alışveriş yapmak o kadar keyifliydiki.

oo ne güzel... tebrikler... biz 4 aylık olcaz, ama hala bebeğime bişey almadık  :-\

ceylin eslem

dün bebişimiz içinde alışveriş yaptık demiştimya eve geldik bebişin poşeti yok  :honk: sonra eşim tekrar gitti uğradığımız magazalara tek tek bakmış ama malesef kaybetmişiz poşeti.napalım yeniden alırız ama çok acıdım yaaa.

Balböceği

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 09 Eylül , 2010, 10:16:00
dün bebişimiz içinde alışveriş yaptık demiştimya eve geldik bebişin poşeti yok  :honk: sonra eşim tekrar gitti uğradığımız magazalara tek tek bakmış ama malesef kaybetmişiz poşeti.napalım yeniden alırız ama çok acıdım yaaa.
Ceylincim cok erken degilmi cnm alisveris icin gerci isinize nasil geliyorsa al ama yazik kaybetmissiniz  :'( olsun yine alirsiniz  :opucuk:

zubeyde22

:sunny: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: selam kızlar nasılsınız uzun zaman oldu herkeze hayırlı bayramlar .. bayramdan önce doktura gitim kasıgımdaki agrı için doktur bana idrar yollarında intihap oldug söyledi onun içinmiş 3. ayımdan sonra tedavi uygulaycaklar mış.
kızlar bilginiz varmı bebegim 7+3 hafta oldu acapa bebege herhangi gibi bir zararı varmı doktor yok dedi ama inandırıcı gelmedi sanki moralim bozulmasın diye bişey söylemedi gibi geliyor bana.. :'( :'(

zubeyde22

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 08 Eylül , 2010, 10:12:21
1- Yeşil Zeytin                174 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
2- Pelda                        176 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
3- eymen ecrin               179 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
4- ece su                      182 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Ayni                         184 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
6- pisicik                       184 gün sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            186 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:     
8- ipek_lab                    187 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- dilek_224                   187 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ceylin eslem              188 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-elif su                      191 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
12-Vuslat                      199 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-ES_Cİ                      205 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
14-Yağmur&Toprak   210-212 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
15-Aşkitom                    219 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-gültanesi                   223  gün sonra bebğin kucağında   :love9:
17-Ayfer_Can                 227 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
18-zübeyde22                231 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
19-fatma...                 
20-bebeğimmm

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :nazar: :nazar: :nazar:

esracım çok güzel olmuş çok teşekkürler

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: zubeyde22 - 11 Eylül , 2010, 10:23:43
:sunny: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: selam kızlar nasılsınız uzun zaman oldu herkeze hayırlı bayramlar .. bayramdan önce doktura gitim kasıgımdaki agrı için doktur bana idrar yollarında intihap oldug söyledi onun içinmiş 3. ayımdan sonra tedavi uygulaycaklar mış.
kızlar bilginiz varmı bebegim 7+3 hafta oldu acapa bebege herhangi gibi bir zararı varmı doktor yok dedi ama inandırıcı gelmedi sanki moralim bozulmasın diye bişey söylemedi gibi geliyor bana.. :'( :'(
korkma canım hamilelikte çok duydum ablamda kullandızararı olmayan ilaçlarla oluyo tedavi

Balböceği

Masallah kizlar ne guzel listeyi iki erkek acmis hayirlisiyla devamida gelir insallah  :muzz: :muzz: :muzz:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: H2o - 11 Eylül , 2010, 16:17:17
Masallah kizlar ne guzel listeyi iki erkek acmis hayirlisiyla devamida gelir insallah  :muzz: :muzz: :muzz:
inşallah canım bu listelere girmek nasip oldu banada
gün gelmiş en üstteyim ah zman geçecek o günlerde gelecek biliyorum

zubeyde22

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 11 Eylül , 2010, 14:24:12
Alıntı yapılan: zubeyde22 - 11 Eylül , 2010, 10:23:43
korkma canım hamilelikte çok duydum ablamda kullandızararı olmayan ilaçlarla oluyo tedavi
teşekkür ederim arkdaşım  peki ablanda da akıntı oluyormuydu bende sarı bir akıntı oluyor ....ablanın şikayetleriyle benim şikayetler aynımı acaba ve kasıgımda agrı oluyor.... :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

akıntı bendede çok yoğun canım,hamilelikte olur
hamilelikten önce bendede vardı enfeksiyon,kasık ağrısı çok oluyodu
enfeksiya diye bi hap veriyo,çok etkili geçti bende

**YeŞiLzEytİN**

cnm bendede aynı sorun var bende antibiyotik kullanıyorum....
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
2- Pelda                        173 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
3- eymen ecrin               176 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
4- ece su                      179 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Ayni                         181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
6- pisicik                       181 gün sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            183 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:    
8- ipek_lab                    184 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- dilek_224                   184 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ceylin eslem              185 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-elif su                      188 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
12-Vuslat                      196 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-ES_Cİ                      202 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
14-Yağmur&Toprak   210-209 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
15-Aşkitom                    216 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-gültanesi                   220  gün sonra bebğin kucağında   :love9:
17-Ayfer_Can                 224 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
18-zübeyde22                228 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
19-fatma...                  
20-bebeğimmm

zubeyde22

::) :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
doktor 3.ayında sonra tedavi uygulayacaz dedi, siz ne zaman tedavi oldunuz ....
ben daha 1ay beklemem gerek bana saçma gelldi  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: