2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

Balböceği

eymen@ecrin

**YeŞiLzEytİN**

bnm de cnm pastırma çekti ilk bakalım devamında ne olcak..... :)
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

miray

benim canım hiç bişey cekmiyo herseyden tiksindim  :igrenc:
özellikle tavuk et türü yemekler sogan  :igrenc:  :igrenc:  :igrenc:
buara sadece pide, simit ve kasarlı tost,seftali  yıyebiliyorum  :sad1:
kızımda bu kadar olmamıstım cok fena bi yandan havalarda cok sıcak  :cildir:  :cildir:
uyuyamıyorum yiyemiyorum daha simdiden sonra ne olacak halim bilemiyorum  :icon_pale:
buara kızımda cok huysuz gece zırt pırt uyanıyo mız mız hep  :cildir:  :cildir:
ayy bu sıcaklar bizi mahvetti  :cildir:  :cildir:
buarada ben elevit kullanıyorum ondanmıdır nedir kabızlık da cekiyorum buara  :cildir:
siz ne kullanıyorsunuz
acaba dr uma danısıp bıraksammı elevit i  :dontknow:
kızıma hamişken ilk 3 ay folik plus kullnmıstım onun bi zararı olmamıstı
işte böyle sıcaklar,mide bulantıları,kabızlık mahvediyo buara beni  :cildir:  :cildir:
rabbim sabır versin tüm hamişlere

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 15 Ağustos , 2010, 23:47:34
benim canım hiç bişey cekmiyo herseyden tiksindim  :igrenc:
özellikle tavuk et türü yemekler sogan  :igrenc:  :igrenc:  :igrenc:
buara sadece pide, simit ve kasarlı tost,seftali  yıyebiliyorum  :sad1:
kızımda bu kadar olmamıstım cok fena bi yandan havalarda cok sıcak  :cildir:  :cildir:
uyuyamıyorum yiyemiyorum daha simdiden sonra ne olacak halim bilemiyorum  :icon_pale:
buara kızımda cok huysuz gece zırt pırt uyanıyo mız mız hep  :cildir:  :cildir:
ayy bu sıcaklar bizi mahvetti  :cildir:  :cildir:
buarada ben elevit kullanıyorum ondanmıdır nedir kabızlık da cekiyorum buara  :cildir:
siz ne kullanıyorsunuz
acaba dr uma danısıp bıraksammı elevit i  :dontknow:
kızıma hamişken ilk 3 ay folik plus kullnmıstım onun bi zararı olmamıstı
işte böyle sıcaklar,mide bulantıları,kabızlık mahvediyo buara beni  :cildir:  :cildir:
rabbim sabır versin tüm hamişlere

ÇOK ŞÜKÜR BEN İYİYİM CANIM.DECAVİT DİYE Bİ İLAÇ KULLANIYORUM.KG YAPABİLİRMİŞ YATARKEN ALMAMI SÖYLEDİLER.HAYIRLISI OLSUN ARTIK....

AyNi

ben folik asit kullanıyorum ama yinede kabızlık çekiyorum  :honk: sıcaklardan çoktandır deliksiz uyuyamıyorum, buda beni çook agresif yapıyor... mide bulantım benimde var hala ama iki gün iyi oluyorum, üçüncü gün sürekli çıkarıyorum  :y25:

et, tavuk yumurta süt, yani ne kadar yararlı şey varsa tiksindim bende  :y25: ama inşallah mide bulantısı geçerse ve sıcaklarda hafiflerse biraz, yemeyi deneyeceğim...  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

kızlar kabızlıktanmı bilmiyorum ama benim hafif göbeğim çıktı  :k06: kilo almadım çok eminim, bebek bu kadar erken çıkarmı aceba?  :icon_scratch: göbek deliğimde değişti...

şu bir ayı da atlatsaydık hayırlısıyla...

ceylin eslem

bana doktorum GYNO FERRO SANOL verdi.ilk aylarda aşırı ishal yaptı.içerigindeki demirden oluyomuş.bu aralar normale döndüm şükür ki.benim çok rahat geçiyor hamileliğim ne agresifliğim var nede başka bir şikayetim.ne öyle çok tiksindiğim yiyecekler nede aşerdiğim bişey yok.sadece  biraz iştahsızlık, halsizlik ve uyuma eğilimim var o kadar.ha bide mide ekşimelerim ve arada çıkarıyorum .öyle hiçbir şikayetimin olmaması normalmi bilmiyorum bazen beni tedirgin etmiyo değil bu durum  :'(

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 16 Ağustos , 2010, 09:38:33
bana doktorum GYNO FERRO SANOL verdi.ilk aylarda aşırı ishal yaptı.içerigindeki demirden oluyomuş.bu aralar normale döndüm şükür ki.benim çok rahat geçiyor hamileliğim ne agresifliğim var nede başka bir şikayetim.ne öyle çok tiksindiğim yiyecekler nede aşerdiğim bişey yok.sadece  biraz iştahsızlık, halsizlik ve uyuma eğilimim var o kadar.ha bide mide ekşimelerim ve arada çıkarıyorum .öyle hiçbir şikayetimin olmaması normalmi bilmiyorum bazen beni tedirgin etmiyo değil bu durum  :'(

şikayetinin olmaması çok güzel canım, bebeğin sağlıklı olduktan sonra sorun yok... senin vücudunda bir değişiklik varmı?? yani göbeğin çıktımı veya kalçan genişledimi?

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Merhaba kızlar bende 6 hafta 4 günlüğüm bebeğimin ilk kalp atışlarını cumartesi duydum çok heyecan verici. Canım o benim.Sabahları bulantım var ya çok kötü bide ağzımın tadı oldukça berbat. Yemek kokularından tiksiniyorum.Allah izin verirse nisan 6-8 doğum gerçekleşecek.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

AyNi

Alıntı yapılan: yağmurum - 16 Ağustos , 2010, 09:45:23
Merhaba kızlar bende 6 hafta 4 günlüğüm bebeğimin ilk kalp atışlarını cumartesi duydum çok heyecan verici. Canım o benim.Sabahları bulantım var ya çok kötü bide ağzımın tadı oldukça berbat. Yemek kokularından tiksiniyorum.Allah izin verirse nisan 6-8 doğum gerçekleşecek.

Rabbim sağlıklı hamilelik ve sağlıkli bir bebek nasip etsin  :amin: benimde mide bulantılarım 6 haftalıkta başlamıştı... benden tavsiye neyi yiyebileceğini kendin karar ver, dene herşeyi... kimsenin mide bulantısı tutmuyor.. benim eltiminde mide bulantısı vardı, yeşil elma iyi geliyor dedi, ben yediğimle çıkarmam bir oldu  :k06:

benim dikkat ettiklerim, yağsız yemek, sabahları kahvaltıda küçük parça ekmek, domates, salatalık ve çay.. çay çok sağlıklı değil hamilelikte ama midemi çok rahatliyor.. öğlenleri ve arada yoğurtlu makarna yiyorum, arada meyve ve akşamları çorba... sende deneyerek menünü oluştur en iyisi..

ceylin eslem

hoşgeldin aramıza canım.umarım bu şikayetlerin en kısa zamanda biter.evet kalp atışları çok heyecan verici oluyo.benim kocam karnında hop hop atan şeyi görüce hayretle doktora oda ne demişti. :toothy10: doğumun çok güzel bir ayda olacak inşallah bahar başlangıcında yani bunalmadan doguracaz inşallah.ben 9+6 günlük hamileyim.benimde martın 15 i olacak inşallah.rabbim bebeklerimizi korusun.kollarımıza aldıgımız günleri yaşatsın bize. :amin:

AyNi

kızlar içinize ne doğuyor?? bebişiniz kızmı erkekmi??  :binkybaby: :binkybaby:

ceylin eslem

ben ilk yalarda hatta hamile oldugumu bilmeden bile rüyalarımda hep erkek görürdüm erkek hissederdim.ama şimdi erkekte hisetmiyorum kızda hissetmiyorum.hiç bişey hissetmiyorum.ama gönlüm kızdan yana. :binkybaby: peki sen ne hissediyorsun yada ne istiyorsun?

ceylin eslem

Alıntı yapılan: AyNi - 16 Ağustos , 2010, 09:41:08
Alıntı yapılan: ceylin eslem - 16 Ağustos , 2010, 09:38:33

şikayetinin olmaması çok güzel canım, bebeğin sağlıklı olduktan sonra sorun yok... senin vücudunda bir değişiklik varmı?? yani göbeğin çıktımı veya kalçan genişledimi?
vucudumda degişiklik hissediyorum evet ,mesela sürekli giydiğim pantolonlarım 1 kilo verdiğim halde göbeği sıkıyo.heralde ya göbeğim çıktı yada belim kalınlaştı veyada kalçam genişledi bilmiyorum.

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Amin inşllh çok teşşkür edrim kızlar şimdi iş yerindeyim yeşil elma alıyorum dilimleyip ağzıma atrıyorum arada. İyi geliyor. Ama yemek ekmek kestim hele yumurtayı çok severdim onu yiyince istemeden çıkartıyorum. Bünyem çok anormaleşti tuhaf oldu. <hiçbirşey seçmezken seçer oldum kabul etmiyor. Ama meyve iyi geliyor ekşi ekşi. Zaten canım hep ekşi istiyor.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM