2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

miray

03 Ağustos , 2010, 14:18:13 #30 Son düzenlenme: 03 Ağustos , 2010, 14:20:47 ♫♥♪SarıPapatyam♫♥♪
slm bahar annişleri  :k06:
ben bugün dr a gittim 8+2 olmusuz  :nazar:  :nazar:  :nazar:
mercimegimin kalp atıslarını duydum
cok güzel bi duygu gercekten 2. defa tadıyorum bu duyguyu
rabbim isteyen herkese nasip etsin
hersey yolunda cok sükür
bazı testler verdi dr
hemogram
tam idrar tahlili
ikili test
ve glukoz testleri
bidahaki aya kadar yaptırıcam
inş hersey yolunda gider
rabbim kolaylık versin tüm hamişlere  :k06:

miray

buarada mide bulantıları için malesef bi care yok cekcekmişim 1 ay daha
ama emedur diye bi hap verdi biraz azaltabilir dedi
bakalım kullancam inş işe yarar  :sad1:

AyNi

sarıpapatyam benim bebişimde dün 8 hafta 2 günlüktü  :k06: dediğin tahlilleri dün yaptırdım temiz çıktı çok şükür, sende bi sorun çıkmaz inşallah... mide bulantısı için banada ilaç verdi ama mecbur kalmadıkça içme dedi...

bide kızlar benim yüzüm çok sivilcelendii yaa... bide öyle küçük filan değil, kocaman kocaman ve çok acıyorlar... bide hafif çillenmişim.. normalde hiç çillenmem ben  :icon_scratch:

iyice çirkinleştim, kızım mı olacak yoksa  :ehi:

ipek_lab

Alıntı yapılan: AyNi - 03 Ağustos , 2010, 16:10:11
sarıpapatyam benim bebişimde dün 8 hafta 2 günlüktü  :k06: dediğin tahlilleri dün yaptırdım temiz çıktı çok şükür, sende bi sorun çıkmaz inşallah... mide bulantısı için banada ilaç verdi ama mecbur kalmadıkça içme dedi...

bide kızlar benim yüzüm çok sivilcelendii yaa... bide öyle küçük filan değil, kocaman kocaman ve çok acıyorlar... bide hafif çillenmişim.. normalde hiç çillenmem ben  :icon_scratch:

bi yerde okumuştum hamilelikte ergenlikteki gibi sivilceler çıkabiliyormuş sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inşallah

elif su

Alıntı yapılan: ♫♥♪SarıPapatyam♫♥♪ - 20 Temmuz , 2010, 00:11:22
2011 mart ta dogum yapacak kimse yoook muuuuuuuu  :director: :director:
benim allahın izniyle 13 mart  ::)
ayy zor olurmu mart ta dogum yapmak havalarda soguk olcak  :dontknow:
kızım temmuzda dogmustu ozamanda hava cok sıcaktı  :sunny:

Ben varım arkadaşım benim de allahın izniyle 18 mart, aramızda çok az zaman var. Evet kış bebeği olacak ama daha iyi kendini yazın toparlıyor olacak.

elif su

Alıntı yapılan: AyNi - 03 Ağustos , 2010, 16:10:11

Benimde yüzüm sivilcelenmeye başladı ama yaparmış hormon değişikliklerinden dolayı oluyormuş. Çok şükür mide bulantım yok, sadece yağlı yemek yediğimde rahatsız oluyorum, e ona da dikkat etmek gerekiyor sanırım.

Balböceği

Mirayimmm cok sevindimmm cnmmm  :hello2: :hello2:
rabbim kimseyi bole seylerle sinamasinn  :y25:  :amin:

miray

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 05 Ağustos , 2010, 00:35:35
Mirayimmm cok sevindimmm cnmmm  :hello2: :hello2:
rabbim kimseyi bole seylerle sinamasinn  :y25:  :amin:
amin böcüşüm öyle  :k06:

kızlar ilk hamileliği olanlar kıymetini bilsin doya doya yasasın hamişliğini
2. hamişlik zormus
buara mide bulantısından ölüyorum ama kızımla ilgilenmek zorundayım
özellikle onun yemek saatleri benim için işkence gibi  :igrenc:
yemek  yaparken ayrı yedirirken ayrı dert  :igrenc:
onunla ugrasırken hamile oldugumu bile unutuyorum bazen  :sad1:  :sad1:

eymen@ecrin

arkadaşlar bugün sağlık ocağına kayıt yaptırmaya gittim tansiyonumu falan ölçtüler biraz yüksek çıktı sizce bir sıkıntı olurmu ilerde her ay gel bakalım dediler aynı sorunu olan varmı

elif su

Arkadaşım bence eve en kısa zamanda bir tansiyon aleti almalısın. Düşük tansiyon değil ama yüksek tansiyonun Allah korusun kontrol altında tutulmazsa bebeğe zararı olabiliyor. Düzenli olarak satın aldığın tansiyon aleti ile tansiyonunu ölç, ve yüksek olduğu durumlarda düşürmenin yollarını araştır derim ben.

Dilerim hiç sorunsuz şekilde hamileliğini geçirirsin. (Bu arada sıcaklarda fazla yormamaya bak kendini.)

eymen@ecrin

teşekkür ederim dikkat etmeye çalışıyorum doğru diyosun ben alıyım bitane tansiyon aleti.

vuslat

evettttttttttttt bende marttaa bebeğime kavuşucam inşşşşşşşşşşşşşşş  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :love9: :love9: :love9: :love9:

[/ur

ceylin eslem

merhabalar.....
   arkadaşlar tuhafıma gidiyor bu sayfaya yazmak.allahım bir gün bende bu sayfada arkadaşlarla birlikte bebeğime kavuşacağım günü bekleyecekmiydim.(2 yıllık beklemeden sonra) şükürler olsun rabbim sana bana bu günleri yaşattığın için.
   neyse arkadaşlar çok mutluyum 9+2 olduk bugün ve 15 MART 'ta doğum tarihim.sanırım sarıpapatyam ve ayni arkadaşımla hemen hemen aynı günleri bekleyeceğiz.hamilelik sizde nasıl bilmem ama bende çok rahat gidiyor.mide bulantılarım çok hafif bir kaç hafta geldi geçti.biraz halsizlik var sadece.şükürler olsun yakın arkadaşlarımdan biliyorum sadece çubuk krakerle beslenen su dahil içemeyenler var bulantıları yüzünden.o yüzden çok çok şanslıyım.allahım hepimize kolay hamilelikler yaşatsın.

vuslat

canım senin son adet tarihin ne..
  bu arada evet yaa banada rüya gibi geliyo umarım bebeklerimize kauşurusss ama bişiy diyimmi süper zmaanda hamile kalmışızzz en ağır haller kışın geçicek bahardda bebeğmize kavuşucaz bebekte sıcaktan patlamamış olucakkkk  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

[/ur

ceylin eslem

canım bende geç döllenme oldu adetime göre hesaplanmıyor.doktor son adetini 10 haziran olarak hesapladım dedi.aaa bu konuda gerçekten çok şanslıyız valla.şu aylarda son aylarını yaşayanları bir düşünsene ki zaten hamilelikte vucut ısısı artıyormuş bide sıcaklık hiç çekilmez valla.hem ilkbaharın ilk ayında düyaya getireceğiz bunalmadan.benim birde şöyle bir avantajımda olacak.öğretmen oldugum için 4 ay izin hakkım var  ve benim  2.dönem tamamen kapanıp yaz tatiliyle birleşiyo. okula yeniden başladıgımda benim bebiş 6 aylık oluyor.en zor dönemi atlatmış olacağım.bu benim için çok çok güzel olacak.