2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

vuslat

bende bugün ilk defa gidicem dr a ne kadarlık çıkıcak merak ediyorum 30 unda beta hcg 3124 çıkmıştı.. bundan önceki gebeliğim gelişmeyen olduğu için korkuyorum benmde adetim 1 haziran ama ne kadarlık çıkıcak bilemiyorum nys dediğin gibi dr bilir nasılsa. bu arada alttan muayene ediyormu yada testler yaptırdımı  kaç hafta olduğunu nerden anlıyor..
evet ya ne biz bunalıcaz ne bebekler  :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: senin adınada çok sevindim istesen böle denk getiremezdinn ben baharda doğm yapacağım için şanslıyım sende hem bunun için hem tatil için.. çalışanlar için çok zor ne güze bebeğinin yanında olucaksınn  :opucuk: :opucuk: allah sağlığıyla kucağımıza almayı nasib etsin inşş

[/ur

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 12 Ağustos , 2010, 10:25:04
merhabalar.....
   arkadaşlar tuhafıma gidiyor bu sayfaya yazmak.allahım bir gün bende bu sayfada arkadaşlarla birlikte bebeğime kavuşacağım günü bekleyecekmiydim.(2 yıllık beklemeden sonra) şükürler olsun rabbim sana bana bu günleri yaşattığın için.
   neyse arkadaşlar çok mutluyum 9+2 olduk bugün ve 15 MART 'ta doğum tarihim.sanırım sarıpapatyam ve ayni arkadaşımla hemen hemen aynı günleri bekleyeceğiz.hamilelik sizde nasıl bilmem ama bende çok rahat gidiyor.mide bulantılarım çok hafif bir kaç hafta geldi geçti.biraz halsizlik var sadece.şükürler olsun yakın arkadaşlarımdan biliyorum sadece çubuk krakerle beslenen su dahil içemeyenler var bulantıları yüzünden.o yüzden çok çok şanslıyım.allahım hepimize kolay hamilelikler yaşatsın.

bizde bugün 9 hafta 5 günlük olduk  :nazar: :nazar:

bende bazen hamile olduğumu unutuyorum ama mide bulantım başlayınca tekrar hatırlıyorum  :igrenc:  hamileliğim zor geçiyor diyip vefasızlık yapmak istemiyorum, sonuçta bu bebeği çoook istedim ama bazen çok kötü oluyorum... bu sıcaklarda su bile içemediğim günler oldu... suyun insanın midesinin bulandırdığınıda öğrenmiş oldum  :k06: ama artık çok şükür hergün olmuyor... sabahları atlatırsam genellikte gün içinde olmuyor... bide akşamları çooook yorgun oluyorum hele öğlen uykusuna yatmadıysam akşam 8de uyuyabilirim  :k06:

günlerin nasıl geçtiğinin farkında değilim, cumartesi 11inci haftaya başlayacağız  :nazar: kızlar sizinde hafif karnınız çıktımı?? benim çıktı sanki biraz... kilo almış olamam hatta zayıfladım en az 3-4 kilo... bebek olabilir sadece  :icon_scratch:

ceylin eslem

valla bende kilo almadım yarım kilo vermişim sadece ama pantolonlarımı giyemiyorum sıkıyo,göbek çıktı heralde bendede.hem bu aylar tam geçiş dönemiymiş.kendi kıyafetlerimiz sık gelirmiş.hamile kıyafetleride zaten bol gelir.o yüzden elbise tarzı giyinmek en doğrusu bu günlerde.haa bide bel kalınlaşırmışya belkide ondan.

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 12 Ağustos , 2010, 12:48:17
valla bende kilo almadım yarım kilo vermişim sadece ama pantolonlarımı giyemiyorum sıkıyo,göbek çıktı heralde bendede.hem bu aylar tam geçiş dönemiymiş.kendi kıyafetlerimiz sık gelirmiş.hamile kıyafetleride zaten bol gelir.o yüzden elbise tarzı giyinmek en doğrusu bu günlerde.haa bide bel kalınlaşırmışya belkide ondan.

söylemesi ayıp benim sadece iç çamaşırlarım rahatsız ediyor... onları yeni almam lazım... yoksa fazla dar gelen bişey yok şimdilik... zaten çok dar giyinmiyorum. ama tişörtlerimin altından hafif bir göbek çıkıyor  :k06:

hamilelik kıyafetlerini ramazandan sonra almaya başlarım galiba...

yaaa kışın napcaz bilmiyorum, tam kışın ortasında göbekli olcaz, kocaman mont giymek istemiyorum  :sad1: mevsimlik bişeymi alsam, üşürmüyüm aceba kışın...

ceylin eslem

Alıntı yapılan: vuslat - 12 Ağustos , 2010, 12:02:28
bende bugün ilk defa gidicem dr a ne kadarlık çıkıcak merak ediyorum 30 unda beta hcg 3124 çıkmıştı.. bundan önceki gebeliğim gelişmeyen olduğu için korkuyorum benmde adetim 1 haziran ama ne kadarlık çıkıcak bilemiyorum nys dediğin gibi dr bilir nasılsa. bu arada alttan muayene ediyormu yada testler yaptırdımı  kaç hafta olduğunu nerden anlıyor..
evet ya ne biz bunalıcaz ne bebekler  :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: senin adınada çok sevindim istesen böle denk getiremezdinn ben baharda doğm yapacağım için şanslıyım sende hem bunun için hem tatil için.. çalışanlar için çok zor ne güze bebeğinin yanında olucaksınn  :opucuk: :opucuk: allah sağlığıyla kucağımıza almayı nasib etsin inşş
vuslat arkadaşım doktora gitmek için baya beklemişsin sanki.önceki gebeliğimde benimde gelişmemişti.allha şükür kalp atışını gördüm.içim rahatladı ama korku halen var.alltan muayne ediyormu diye sormuşsunda.bende hiç alttan muayne etmedi.zaten normalindede alttan bakmaması lazım eğerki bir problem varsa bebekle ilgili, o zaman daha yakından görmek için alltan bakıyor.muhtemelen senden bugün tahliller isteyecek (şeker,sarılık vss gibi).bebeğin kaç haftalık oldugunu bebeğin boyunu ölçerek söylüyor.içini ferah tut herşey yolunda gidecek belki bebişinin kalp atışınıda görürsün. :love9:

ceylin eslem

Alıntı yapılan: AyNi - 12 Ağustos , 2010, 12:52:25
Alıntı yapılan: ceylin eslem - 12 Ağustos , 2010, 12:48:17

söylemesi ayıp benim sadece iç çamaşırlarım rahatsız ediyor... onları yeni almam lazım... yoksa fazla dar gelen bişey yok şimdilik... zaten çok dar giyinmiyorum. ama tişörtlerimin altından hafif bir göbek çıkıyor  :k06:

hamilelik kıyafetlerini ramazandan sonra almaya başlarım galiba...

yaaa kışın napcaz bilmiyorum, tam kışın ortasında göbekli olcaz, kocaman mont giymek istemiyorum  :sad1: mevsimlik bişeymi alsam, üşürmüyüm aceba kışın...
bende ramazandan sonra almaya başlarım.hem bayramlıklarımız hamile kıyafetlerimiz  olur ne güzel dimii.benim 2 tane var hamile kıyafetim ilk hamileliğimde almıştım.valla kışın ortasında göbekli olacağız.malesef koca montları giyecez.kalın kalın kazaklar bide üstüne mont düşünsene dahada şişko görüneceğiz.

AyNi

kızlar siz ultrasonda bebeğimizi seçebiliyormusunuz??

ben geçen hafta kalp atışınlarını gördüm, ama bebeği tam seçemedim  :honk: :honk: aceba benim doktorun ultrason aletimi kötü??

vuslat

caım benm cevapların içn çok tşk ederim inan bana çok rahatladım.. :opucuk:
 bu arada evet ya ben biraz geç kaldım hem bebeği hem keseyi görmek için. bide dr doluymuş böle dek geldi işte  ;)

[/ur

AyNi

ceylincim ayy eveet bayramda hamileliklerimizi inşallah giyeriz  :k06: kışın ben yuvarlanarak gezerim artık  :ehi: zaten boyum kısa, göbekli bide kat kat kıyafet  :ehi: :ehi:

ceylin eslem

aynen bende minyonum napalım.kocam bana hep derdi sen bi hamile olsan top gibi yusyuvarlak bişey olursun.bende senle top gibi oynar dururum diye dalga geçerdi.çok yakında öyle olcaz valla.

ceylin eslem

Alıntı yapılan: AyNi - 12 Ağustos , 2010, 13:07:16

ben geçen hafta kalp atışınlarını gördüm, ama bebeği tam seçemedim  :honk: :honk: aceba benim doktorun ultrason aletimi kötü??
ben 2 hafta önce kalp atışlarını gördüm çok netti.tam bir bebek gibiydi hatta kısacık kolları bacakları bile seçilebiliyordu.belki bebeği duruşundan kaynaklanıyordur.

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 12 Ağustos , 2010, 13:23:06
Alıntı yapılan: AyNi - 12 Ağustos , 2010, 13:07:16

ben 2 hafta önce kalp atışlarını gördüm çok netti.tam bir bebek gibiydi hatta kısacık kolları bacakları bile seçilebiliyordu.belki bebeği duruşundan kaynaklanıyordur.

hmm duruşundan olabilir... 2 hafta sonra tekrar gideceğiz, inşallah daha güzel görünür...  :icon_scratch:

Balböceği

sELAM KIZLAR  nasilsiniz ne guzel bu sayfada en cok sevdigim arkadslar var
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: cok guzel bi duygu rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 12 Ağustos , 2010, 13:29:16
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: cok guzel bi duygu rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin:

hoşgeldim canım, biz bebişimle bugün iyiz çok şükür  :k06:  sen nasılsın??*

sende artık yolu yarılıyosun... darısı bize inşallah  :amin: :amin:

ceylin eslem

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 12 Ağustos , 2010, 13:29:16
canım benim hoşgeldin.çok iyiyizzz.sen nasılsın ?bebişinle hayat dahada güzel demiii