2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

ipek_lab

bugün ikili test sonucumuzu aldık değerlerimiz çok güzel çıktı  :occasion14: :hieyt:

Ayfer-Can

Merhaba benimde doğumum 23 Nisan ama sezeryan olursa daha önce olma olasılığı var.

zubeyde22

:flowers: : :hieyt:
ALLAH nasip ederse bende nisanda dogum yapcam ...ALLAH herkeze kolay dogumlar nasip etsin :amin:

zubeyde22

:hello2:  arkadaşlar ben 6+3 günlük gebeyim ve bide bulantılarım olmuyor ya aslında başından beri olmadı sizce bu normalmi ..
bide bende kasıgımda sol tarafa agrılar oluşuyor sizce nedendir doktora gitcem de korkuyorum  ...kötü bişey vardır diye ??? :'(

ceylin eslem

hayırlı uğurlu olsun canım.hiç merak etme bunlar çok normal.her hamile bayan mide bulantısı çekececek diye bir kaide yok.istersen doktorunada sor oda aynısını diyecektir.bu bebeğin sağlıksız olduğu anlamına gelmez ,her hamile mutlaka mide bulantısıda çekmez.sol taraftaki ağrılarda normal herhangi bir problemin olduğunu göstermez, bebeğin gelişiyor vucudunda bu gebeliğe kendini hazırlıyor bu yüzdende bel ağrısı kasık ağrısı batmalar olur.hiç merak etme herşey yolunda bunları düşünme bak ne güzel hamilesin hamileliğinin tadını çıkart.endişelenip ne kendini nede bebeğini strese sokma gereksiz yere.

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: zubeyde22 - 04 Eylül , 2010, 13:41:18
:hello2:  arkadaşlar ben 6+3 günlük gebeyim ve bide bulantılarım olmuyor ya aslında başından beri olmadı sizce bu normalmi ..
bide bende kasıgımda sol tarafa agrılar oluşuyor sizce nedendir doktora gitcem de korkuyorum  ...kötü bişey vardır diye ??? :'(

benim de bulantılarım yoktu ilk zamanlar.10 haftaya girince başladı,bi kaç kez çıktı.benim genelde su içince oluyordu özellikle akşamları.
herkeste farklı oluyo.aman olmasın boşver,çok zor çünkü.çok şükür o kadar kötü geçmedi ama azcııık bile yetiyoooo...

eymen@ecrin

çok şükür benim de çok mide bulantım olmadı hiç çıkarmadım  :nazar: ama bu aralar midem ağrıyor ve yanma oluyor. kasık ağrısıda normal ama fazla ağrın olursa doktora git bence tedbir amaçlı yani.

ceylin eslem

kızlar gece inanılmaz bişey olduuuuuu  :hieyt: gece sahur vakti koltukta uzanmış tv izliyordum elimde göbişimdeydi.sonra birden aniden bebeğin hareketlerini hissetmeye başladım  :muzz:  :muzz:  :muzz: inanılmaz bişeydiiii yaaa hatta inanamadım emin olmaya çalıştım belki bağırsak hareketleridir diye ama kesinlikle bağırsaklarımdan gelmiyordu çünkü ne şişlik vardı nede guruldama bebişimin hareketleriydi o. ama o an kalbim yerinden çıkacak gibi oldu heyecandan müthiş bir duydu  nasıl anlatsam bilmiyorum.eşime sarılarak müjdeyi verdim çok mutlu olduk.tekme gibi değilde dalgalanma gibi içimde dönüyormuydu neydi anlamadım.bu kadar erken hissedilirmi bilmiyorum 12+6 olduk.inşallah sizde biran önce bu duyguyu yaşarsınız.

zubeyde22

:binkybaby:TEŞEKKÜRLER arkadaşlar beni gerçekden rahatlattınıız çok saolun ...
ecrin yaşıdıgın gerçekden güzel bir duygudur eminim. ALLAH hayırlı dogumlar nasip etsin inş bebegini saglıklı  bir şekilde dünya ya gelir kucagına alırsın :opucuk: :opucuk: :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06:

zubeyde22

:toothy10: :honk: :honk:  cceylin eslem senin adını şaşırdım ecrin yazdım kusurabak ma çok teşkkürler benim için yorum yapan arkadaşlaraa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

pisicik

Alıntı yapılan: zubeyde22 - 04 Eylül , 2010, 13:41:18
acele etme canımm..benimde o haftalarda mide bulantım falan yoktu ama 8. haftada bir başladı..sabun,deterjan kokusuna bile midem alt üst oluyordu.sonra 12 hafta civarı tekrar kayboldu çok şükür. kasıklarındaki batmalarda normal,rahim bebek için büyüyor ya o yüzden o batmalar.ama kanama,lekelenme falan olursa allah korusun hemen dra git.

pisicik

vee cuma günü ikili tarama için gittim dra..bebişimin cinsiyeti de belli olduu..oğluşum olacak!!! :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14:

miray

:k06: hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin
darısı basıma  ;)
13 haftalık olduk bizim daha belli degil henüz dr umuz bişey demedi  ::)
senin kac haftalık

miray

buarad benim mide bulantıları yine hortladı tam gecti derken
sabahtan beri lavabodayım  :cildir:  :cildir:  :sad1:

ceylin eslem

pisişik aman da amann oluşunmu olacak senin şimdi.ne güzel ne mutlu sana bende öyle erkek hissediyorumda benim doktorum peşin peşin söyledi bana cinsiyeti sormayın şimdi ,4 buçuk 5 aylıkken emin olabiliyoruz şimdiden söyleysek yanıltıcı olabilir dedi.o kadar beklemek zor geliyor bana.sen kaç haftalıksın?