2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

hamisler sayfaniz hayirli olsun
rabbim kolayliklar versin cumlemize  :amin:
isteyenlerede biran once bebis haberi versin  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

miray

kızlar nasıl gidiyor hamişlik benim mide bulantılarım cok fena buara özellikle sabahları cok kötüyüm
ama benim birde kızım var ona kahvaltı falan ettirirken cok fena oluyorum agzımı burnumu tıkayıp yediriyorum
onun dısında bi sorun yok cok sükür
ama henüz dr a gitmedim ultrasonda görünmez diye alttan ultrasonda istemiyorum
bakalım bu hafta yada bi dahaki hafta gidicem inş
herkese sorunsuz bi hamişlik diliyorum  :k06:

ipek_lab

bende sabahları çok kötü oluyorum kahvaltıyı hazırlayıncaya kadar 2-3 kere lavaboya gidiyorum
cuma günü doktordaydım ultrasonla baktı bebeğin 0.5 cm dedi kalp atışlarını gösterdi

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

arkadaşlar allah (cc) kısmet ederse ben de martta doğum yapıcaam.sat göre 6+6 günlükken bebeğimizi göremedik.sanırım (inş.)geç döllenme oldu.kesenin büyüme şekli çok şükür iyi.ayın 20 sinde gitmiştik kese 17mm daha küçük endişelenecek bişe yok yolk kesesi yeni oluşmuş dedi doktor.ama ben yine de düşünmeden edemiyorum.lütfen bana dua edin hayırlısıyla aranıza gireyim.

ipek_lab

inşallah canım en kısa zamanda görürsün bebeğini

eymen@ecrin

inş. canım hayırlısıyla görürsün bebeğini.çok şükür benim öyle fazla midem bulanmıyor

Balböceği

Selam hanimlar nasilsinizzz insallah iyisinizdirrr  :D

dilek_224

Merhaba arkadaşlar benimde 14 mart görünüyor doğum. sarıpapatya ve ipek hanımla aynı gün  :D ilk hamileliğim çok heyecanlıyım sabahları bulantım oluyo hep ekşi yiyorum kokudan mutfağa bile girmek istemiyorum umarım çabuk geçer bu durum

ipek_lab

Alıntı yapılan: dilek_224 - 27 Temmuz , 2010, 15:51:45
Merhaba arkadaşlar benimde 14 mart görünüyor doğum. sarıpapatya ve ipek hanımla aynı gün  :D ilk hamileliğim çok heyecanlıyım sabahları bulantım oluyo hep ekşi yiyorum kokudan mutfağa bile girmek istemiyorum umarım çabuk geçer bu durum

hayırlısı olsun canım bende seninle aynıyım sabahları mutfağa bile girmek istemiyorum

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ipek_lab - 26 Temmuz , 2010, 23:29:14
inşallah canım en kısa zamanda görürsün bebeğini

Alıntı yapılan: eymen@ecrin - 27 Temmuz , 2010, 12:41:39
inş. canım hayırlısıyla görürsün bebeğini.çok şükür benim öyle fazla midem bulanmıyor

amin canım hayırlısıyla görürüz inş.kısmetse perşembe gidiceem.benim çok hafif bi bulantım oluyo,iyiyim çok şükür

**YeŞiLzEytİN**

benimde 2. hamileliğim  şu anda pek sorun olmuyor arasıra mide bulantıları inşallah sorunsuz bie hamilelik geçiririz....
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 27 Temmuz , 2010, 23:40:01
benimde 2. hamileliğim  şu anda pek sorun olmuyor arasıra mide bulantıları inşallah sorunsuz bie hamilelik geçiririz....

sat ne zaman canım

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

arkadaşlar çok mutluyum çok şükür bugün bebeğimizi ve kalp atışlarını gördük.darısı görmek isteyen diğer arkadaşların başına inş

AyNi

merhaba arkadaşlar, doktorum bizim doğum tarihini 11 Mart 2010 dedi, yani bizde mart annesi ve bebeği olacağız inşallah  :amin: