2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

Esra3444

:) Allahim saglikli sihatli hayirli evlat etsin insallah hepimizinkini ya kizina yeri baska erkeginde bende ilk esimle erkek olsun erkek olsun dedik ama ne yalan söyliyim icimden kiz geciyordu ve cinsiyetini bes ayliktan sonra anca görebildik :) hangisi olursa olsun can onlar minnacik. Rabbim hakkiyla anne baba olabilmeyi nasib etsin hepimize...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet esracım önemli olan sağlıklı olması
bende kız istiyordum ekek bebklerini hiç sevmezdim
ama şimdi alıştım bayılıyorum oğlumu hayal ediyorum erkek bebekleri gördükçe
Allah hepimize sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin

zubeyde22

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:,
bende çok merak ediyorum benimde 18 günüm kaldı 27nisan son gün ama merakdan çatlıyam, kızım seni çok merak ediyorum.... ve artık çok zorlanıyorum ev iş hiç yapamıyorum sadece yemek yapabiliyorum başkada yok.... zaten şeker oldugu için bende diyet listesine uymak zorundayım hergün evde şekerimi ölçüyorum iyice zorlanıyorum anlıycagınız...... :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing
:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

zübeyde canım sende sezeryan olacaksın sanırım
hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Esra3444

zübeydecim Allah yardimcin olsun gercekten cok zor benimde tarihim onsekizi su bi iki gündür sancilarim artmaya basladi ama cok düzensiz ve kisa bakalim nezaman articak bende artik kizim dogsun istiyorum onu cook merak ediyorum Allahim sen isimizi kolaylastirr :y25:
kizlar sezeryan olmanizin özel bi sebebimi var yoksa kendi isteginizmi?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

esracım benim bebişim kilolu
günümün dolmasına 10 gün var ve o 4200 olmuş
10 gündede 300-400 gr alyo maşallah
ben normali çok istedim halada istiyorum ama kısmet değil sanırım
riske atmayacağm ikimizide

zubeyde22

GÜL TANESİ GERÇEKDEN İMTİHANDAYIZ ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ŞEKERİMİ GÜNDE 3 KERE ÖLÇÜMÜ YAPTIGIM İÇİN EVDEN DIŞIRIYA ÇIKAMIYORUM DOKTURUM EFOR SARF ETTİGİN ZAMAN ŞEKERİN YÜKSELİR DEDİ BAYA SIKILDIM YANİ ANLIGCAN...
GEÇEN DOKTURA GİTTİGİMDE BEBEK 200 GRM ALMIŞ YANİ TAM 4 KİLO OLMUŞ BİDA CUMA GİTCEM OFF OFF İNŞ BU HAFTA DOGUM YAPARIZ  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım benim sende çok zor durumdasın artık çok strese girmeye gerek yok
hakkıkmızda hayırlısı buymuş 38 dolunca zaten artık alıyor dr
sende doldurduysan gün belirleyip sezeryan olabilirsin

Esra3444

Anladim canim ne diyim Rabbim ikinizinde ve darda olan her hamislerin yardimcisi olsun en kisazamanda cabucak yavrularinizi size kavustursun

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah esracım sendeyavrunu sağsalim alırsın kucağına
bakarsın bizimkilerden önce gelir bebeğin

Esra3444

hayirlisi olsun canim evet galiba gününe en yakin olan benim ama tabi hic belli olmaz ama artik hanim efendi gelse cok iyi olucak
bana cok iyi geleceginden emiinim ona cok ihtiyacim var o benim hem yavrum bi parcam hemde sIkIntilarimin arasinda beni avutan yüzümü güldüren tek sey tek arkadas oldu bazen artik onu kucagima alip ödüllendirmek istiyorum ona bol bol sarilik koklamak istiyorum :crybaby2:
neyse biraz fazla geveze oldum galiba hakkinizi helal edin kizlar...

Melis22

Yazilanlari okuyunca daha bir heyecanlaniyor insan gercekten..
Allah yardimcimiz olsun.
2 haftam kaldi ama sancilar düzensiz oluyor.daha erkende olabilir.Kismet artik.
Normal dogum istiyorum fakat sezeryan de olabilir.
sezeryanden korkuyorum ama :((
Bu sene kiz senesi diyorlardi ama benim gibi oglusunu bekleyende varmis :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

BENDE ARTIK SABRIM KALMADI
O KABURGALARIMA SOKTUĞU AYAKLARINI ISIRMAK İSTİYORUM KUZUMUN

Melis22

Aynen :) kaburgalarim kiriliyor benimde valla
ama annelik muhtesem bir duygu mevlama sükürler olsunki yasiyoruz bu duyguyu
mevlam olmayanlara versin insallah :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah canım senin kaç günün kaldı