2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

zubeyde22

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Nisan , 2011, 11:20:56
Alıntı yapılan: zubeyde22 - 01 Nisan , 2011, 10:17:06
SELAM KIZLAR NASILSINIZ DÜN DOKTURA GİTTİM BBEİŞ GENE KİLO ALMIŞ 3.800 OLMUŞ ÇOK CİDDİ ŞŞEKİLDE KİLO ALMIŞ BEBİŞİM NİYE OLDUGUNU ANLAYAMADIK BENİ 1 HAFTA ŞEKER TAKİPİNE SOKTULAR DUA EDİNDE KIZLAR BİŞEY ÇIKMASIN BEN ŞİMDİ 36+2 OLDUM AMA BEBEK BAYA ÖNDEN GİDİYOR BÖYLE GİDERSE SEZERYAN OLCAM ..BEN İSE NORMAL DOGUM İSTİYORUM DUA EDİN DÜZELSİN
zübeyde durumumuz aynu canım her gidişimde şaşırıyor dr
37 haftalık daha ama
bazı ölçüleri 41 haftayı gösteriyor bebişin kilosuda 3800
oda bana dedi sezeryan olabilir diye
hakkımızda hayırlısı ne diyelim
tombiş olacak bizim kuzuzlar
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Nisan , 2011, 11:20:56
Alıntı yapılan: zubeyde22 - 01 Nisan , 2011, 10:17:06
SELAM KIZLAR NASILSINIZ DÜN DOKTURA GİTTİM BBEİŞ GENE KİLO ALMIŞ 3.800 OLMUŞ ÇOK CİDDİ ŞŞEKİLDE KİLO ALMIŞ BEBİŞİM NİYE OLDUGUNU ANLAYAMADIK BENİ 1 HAFTA ŞEKER TAKİPİNE SOKTULAR DUA EDİNDE KIZLAR BİŞEY ÇIKMASIN BEN ŞİMDİ 36+2 OLDUM AMA BEBEK BAYA ÖNDEN GİDİYOR BÖYLE GİDERSE SEZERYAN OLCAM ..BEN İSE NORMAL DOGUM İSTİYORUM DUA EDİN DÜZELSİN
zübeyde durumumuz aynu canım her gidişimde şaşırıyor dr
37 haftalık daha ama
bazı ölçüleri 41 haftayı gösteriyor bebişin kilosuda 3800
oda bana dedi sezeryan olabilir diye
hakkımızda hayırlısı ne diyelim
tombiş olacak bizim kuzuzlar
NEDEN YA BU KUZULAR KİLO ALIYOR , ONLARIN YÜZÜNDEN SEZARYAN OLCAZ ALLAH VEREDE DAHA FAZLA KİLO ALMASALAR ... SEN DE BENİM GİBİ ŞEKER TAKİBİNE GİRDİNMİ 2 HAFTADIR DİYETTEYİM 3 GÜNDÜRDE ŞEKER TAKİPİ YAPIYORUM VARYA AÇ KALIDIM NE YİYECEGİMİ ŞAŞIRDIM.. BUGÜN BAŞKA DOKTURA  GİTTİM  O DA BEBİŞİN KİLOSUNU 3200 DEDİ BÖEYLE DEVAM EDESE NORMAL DOGUM YAPAMAZSIN DEDİ BEN NE YAPAYIM ŞİMDİ ŞAŞIRDIM ..SEN GENE 1 HAFTA ÖNDESİN BENNDEN DEMİ BANA GÖRE GENE İYİ ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN... :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

CANIM DR ŞEKERDEN ŞÜPHELENDİ BENDEDE BAKILDI AMA ÇOK ŞÜKÜR YOK
AİLEDE VARMI DEDİ ODA YOK
SEN NASIL DOĞMUŞSUN DEDİ
3 CİVARI DEDİM
AİLEDE VUCUT YPISI NASIL DEDİ
BENDE GENELDE YAPILI DEDİM
HERLADE ONDAN CANIM
DEDİĞİN GİBİ MECBUREN SEZERYAN OLACAZ BÖYLE GİDERSE

Esra3444

Merhabalar arkadaslar ben yeni katildim araniza, söyle bi konulara yazdiklariniza baktim cok hosuma gitti!
Ha bu arada bende Allahin izniyle Nisan annesi olucam suan 39. haftadayim verilen tarih onsekizine bakalim simdilik henüz minik kizimin yeri rahat galiba, gelmeye niyeti yok ama su siralar uyku sorunu cok yasiyorum geceleri nerdeyse hic uyyuyamiyorum sürekli ates basiyor öyle sebepsiz uykum kaciyor bi neden bulamadim aslina. Neyse artik hayirlisi..

Aranizda olmak güzel arkadaslar  :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

esracım aramıza hoşgeldin benimkide 20 nisan bakalım hangimiz daha önce anne olacaz
doğumdan sonrada aramızda görmek isterim seni
o sıkıntılar bendede epeydir var
kalmadı artık canım,sıra bebişleri kucağımıza almaya geldi inşallah

Esra3444

cok sagol canim hosbuldum!
hadi hayirlisi bakalim önce hangimiz olucaz. Bugün aslinda kendimi biraz daha doguma yaklasmis hissediyorum bayagi bi agirlik ve uyusma var sanki ne yalan söyliyim artik olsun bitsin istiyorum. Babamizda cok heyecanli kendisi malesef suan yanimda degil ve dogumdada yanimda olamicak malesef ben avusturiya viyanada yasiyorum esimi malesef getiremedim bu vize isleri cok zor ve karmasIk  :crybaby2:

dogumdan iki hafta sonra hemen babamizin yanina ucmayi düsünüyoruz Rabbim nasib ederse.
nekadar güclü olsamda esimin yanimda olmasini cok ama cok isterdim ve bu bizim ilk bebisimiz  :'( neyse artik hayirlisi Allahtan...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım aynen bende öyle artık adım bile atmakta zorlanıyorum
yani tarihleri bilmeseydimde şu halimle son günlere geldiğimizi anlardım
rabbim ikimizi ve tüm hamişleri kolayca kurtarsın
eşinlede Allah kavuştursun,inşallah bi dahaki bebişte beraber olursunuz

Esra3444

amin canimm Allahim cümlemizin yardimcisi olsun! senin bebisin ne olucak?

Melis22

Merhaba arkadaslar ben Melis
Araniza yeni katildim. Benim bebegim normalde 24 nisanda dogacak fakat daha erkende olabilir.
Benim gibi ayni heyecani , ayni duyguyu yasayan anne adaylarini görünce yazmak istedim.
Mevlam saglicakla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah amin :)

Esra3444

merhaba meliscim evet gercekten bende burda yazilanlari okudukca dahada heyecanlandim ve yazmazsam olmaz dedim :)!
Amin! Rabbim hepimize en rahat en hayirli sekilde kurtulmayi ve yavrularimizi saglikli sihatli kucaklamayi nasib etsin(AMIN)
benim 9 günüm kaldi bakalim benim minik daha nekadar orda durmak isticek keyfi yerinde sanirim  :nazar:

Melis22

Seninki yerini cok seviyor anlasilan benimkide ayni suana kadar üzmedi annesini kuzucum :)

Esra3444

:k06: evet anlasilan öyle ama artik gelse güzel olucak bayabi zorlaniyorum artik  ::)

Melis22

Evet anliyorum cünkü bende ayniyim.  :k06:
Birde ilk dogumum olacagi icin korkuda var , Allahtan hayirlisi artik.
görüsmek üzere.

Esra3444

hmm benimde ilk dogumum olucak insallah ama korkudan cok heyecanliyim bence sende güzel düsün güzel hayal et sonucuda güzel olsun insallah :) ....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ESRACIM BEBEİŞİM ERKEK OLACAK İNŞALLAH

Melis22

Haklisin esracim bencede güzel düsünmek gerekiyor. :) insallah güzel olacak
Bebegimi simdiden özledim :)