2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

ygs

Alıntı yapılan: eylül_üm - 23 Mart , 2011, 20:14:37
park yatak rahatsa daha önce almışsın işte ..

o zaman yine alabilirsin ??

rahat mıydı ?? sorun olan ne idi onda ??
sorn yoktu canım da bu mobilya beşiklerin küçücükleri var...sallanıyo ne  bilim daha güzel duruyo sanki ama bilmiyom işte gidip inceleyince daha ii karar vercem :icon_scratch:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

shekersheyler

yeşimcim ben de park yatak aldım ayrıca odama, bence çok rahat o küçük beşiklerde dönmeye başlayınca tehlikeli olur, 6 ay için de o kadar para vermeye değmez bence ben baktım en ucuzları 350 tl flndı

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

elif su .................................                     
yes ....................................HABER BEKLİYORUZ

yağmurtoprak bebeğini kucağına almış,allah analı babalı büyütsün
1-Vuslat                     3gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-HaYaL83                9gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
3-ES_Cİ                      9gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5-IşIL                         21 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-Aşkitom                    22gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (kız)
7-zeynepercan            24gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
8-gültanesi                  26gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)(canımdan öte cansın oğlum)
9-aysev                       28gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
10-Ayfer_Can              27gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
11-gamzeli                  30gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-zübeyde22             35gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)    ELİF SENAM     
13-ygs                         44gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-BONCUK GÖZLÜM   44gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
15-denizvemehtap      47gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)arel bebek
16-egüzel89                49gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-elif nisa                   51gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
18-shekersheyler         63gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
19-Duygu-Masal           66gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
20-hale1903                 67gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

Allahım hepimize kolay,sağlıklı ve rahat bir doğum nasip et. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

denizvemehtap

Merhaba arkadaşlar,doğumum nisan 27 ,yani 34 günüm var
ŞAFAKÇI  arkadaşlara duyurulur,şu an 35 hafta oldu. .Zaman ne çabuk geçiyor,arabasıydı,şampuanıydı,cicileriydi,birçok şeyini aldık ama odasını düzenlemedik,ansızın çıkp gelmez inşallah.gerçi sezeryan olacağım ama.
Sormayın hiç diyeceğim ama en rahat paylaşacağım yer herhalde burasıdır,çünkü benim halimden en iyi siz anlarsınız 17 kilo aldım.Yüce Allahım sonumu hayretsin inşallah,sizlerde durum nedir acaba?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tatlım bende 17 kilo aldım dert etme ne yapalım
doğumdan sonra veririz inşallah
bu arada neden sezeryan oluyorsun
kendinmi istedin

zubeyde22

:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
merhaba deniz mehtap benimde 27 nisan günüm ama hala nasıl dogum yapacagım belli degil seninki nasıl anlaşıldı  ..KIZLAR BEN ÇOK KİLO ALDIM SÖYLEMK İSTEMİYORUM YAAA ÇOK KÖTÜYÜM :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

YAGMUR TOPRAK HAYIRLI OLSUN DARISI BEZİM BAŞIMIZA İNŞ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

17den çokmu canım
olsun 20 olsun
bebişler sağlıkla doğsunda

ygs

18 kiloyu geçtim 20 ye doğru gidiyorum....hiç sorun deil valla yeterki oğluşum sağlıklı olsun :k06: :k06: :k06:yerim onu ben :k06: :k06:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

zamanında doğarsa bende tahminen 20 kilo alacam
önceden olsa çok fena gelirdi ama anne olunca insan bebeğim sağlıklı olsunda olsun diyor

zubeyde22

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
  KEŞKE 20 OLSA 25 KİLO ALDIM YAAAA... ŞİMDİDE DOKTURLAR BEBEK ÇOK KİLOLU DİYORLAR BEBEK ŞUAN 2,900  BEN DAHA 25+2 DEYİM NE YAPCAM BİLMİYORUM 2 HAFTADIR DİYETTEYİM AMA YOK ÇOK GENE KİLO ALIYOR BENİM ALMAM DURDU OMUMKİ DEVAM EDİYOR  ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜFFFFFFFFFFFFFFFFFF : :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım sıkma canını inşallah herşey yoluna girer
en kötü sezeryan olursun
stres yapma
kilolarda gidecek inşallah

aydinays

Alıntı yapılan: zubeyde22 - 25 Mart , 2011, 15:17:49
:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
  KEŞKE 20 OLSA 25 KİLO ALDIM YAAAA... ŞİMDİDE DOKTURLAR BEBEK ÇOK KİLOLU DİYORLAR BEBEK ŞUAN 2,900  BEN DAHA 25+2 DEYİM NE YAPCAM BİLMİYORUM 2 HAFTADIR DİYETTEYİM AMA YOK ÇOK GENE KİLO ALIYOR BENİM ALMAM DURDU OMUMKİ DEVAM EDİYOR  ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜFFFFFFFFFFFFFFFFFF : :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Canım benim stres yapma. Bebeğin kilolu olacakbelli. Sen üzülme. Olsun canım çok kilo lasanda benimde görümcem 62 ile hamile kalmış. Hatta 60 kadar düşmüş kusmadan yemek yiyemeden. Doğum yaptığında 83 tü. Maşallah bebeği şimdi 6 ayı yeni doldurdu. Kilosundan bişi kalmadı. Sadece birazcık göbişi kaldı. Sen hiç korkma. Üzülme. Doktorun zaten sana diyet vermiş. Ona göre devam et sen. Üzülme bebeğin maşallah tosuncuk doğacak canım benim. Hazır büyümüş bebeğin olacak
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

denizvemehtap

ARKADAŞLAR SAĞOLUN BANA MOREL VERDİNİZ,İKİNCİ DOĞUMUM OLACAĞI İÇİN DOKTORUM SİZİ RİSKE ATAMAYIZ BU NEDENLENLE SEZARYAN DEDİ,BİR ARKADAŞIM SORMUŞTU DA ONDAN SÖYLEDİM.

zubeyde22

26 Mart , 2011, 20:44:07 #1439 Son düzenlenme: 26 Mart , 2011, 20:46:12 zubeyde22
Alıntı yapılan: aydinays - 25 Mart , 2011, 20:56:13
Alıntı yapılan: zubeyde22 - 25 Mart , 2011, 15:17:49

Canım benim stres yapma. Bebeğin kilolu olacakbelli. Sen üzülme. Olsun canım çok kilo lasanda benimde görümcem 62 ile hamile kalmış. Hatta 60 kadar düşmüş kusmadan yemek yiyemeden. Doğum yaptığında 83 tü. Maşallah bebeği şimdi 6 ayı yeni doldurdu. Kilosundan bişi kalmadı. Sadece birazcık göbişi kaldı. Sen hiç korkma. Üzülme. Doktorun zaten sana diyet vermiş. Ona göre devam et sen. Üzülme bebeğin maşallah tosuncuk doğacak canım benim. Hazır büyümüş bebeğin olacak

SAOLUN ARKADAŞLAR.. İNŞ KİLOM KALMAZ YAAAAAA HEM O VAR HEMDE BEN NORMAL DOGUM İSTİYORUM O OLMAZ DİYE BİDE BU KORKU VAR .. ALLAH HERKEZİN YARDIMCISI OLSUN.... :binkybaby: :binkybaby: : :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: