2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

AyNi

maşallah bebişlerimize, büyüyorlar yavaş yavaş... bizde bugün 10 hafta 4 günlük olduk  :nazar: :nazar: benim doktora gitmeme daha 2 hafta var, hem heyecanlıyım hem tedirgin  :sad1: inşallah bebişim iyidir... bu aralar çok evhamlıyım çok ....  :-\

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

pisicik

merhaba arkadaşlar..bizde bebeğimle aranıza katılabilir miyiz teyzelerii..inşaallah bizde mart 11 i bekliyoruz.rabbim sağlıkla ulaştırsın hepimizi :amin: :amin:

eymen@ecrin

AyNi

Alıntı yapılan: pisicik - 19 Ağustos , 2010, 14:23:49
merhaba arkadaşlar..bizde bebeğimle aranıza katılabilir miyiz teyzelerii..inşaallah bizde mart 11 i bekliyoruz.rabbim sağlıkla ulaştırsın hepimizi :amin: :amin:

pisicik bebişlerimizin doğum tarihleri aynı, bizde 11 martı bekliyoruz  :icon_thumright: :icon_thumright:

ipek_lab

hoşgeldin canım Allah kucağına almayı nasip etsin

vuslat

Alıntı yapılan: AyNi - 19 Ağustos , 2010, 17:25:10

pisicik bebişlerimizin doğum tarihleri aynı, bizde 11 martı bekliyoruz  :icon_thumright: :icon_thumright:
aa banada mart 11 dediii  :k06: allah o günü tez yakınlaştırsın kızlarrrr nasıl beklyorumm varyaa karnım hiç büyümücekmiş gibi geliyo sanki bu zamanlar hiç bitmiycekkkk

[/ur

eymen@ecrin

arkadaşlar bugün doktora gittim bebişimi gördüm hareketlerini izledik  çok güzel ya bakmaya doyamadım sağlıcakla kucağımıza alırız inş. :amin: :amin:  :nazar:

aşkitoom

bende aranıza geldim arkadaşlar,benimkide inş nisanda olacak hayırlısıyla :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Selam cnm sen tekrar hamilemisin cok sevimdimmm  :hello2:

AyNi

Alıntı yapılan: eymen@ecrin - 20 Ağustos , 2010, 00:00:41
arkadaşlar bugün doktora gittim bebişimi gördüm hareketlerini izledik  çok güzel ya bakmaya doyamadım sağlıcakla kucağımıza alırız inş. :amin: :amin:  :nazar:

ne kadar güzeeel  :love9: bizim gitmemize daha 12 gün var  :sad1: inşallah bizde hareketlerini görürüz vee cinsiyetini de gösterir bebişim  :k06:

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

selam kzlar Benmde nisanı bekliyorum bnmm bebeişimde nisanda başınd yada martın aonunda gelecek.Annesinin bitanesi oooooo.... 7+1 oldu benm bebeğim.... Allhıma şükürler olsunki.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

AyNi

Alıntı yapılan: yağmurum - 20 Ağustos , 2010, 09:13:01
selam kzlar Benmde nisanı bekliyorum bnmm bebeişimde nisanda başınd yada martın aonunda gelecek.Annesinin bitanesi oooooo.... 7+1 oldu benm bebeğim.... Allhıma şükürler olsunki.

oo maşallah... 8 haftlalık olmuş seninki... bizde bugün 10 hafta 6 günlük olduk... yarın 12 haftaya başlayacağız inşallah  :nazar: :nazar:

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Alıntı yapılan: AyNi - 20 Ağustos , 2010, 09:17:03

oo maşallah... 8 haftlalık olmuş seninki... bizde bugün 10 hafta 6 günlük olduk... yarın 12 haftaya başlayacağız inşallah  :nazar: :nazar:
Evet Allhım korusun yavrularımızı öğrendğimde 4 haftalıktı. çok çabuk geçiyor zamn.2 aya girecem.hayurlısıya alsaydık kucağımıza yavrularımzı. OOyy ne tatlılar ya.. Kıyafet almak için zor tutuyırum kendimi....
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

AyNi

Alıntı yapılan: yağmurum - 20 Ağustos , 2010, 09:28:17
Alıntı yapılan: AyNi - 20 Ağustos , 2010, 09:17:03

Evet Allhım korusun yavrularımızı öğrendğimde 4 haftalıktı. çok çabuk geçiyor zamn.2 aya girecem.hayurlısıya alsaydık kucağımıza yavrularımzı. OOyy ne tatlılar ya.. Kıyafet almak için zor tutuyırum kendimi....

ayy hiç sorma, geçen eşimi kandırdım, bebek kıyafetleri satan mağazaya girdik... cinsiyeti belli olmadan almayalım diyo eşim ama ben dayanamıyorum  :sad1: dedim en azında yeşil veya sarı battaniye alalım... ikisi için de olur... aldırmadı  :crybaby2: bir ay daha sabret diyooo  :crybaby2: