Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

ponçik

duygucuk

arkadaşlar bugün kontrolümüz vardı.24+2 haftadayız ve 950 gram olmuş oğlum doktorum iri bir bebek olacak dedi 700 gram olması gerekiyormuş en fazla. Nerdeyse 1 kg olmuş sizce nasıl haftsına göre lütfen cevaplayın kızlar ayrıce diyete başladım platese de gidecem haftanın 3 günü. Doötorum uyardı böyle giderse normal doğum yapamazsın dedi. Moralim bozuldu ne yapmalıyım sizce
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

duygucuk

en son 27+2 di gittiğimde 1400 gramdı boyunu sormadım ama fl: 5.38 yazıyordu yazıyordu 7 ile çarpınca 37 felan çıkıyor. ama bu hesaplama doğrumu bilemem

makaron

biz de 29+3 de göründük en son 1350 gr ve 38,5 cm di. kuzularımız sağlıkla büyüsün

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 24 Nisan , 2014, 12:11:40
biz de 29+3 de göründük en son 1350 gr ve 38,5 cm di. kuzularımız sağlıkla büyüsün

hayy  maaşallah paşama ne güzel haftasında gidiyor paşamız allahım esirgesim meleklerimizi

duygucuk

Dün kontrolümüz vardı maaşallah paşam gayet sağlıklı. 1900 gram olmuş boyu 43 cm allahım esirgesin minigimi...

duygucuk

33+3 te gittim en son kontrolüme paşam 2600 gram boyuda hesaplamama göre 46 cm..  allahın esirgesin minik kuzumu...

mandalinaportakal

17. haftada 12 cm 200 gramdık :nazar:

FİGENN

birbuçukyıl

Dün doktora gittim. 37+2 oğlum 3300 gr. Doktor artık doğurabilirsin izin veriyorum dedi.

Z. Katip

22+3 günlük hamileyim. En son 20+2 günlük iken doktora gitmiştim. 392 gramdı yanlış hatırlamıyorsam tabi.

şerife Berat

BENDE 22 MAYISTA KONTROLE GITTIM

22+4 GUNLUKTU 454 GR 27 CM CIKTI BEBEĞİM  :nazar:

duygucuk

35+2 haftalık oldu paşam bugün kontrolüm vardı.. 2900 gram olmuş oğluşum.. maaşallah sağlığıda yerindeymiş.. allahım esirgesin kuzumu.

mandalinaportakal

FİGENN