Bebegimin yuzunde sivilce gibi kirmiziklikar cikmaya basladi , neler yapabilirim

Başlatan zelis, 03 Nisan , 2010, 10:29:30

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

hala devam ediyor vucuduna yayıldı  bepanten bizim burda yok esim turkıyeden getırcek bakalım onun faydasını gormezsem en yakın zamanda doktora gıdıcem acaba sampuanımı yoksa kullandıgım deterjan ve yumusatıcılarmı devamlı pamuklu gıydırmeye özen gosteriyorum  cokta sıcak degil 1 haftadır buralar devamlı yagıslı yuzunde hafifledi vucudu cok fena boyun ve sırt bolgesi

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

CNM BIZE BÜBCHEN SAMPUANI DOKUNDU YANI ONU KULLANDIKCA KIZIMIN YÜZÜNDEKI SIVILCELER ARTDI SNRA BENDE DALIN ALDIM SIMDIK IYILESTI GIIB AZALDI YANI COK SÜKÜR....

Lă_Tăhzen!

hmm bende johns baby kullanıyorum bubshen almayı dusunuyodum dedıgın ıyı oldu

nesrin_beyza&berrin

isilik kaşınmıyor egzema kaşınıyor. Birde benim bildiğim kadarıyla isilik yanaklarda olmuyor genelde. Egzema her yerde olabiliyor.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ISILIK HER TARAFDA OLABILIYOR KAFASINDA BILE SACININ ICINDEDE OLUYOR...

BEN MAKINA DOLMASA BILE KIZIMIN CAMASIRLARINI HEP AYRI YIKIYORUM ILLA DOLDURMAYI BEKLEMEYIN SIZDE CNM...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

BÜBCHEN BENIM TANIDIGIM HERKES KULLANIYOR AMA ISILIK OLDUKTAN SNRA EVDE YIKADIGIMDA BÜBCHEN KULLANIYORDUM HEO KIZARIKLAR ARTIYORDU BANYODAN SNRA...GECENDE 2 DEFA KAYINVALIDEMDE YIKADIK BEN SAMPUAN GÖTÜRMEYI UNUTMUSDUM ÜST KOMSUDAN ALDIK DALINDI ONUNKI BANYODAN SNRA KIZARIKLIK OLMADI SNRA BENDE SAMPUAN DAHA COK KISKIRTIYOR SIVILCELERI DIYE GTDIM DALIN ALDIM...

YANI BIZE IYI GELMEDI DIYE SENIN KIZINADA IYI GELMICEK ANLAMINA GELMEZ CNM AMA SEN BILIRSIN...

nesrin_beyza&berrin

ırmak184

bende dalinin sıvı yumusatıcı ve deterjanını kullanıyorum,kısın haftada bir mak. atardım,şimdi cok terledigi için daha cok camasırı oluyor o yüzden haftada 2 kere ayrı yıkıyorum..

ırmak184

her bebekte farklı oluyor demekki,ben memnunum mesela bübchenden  ::)