Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

guguş

-Butterfly-

Mavis'cigim ,

Gozun aydin canim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Elos kizimiz yeni dunyaya hosgeldi.. Allah  uzun , saglik ve mutlu bir hayat versin guzel melegimize  :amin:  Sayfanizin  2. melegi de dogdu ama, goruyorum ki siz sayfaniza ugramaz olmussunuz  ::) 

Meleginin resmini goremedim, simdi soyle bakinicam bakalim koymusmusun   elos kizimizin resmini , fakat gormeden eminim ki harika bir bebektir , tipki annesi gibi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   Kokluyorum guzel melegini  canimcim  :love9: :opucuk:

sevda

EVET BENDE ÇOK MERAK EDİYORUMMMM YENİ MELEĞİMİZİ AMA SANIRIM MÜSAİT OLAMADI MAVİŞİMM... ;)

oozge

kızlar gormedınızmı hıc eloşu
bıyere fotosunu eklemıstı ama  :-\

gelenı gıdenı cok oldugu ıcın fırsat bulamıomuş mavışşş dun gorustumm ole dedı.
bugnde doktora gıdıcekler

emosum

dogumu haziran temmuz agustos sayfasında var resim ;)

mavili

merhaba artık bu sayfaya taşındık kızımla bizde

mavili

arka sayfalara şöyle bir göz gezdirebildim sadece okuyamadım hepsini çok teşekkür ederim sagolun

URL=http://imageshack.us][/URL]
[IMG

ecrin merzam

ay yerim ben onun azını bunnunu şuna bakın ya zilli dilmi çıkarıyo teyzelerine bakim maşallah canım ya büyümüş bile eloşumuz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

guguş

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah nazarlardan saklasın bu güsel ve mis kokulu meleği  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Organik_Seker

Mvili canım benim allah analı babalı iyi günlerde büyütmek nasip etsin çok güzel maşallahhh  bebeğine  :nazar: :nazar: :nazar: Mis kokulum benim

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

emosum

mavişim canım maşallah ya cok tatlı  annesi gibi
yerim ben kuzumun dillerini :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

Allah nazarlardan korusun senide kızınıda canım benim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

EBRUM

emoşum bebeğin çok tatlı allah bağışlasın   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

mavili

çok teşekkürler teyzeleri kızım büyüyor  dogumda 2750 gramdı ama 3 gün sonra 2600 grama düştü pazartesi bakalım yine kontrolümüz var

emosum

mavişim maşşallah ya kuzuma
bak ondan sonra eloş nasıl kendini toparlayacak
cok hızlı kilo alıcak ve sen karnındayken kilo almıyo diye üzülüyodun

şimdi bu sopaları sana kaldırmak görevim :caca: :caca: :caca: :caca:

sevda gelsin o da sopalıcaktı seni öyle anlaşmıstık :k06:

mavili

amanın yandım desene sopalardan kaçış yok birinden kaçınca digeri var  :-ooo

pazartesi günü tartar doktorumuz eloşu bakalım kaç kilo çıkacak sürekli emzirmek istiyorum sanırım küçük oldugu için beslemek bende takıntı yaptı

canım rezene çayı aldırdım sütlaç da yiyorum ama humananın çayını alamadım ben çıkamadıgım için eşimde bulamamış en kısa zamanda almak istiyorum kızım için