Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

handan

öykü hasta canım yaa hiç keyfi yok,
aman emzir emoş.
özgülcüm öbür konuya yazamadım silinmiş konu
kızmın adı öykü.
yavaş yavaş deniyorum. 1 haftadır ek bi şeyler veriyorum zaten. şu ana kadar sadece anne sütü.
benim kızım beni hep uğraştırdı hala sağarak anne sütü alıyor.
yoğurdu da 2 çay kaşığı verdim daha versem yicekti aslında ama vermedim iyiki vermemişim.
sadce sebze çorbası yan etki yapmadı.

emosum

gecmiş olsun handancım umarım kötü bişeyi yokturdur

handan

inş. beklicem biraz geçmzse dr a götürcem tahlil falan bakcez artık.
sen sezeryan dı yanlış hatırlamıyorsam
deniz galiba kızının ismi.
sarılığı sadece anne sütüyle atlatabilirsin zanneedersem korkma. 14 çok değil.
kaç kilo doğdu?

emosum

dikkat et havalrda cok sıcak zaten evet ben sezeryan oldum kızımın adı deniz
bende sık sık emziriyorum bu yuzden atlatır diye ama bakalım cuma günü tekrar gitcez
3800 dogdu

handan

Organik_Seker

Emoş'cum allah anneli babalı saglıklı ıyı gunlerde buyutmeyi nasip etsin.Maşallah kılosuda güzel  :aferin: :nazar: Artık sık sık gıremezsın buraya :)) Çokk resim çek ekle bakalım bebişimize  :opucuk:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

emosum

emosum

semra

emoscum masallah kuzuna ya :nazar: :nazar: :nazar:
sen bak bu kirkinin icinde kirk defa deyiscek  :k06:masallah gitikce güzellesiyor zaten güzeldi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

duru boncuk

sağol emoşum bende ne yapım zeynepin dişleriyle boğuşuyorum çok çektiriyo bana 6 tane bieden geliyo çünkü bide taşınma işimiz var bu ay bitmeden canım sana yaklaşıyorum belki denizi görmeye gelirim bellimi olur :opucuk: :opucuk:

handancım çok geçmiş olsun canım kuzuya atlatır inşallah çabucak yaa demek zorlu bir bebeklik geçiriyosunuz umarım düzelir canım :opucuk: :opucuk:

mavili

ay ne güzel aynı şehirde oturuyorsunuz siz

emoşum bu resmi de harika ya ilk günkü gibi degil şişleri inmiş yüzüçok çok tatlı olmuş ozamanda tatlıydı ama yeni dogdugu belliydi şimdi maşallah ya kocaman geldi gözüme annesi nazarlık işini ihmal etme bak gerçekten çok güzel bir kızın var emoşum

özgülcüm taşınma çok sinir bozucu bişey Allah yardımcın olsun canım

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

EMOŞUM BU FOTO HARİKAYMIŞ YAA BEBİŞİN ÇOK TATLI MAŞALLAHH  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:  :nazar:   :nazar: BENİM İÇİN CENNET KOKUSUNDAN GIIDISINDAN KOKLAYIVER .. :opucuk:

oozge

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
emoşumm buraya ekledgn fotoyu gormemıstımmm ya bu gıttıkce guzellesıyoo..
ve yuzunde bı nur varrr bı saflık var yaaa cok masummm
yerım onu bennnnnn
emoşş nazarlıgı var demıııııııııı evı donat nazar boncuklarıyla heeeeee gelenın arkasındanda okuyun mutlaka bebısı wllaaa cabuk nazar degıyo bebıslere ve huzursuz oluyolar cokkkk :honk: :honk: :honk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

duru boncuk

evet selmacım şimdilik emoşla farklı yerdeyiz ama bu ay aynı şehirde olucaz  :icon_thumright:
ve dediğin gibi taşınma çok sinir bozucu bişey ve ben hala kolumu kaldırıp tek bişey kolilemedim sanki başkası yapacak bu kadar işi yaa :cildir: :cildir:

emosum

özgülcüm istanbulamı tasınıyosun yeni gördüm

inşallah bulusuruz gelirsen 
hangi semte geliyosun canım ;)