Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

mavili

baba benden beter  nasıl diş çekiyor anlamış degilim gerçi bende bebeklere igne yaparken hiç kötü olmazdım hamile kalana dek hamile oldugumu ögrendikten sonra arkadaşlara rica ettim hep bebeklere siz igne yapın diye kendim bakamadım bile daha önceden hiç aglasalarda onların iyiligi için yaptıgımı düşünerek vicdanımı rahatlatırdım ama şimdi olmuyor neyapsam bebege igne yapmaya korkuyorum

aşıları başlayacak nasıl dayanacak yavrucak ya ateşler felan bir sürü igne Allah yardımcıları olsun gerçi onlar daha dayanıklı bizden ama acı hissine karşı yinede içim rahat degil

duru boncuk

evet canım hamilelikte başlıyo bu duygusallık malesef bende önceden çok ketum biriydim aslında kolay kolay duygulanmaz nerdeyse hiç ağlamazdım ama ne olduysa hamileliğimde oldu şimdi çizgi filmlerde bile ayrılık sahnesi olsa benim çeşmeler doluyo hemen  :k06: :k06:

aslında onlarda kendilerince çok acı çekiyolar bakma sadece çabuk unutup toparlanıyolar yavrular allah yardım ediyo canım bi şekilde ve sende mecburen alışıyosun zaten merak etme :amin: :amin:

mavili

onların iyiligi için oldugunu düşünerek en azından içimi rahatlatıyorum zor ama olmazsa daha kötü 

ben adet dönemlerimde çok sinirli olurdum ama hamilelikte sulu gözlü oldum ve çok alıngan inşallah geçer bu durum herşeyin altında olumsuz bişeyler arayıp bulup aglıyorum ya

duru boncuk

evet canım yani alınganlık biraz olsun geçiyo ama duygusallık bende kalıcı oldu galiba biri bana ileri git dese yanlış anlıcak gibiyim hemen ve gözlerim dolar ama geçer umarım yaa hiç sevmem sulu göz olmayıda aksine biliyomusun  :BangHead: :BangHead:

handan

bende
özellikle haberleri izleyemiyorum artık.
bebeklere çocuklara dayanamıyorum hiç.
hıçkıra hıçkıra ağlıyorum hemen.
rüyalaraıma giriyo.

mavili

evet haberlerdeki bebeklere çok üzülüyorum ya hele geçende vardı birtane 5 aylık ama 2500 gram içim gitti ya nasıl yüregim parçalandı o yavrucaga öylede masum duruyorduki daha şimdiden hayattan bıkmış gibi bakıyordu ekrana :( :( :( :(

emosum

merhaba kızlar nasılsınız ben geldim
denizi banyo yaptırdık şimdi emzirdim uyudu tatlı kızım..
deniz suyu cok seviyo fazla aglamıyo yıkanırkenn cünkü dogdugundan beri 2 günde bir yıkıyoz

bide bu sabah baktım göbeği düşmüş

ve sabah dr gittik  dr kızımın sarılık oldugunu söylemişti ama korkulacak bir deger deil demişti 12 ama ben yinde korkuyorum hatta cok üzülüyorum
bugunde tahlil yaptı 14 e cıkmıs ama dr hala önemli deil diyor gecer diyor bir haftada bende eşimde cok üzgünüm :sad1:
ama buna şükür diyeyim..ama kan alıyolar bebegimden ölüyorum işte ben ozaman ya aglıyorum cok hastanede
ama neyseki bunlar cocuklarımızın saglıgı için sonucta ;)

mavili

hoşgeldin emoşum canım benim demek göbüşü de düştü melegimizin maşallah annesi üzülme onun saglıgı için bunlar hem bak doktor da demiş korkulacak bişey yok diye sen rahat ol sen nasılsın canım

emosum

hosbulduk canım iyiyim seni cok özledim :opucuk: :opucuk:
bu fırsatta bakayım dedim deniz uyrken ;)
sen nasılsın eloşumun gelmesine az kaldı  :muzz: :muzz: :muzz:

mavili

evet eloş gelecek 16 gün sonra sayfamıza gelsene daha dogrusu senin için eski sayfa oldu orası artık :toothy10:

emosum

:k06: :k06:ilahi maviş ya olurmu öyle şey aşk olsun oranın yeri baska geliyorum oraya hemen hemde denizin bitane resmini koycam ;)

handan

duru boncuk

hoşgeldin emoşcum maşallah göbeğinizde erken düşmüş ne güzel baya yük oluyo o bebeklere çünkü kurtulmuşsunuz ne güzel ve dr önemli değil dediyse meraklanma canım 14 çok kötü değil yani niye hemen sıkıntı yaptın kendine üzülme geçer canım yakın zamanda  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

selmaaaa bu sayfayı beğenmiyonmu sen bakimm burda bizde iki bişey yazabiliyoruz size  :-\ :-\

mavili

aşkolsun ya kıslar bizim sayfamıza da gelin yazın lütfen hem burasıda bizim sayfamız ama bebişler gelince benim bebişim gelmedi emoşun ki geldi ama benimki de gelsin temelli yerleşecegiz buraya zaten

emosum

ilahi maviş ya :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  şimdide sayfa kavgası yapalım şafak kavgasından sonra  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

saol handancım ben cok iyiyim sen nasılsın öykü nasıl :opucuk:

hosbulduk özgülcüm evet göbeğimiz tam bir haftada düştü sen nasılsın zeynoyu cok cok öp yerime :opucuk: