Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

duru boncuk

selmacım saçmalama lütfen ne sıkıyosun canını durduk yere bak ne güzel sayılı günün kaldı eloşa kavuşacaksın bundan daha güzel bişey varmı canım gerçi son günlerimde bende kızımdan ayrılıcam diye biraz bu duyguları yaşamıştım ama içini sıkma hemen onu kucağına almak inan karnındakinden daha büyük bir mutluluk tatlım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

özgülcüm galiba karnımdaki kızıma çok alıştım ayrılmak acısı bu diyodum ama içimdeki sıkıntının nedeni başkaymış halamın kızı bebegini kaybetti belkide bunu hissettim bilmiyorum ama hiç dünkü kadar garip bir sıkıntı hissetmemiştim içimde

kızıma kavuşmama az kaldı Allahım sag salim kucagıma almayı nasip et bana ve tüm hamiş olan arkadaşlara elamı kucagıma almadan endişelerim dinmeyecek sanırım onu sag salim bir şekilde kucagıma alayım bir dünyalar benim olacak

duru boncuk

ah canım yaa çok üzüldüm halanın kızına canım  :y25: :y25:ama inan anne olunca o endişelerin artık hiç bitmiyo sürekli onu düşünür oluyosun uyurken bile rahat edemiyosun ben devamlı kızımı kontrol ederdim ne tarafa dönmüş kusmuşmudur felan diye biraz fazla uyusa gider nefesini felan dinlerdim korkudan ölürdüm niye bu kadar uyudu diye anlıcan daha o kadar çok endişeleneceksinki ama bunun
la yaşamayıda öğreneceksin hatta karnmdayken daha iyiymiş nbile diyeceksin ama sen merak etme çok az kaldı eloşunu almana allahın izniyle tüm korkuların geride kalacak sen suyu yüzünden belki bu kadar çok endişe ettin ama çok az kaldı artık bunca zaman direndi eloş şu kadarcık daha direnir eminim sen rahat ol olurmu tatlım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

sagol özgülcüm öyle iyi moral veriyorsun ki içim rahatlıyor mesajını okurken annelik bu olsa gerek kendinden çok yavrunu düşünmek eminim bende öyle olacagım uyurken merak edecegim yanına gidip duracagım felan hatta uyandırırmışım meraktan ama zamanı gelsin bir kavuşayım kızıma saglıcakla zaman azaldıkça telaşlanıyorum

duru boncuk

ne demek hayatım doğurmak üzere olan bi hamiş arkadaşımı rahatlata biliyosam ne mutlu banaa :hieyt: :hieyt:

yaparsın hayatım bi doğsunda daha neler yaparsın nelere alışırsın bi bilsen o zaman yazarsın burdan okuyup aa ne kadar tanıdık deriz evladını seven her anne aynı yoldan geçiyo çünkü canım sen şimdi son günlerin tadını çıkar rahatlaki doğumun kolay olsun tatlım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

inşallah alayımda kızımı emoş gibi kucagıma bak dogurdu gelmiyor artık

guguş

:k06: :k06:
doğurunca sende gelmezmişin  :k06: :k06:
ama gerçekten normal
insan gözünü bile ayırmak istemiyo o zamanlar  :love7:
şimdide bi uyusa diye düşünüyozzz  :ehi:

duru boncuk

yok canım o yine iyi ben ilk sıralar hiç bişey yapamıyodum bak o yine arada girip haber veriyo bakalım senide görücez en kısa zamanda ihmal edersen hatırlatırım sana bu sözlerini ona göree :k06: :k06:

mavili

haklısınız ya emoşu çok özledigimden öyle diyorum ben iyi olsunda önemli degil zaten telefonla haberleşiyoruz onunla

yarın kızını doktora götürecek kontrole umarım iyi geçer en çok kan alınması üzüyor emoşu

duru boncuk

valla ben il kan alındığında ağlamıştım hiç bu kadar kötü olacağı aklıma gelmezdi ve halada ağlamamak için kendimi zor tutuyorum mesela  :y25: :y25:

guguş

ben de ilk karma aşısında çok ağlayınca dayanamamıştım
panikleyince hemşire bana kızmıştı

mavili

bebeklerin damarı çok zor bulunuyor zaten bende hiç dayanamam bakalım belkide eşime veririrm ben tutamam ama eşimde benden beter o hiç dayanamaz galiba

aşılarda çok fena tetanoz benim kolumu ne kadar acıtmış ve agırlaştırmıştı bebişler nasıl dayanır buna diye düşünüyordum hep :-ooo

oozge

eeeee kım tutcakk eloşuuuuuu mavışşşşşşşşşşş :director:
:k06: :k06: :k06:

mavili

ösge sen gelsene tutmaya ben çok aglarım dayanamam

duru boncuk

çok zor canım gerçekten ama en azından baba sağlam olsaydı o tutardı senin görmemen daha iyi oluyo sonra kendini suçlayıp duruyosun yaa :y25: :y25:

bende 3 doz tetanoz olmuştum ve kolum mosmor olmuştu bide çocukları düşünsene ne kadar çok aşı oluyolar iyi dayanıyolar valla :( :(