Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

mavili

güzel dileklerin için sagol sevdacım bekliyorum minik kızımın gelecegi zamanı artık dört gözle :k06:

efsane

AY AY AY BEN SENİ YERİM YA :hungry:EMOŞUM COOK TATLI MAHAŞALLAH :nazar: :nazar:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN.SANADA AİLENEDE SAGLIKLI UZUN ÖMÜR NASİP ETSİN CANIM YA MUTLU OL SENELERCE :amin: :amin: :nazar: :nazar:

duru boncuk

olsun selmacım sen hayırlısıyla kurtulda zaten iki gün girmezsen doğurduğunu anlıcaz biz sende gelir gelmez resim ekle ama tamammı canım ve inşallah istediğin gibi normal yapabilirsin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

inşallah bekalım ayın 8 inde çatı muaynesi var korkuyorum ama içimde hep iyi bir his var normale uygunumdur diye  :amin: :amin: :amin: :amin:

duru boncuk

hiç korkma bence canım insan az çok kendini bilir ya eminim istediğin gibi olucaktır  hem olmasada çok sorun yapma her şekilde bebişine kavuşmana çok az kaldı canaım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mavili

-Butterfly-

Mavilicimm canim sen  epidural normal yapacaksin dimi dogumunu ?

mavili

ayın 8 inde yani haftaya cuma çatı muaynem var eger yani inşallah aksilik olmazsa epidural normal olacak dua edin bana da aksilik olmasın ben normal istiyorum çünkü :amin:

oozge

cnmm dualarım hep sızınle ztn blıosunn

merk etme ve skn sıkma canını hıcbı aklsık olmucakk cnmmmmm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mavili

çok şükür bu kontrolü de atlattık eve gelebildim dogurmadım henüz pekde niyeti yok bugünlerde rahattı orada gördüm kızımı çok mutlu oldum yatıyordu oh rahat rahat çıkıp da ne yapim anne ekmek elden su gölden dedi ama inatçı kızım bana yine yüzünü göstermedi daha da göremezmişiz çünkü zaten iyice aşagı inmiş pozisyonunu almış bundan sonra göremeyiz dedi doktor bakalım yaramaz dogumda sürpriz yapacak yüzünü ilk orada görmemizi istiyor

oozge

hehe nazlı eloşşşş yaaaa
cnmm olsun dha gusell ama sabret 19 guncuk dhaaa sonra be eeeeeeeeeee yapıcakk :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

merhaba kızlar güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum bi ara size baska resimlerde ekliycemm ama kızımdan ayrılıp buraya bakamıyorum uyurken bile izliyorum ama bi ara eklicem

sevda

EMOŞUMMM..

CANIM ÇOK MUTLU OLDULUYORUM SEN BÖYLE ARADA DAHİ OLUNCA YAZDIĞIN İÇİN DEMEK AYRILAMIYORSUN KUZUNDANN AMA BAK DİKKAT ETT ANNE VE BABANIN NAZARI ÇOK DEĞERMİŞŞ BEBEKLERİNEE O NEDENLE BOL BOL DUA OKU OLDUMU GÜZELİMM... :nazar: :nazar: :opucuk:

MAVİŞİMM..

CANIM DEMEK DR KONTROLÜN GÜZEL GEÇMESİNE ÇOSE VİNDİM SAĞ SAĞLİM BİR GELSİN MELEĞİMİZDE BİZDE BAKALIM NASILMIŞŞ MELEĞİMMM....EMİNİMKİ DÜNYANIN ENN MİSS KOKULUSUDURR... ;)

mavili

sagol sevdacım az kaldı bilmiyorum ama akşam akşam içime bir huzursuzluk geldi canım sıkıldı sebepsiz

hatta şafak dahamı uzun olsaydı ne diye düşündüm ilk defa ???

duru boncuk

emoşumm bizleri habersiz bırakmadığın için seni kocaman kocaman öpüyorum tatlım  :opucuk: :opucuk: :aferin:vee o düzel deniz kokulu meleğpimide benim içinde kokla canım olurmu ve bol bol dua okumayı ihmal etme olurmu tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk: