Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

mavili

teşekkür ederim organik şeker sagol kızım küçük dogdu diye çok üzülüyordum ben çok mutlu oldum bugün

duru boncuk

maşallah selmacım meleğine iyiyimiş bak kilosu dert etmezsin artık en azından zayıf diye maşallah eloşa çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Organik_Seker

Cnm benim erende 3200 dogdu yogun bakımda kaldı 15 gun anne sutu almıyordu 2900 le aldık erenı hastaneden zayıftı yıkarken tuhaf oluo ınsan yanı yıkayana bakarken :) Ben yıkayamıom korkuodum
İlk aylarda cok guzel kılo aldı erende taaa ki memeyi bırakana kadar
Gerçi şimdide ıyı kılosu
Allah nazarlardan saklasın cok tatlı, gozlerı sana benzıomavişmaviş:)

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

oozge

MAVİŞİMMMMMM
İNANAMIYORUM YA FOTO EKLEMİŞSİN TESADUFEN GIRDIM BAKTIM VE BÖLE OLDUM  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

BU COCUKKK ELOŞMUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
ANNEM NOLMUŞŞŞ BU MAŞALLAHHHHHHHH TOSUN OLMUŞ YANAKLARA BAKINNN YAAAAAA
ALLAHIM SEN NAZARDAN KORUUU BU MELEĞİİİİİ

PEMBE ELBISELI FOTOYA BAYILDIMMMMMMMMMM :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HEMN CALIYORUM LISTEYI YENILIYORUMM BU SUPER YAAAAAAAAA

emosum

günaydın kızlar

selmacım cok tatlı oolmus ela ya maşşalah ya cok güzel büyümüş Allahım nazrlandan saklasın senide kızınızda ikinizde cok güzelsiniz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
aynı sana benziyor yaramaz kızın

üzülüyordun bide zayıf dogcak diye bak işte nasıl kilo aldı maşallah eloşuma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
gercekten ilk fotolarına göre cok değişmiş nasıl da cabuk büyüyolar ya

handan

selmacım çooook güzelsiniz maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:
eloş da kocaman kız olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:
dilek'ciğimin de dediği gibi avatara ilk resmi koy canım.    ;)

mavili

sagolun arkadaşlar kilosu artmış ya ben çok mutlu oldum ama dün gece ateşlendi çok üzüldüm aşıdan sanırım ama bu aşı pek ateş yapmaz diye biliyordum pek uyumadı hoş zaten uyumuyordu hiç uyumadı bu kez

avatar resmini degiştiriyorum şimdi

oozge

kıyamam gecmıs olsnnn cnmm yaaa :y25:
şimdı nsl peki ıyımıı???
bu kız cok cin olucakk gözlere bak maşallahhh yaaaa

hadi dgstr bakalmmm hemenn mavişimmm

handan

ahh selmacım geçecek sabret, gün gelip uyucaksın sen de eloşta...
hoş ben hala uyumadım ama, gün gelip uyucaz  ;D
öykü gazı bitince uyudu, eloşta uyur.
biliyomusun öykü konuşuyo, söylemişmiydim bilmiyorum.
emekliyo, tutunup ayağa kalkıyo ve konuşuyo.1 aya yaklaşmıştır bunları yapalı.
ne çabuk geçiyo zaman bak...
daha dün öykünün gazı için sen de üzülüyodun. geçti de konuşuyo bile...

tubis

selmacım maşşallah ya nasılda büyümüş eloş.

çok değimiş. büyümüş serpilmiş  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

llah nazarlardan saklasın canım tu tu tu 41 kere maşşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

mavili

ösgecim bugün biraz iyi ateş dürüşürücü veriyorum vermesem çok aglıyor

avatar resmini degiştiremedim daha sonra bakıcam şuan zamanım kısıtlı eloş huzursuz

tubişim sagol canım bakalım senin oglan nasıl olacak meraklanmaya başladım artık sen daha ögrenmedinmi cinsiyetini

handancım haklısın geçecek ve unutulacak ama çektiklerimiz kar kalacak galiba dün gece ateşten ve gazdan uyumadı hiç hoş gündüzde çok huzurlu degilya

demek öyküm konuşuyor maşallah ne tatlı oluyorlar ya yarım yarım konuşmaya başlayınca hem erken başlamış öykü ne güzel ben nezaman o gün leri görecegim ya

bak sen hala uyuyamıyormuşsun bende 3 -4 aylık olsun uyurum diye hayal ediyordum :honk:

sevda

emosum

selma gecmiş olsun size :opucuk:

sevdacım iyiyim sen nasılsın kızkadeşimle evdeyiz bugun hava yagmurlu dün gece yagmur cok yagdıı
havalar soğumaya basladı..denizde kucagım da uyudu yerine koydum şimdi :opucuk:

duru boncuk

emoşcum geçmiş olsun denize havalar soğudu evet artık yavaş yavaş eve hapsolma dönemi başlar senin için daha erken başlar tabi e deniz daha çok küçük dikkat edin canım çok öptük seni ve denizi :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

saol canım evet  bugun dısarı cıkamadık havalar soğumuş gercekten şimdi bile üşüyorum :-ooo