Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

mavili

handan

dökülmesi çok fazlaysa REVİGEN tablet al canım. eczaneden. sabah akşam içiyorsun. saç için gerekli vitamin takviyesi, saçların dökülmesini azaltıyo.
bi kutuda 60 adet var. 58ytl.

emosum

selmacım hamileyken sanki zaman cabuk gecmiyordu dimi :toothy10:
bende kardesimle carrefoura gidicem birazdan ıslak mendil stoğum tükendi

hayır canım ben daha boyatmadım ama önceki gibi yapıcam sacımı siyaha boyatıp kızıl balyaj

handan

Alıntı yapılan: emosum - 16 Eylül , 2008, 14:49:01

maltepe carrefour mu? tühhh online olsaydın buluşurduk.

tubis

evet emoş önceden demiştin kızın olucak die.

bu arada buhar makinanız hayırlı olsun. inş. tamamen geçer denizin burun tıkanıklığı.

selmacım sende yarın gezcen demek kontorlden sonra eloşla.

gününüz güzel geçer inş.

duru boncuk

EMOŞŞ NASILSIN CANIM DENİZİN TIKANIKLIĞI GEÇER UMARIM ÇABUCAK  :amin:MAKİNA İŞE YARIYOMU CANIM BAŞLAMIŞSINIZ KULLANMAYA
SAÇLARINI BOYATMADINMI DAHA GEÇEN GÜN GİTMEMİŞMMİYDİN CANIM SEN GEZMELEREDE GİDİLİYO OHH NE GÜZELL BEN ÇOK SEVERİM CARREFORUDA GEZMEYİ NİYESE 5 YIL ORDA ÇALIŞINCA AYRILAMAZ OLDUM GALİBAA :k06:SENİ VE DENİZİ ÇOK ÖPÜYORUM CANIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

SELMACIM 1.AYINIZ KUTLU OLSUN DEMEK GEZDİNİZ ELOŞLA İYİ GEZMELER CANIM  :opucuk:

emosum

Alıntı yapılan: handan - 16 Eylül , 2008, 16:35:51
Alıntı yapılan: emosum - 16 Eylül , 2008, 14:49:01

maltepe carrefour mu? tühhh online olsaydın buluşurduk.

evet canım maltepe carrefoura gittik önceden okusaydım haberleşirdik artık bidakine ne de olsa hava güzel kızımla gezmeye cok vaktim var :opucuk:

emosum

Alıntı yapılan: tubis - 16 Eylül , 2008, 17:40:17
evet emoş önceden demiştin kızın olucak die.

bu arada buhar makinanız hayırlı olsun. inş. tamamen geçer denizin burun tıkanıklığı.

tubişcim teşekürler bu arada yarın dimi senin kontrolun hadi bakalım hayırlısı merakla haberlerini bekliyorum  :opucuk:

emosum

Alıntı yapılan: duru boncuk - 16 Eylül , 2008, 22:37:12
EMOŞŞ NASILSIN CANIM DENİZİN TIKANIKLIĞI GEÇER UMARIM ÇABUCAK  :amin:MAKİNA İŞE YARIYOMU CANIM BAŞLAMIŞSINIZ KULLANMAYA
SAÇLARINI BOYATMADINMI DAHA GEÇEN GÜN GİTMEMİŞMMİYDİN CANIM SEN GEZMELEREDE GİDİLİYO OHH NE GÜZELL BEN ÇOK SEVERİM CARREFORUDA GEZMEYİ NİYESE 5 YIL ORDA ÇALIŞINCA AYRILAMAZ OLDUM GALİBAA :k06:SENİ VE DENİZİ ÇOK ÖPÜYORUM CANIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

saol özgülcüm iyiyim sen nasılın zeyno nasıl

canım tıkanıklık ilk günlere göre azaldı şimdilik işe yarıyor makinamız
ben saclarımı boyatmadım canım henüz ozamanda bu aralar boyatıcam demiştim ama boyatmadım daha
bende carrefouru gezmeyi seviyorum hem özel bebek odalarıda var iyi oluyo denizle gezmek :opucuk:

duru boncuk

hıı demek boyatmadın ben gittn sandım canım pardonn zeynep iyi bende iyiyim canım sağol
evet iyi oluyo orası bebek odası olması daha bi güzel zaten maltepeye bir kere geldim ben tam gezemedim orayı burdakinden büyük galiba orası dimii gez gez bitmez valla ne güzell :laughing7:

mavili

sagol özgülcüm 1 aylık olduk sonunda

emoş haklısın hamileyken zaman geçmiyordu boş oturmaktan şimdi oturmaya zaman kalmadıgı için hızlı geçiyor

bugün aşımız var bakalım inşallah çok canı yanmaz prensesimin

mavili

aşımızı ve işitme testimizi yaptırdık . sizlere fotoğraf göndereyim buarada eloşum 4 kilo olmuş. :hieyt:

mavili

mavili

Organik_Seker

Maşallahhhh canım bebeğini dünya tatlısı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Avatardan bellı olmuodu foto bunu koy :)

4 kilo cok guzel vallaaa :nazar:

Eren ne kadardı acaba  :k06:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ