Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

emosum

saol handancım

ya kızlar bide bişey sorcam buhar makinası alcamda şimdi baktım e bebekten
daha önceden kullanannız varmı tavsiye ediyormusunuz

kızlar acil cevap bekliyorummm

ben bitane arastırdım linkini vereyimde

http://www.e-bebek.com/DOKTORLARIN-ONERDIGI-Chicco-Soguk-Buhar-Makinesi-ProdID4756.html

bunu düşünüyorum

emel efe

merhaba emoscum bende kullanıyorum bu buhar makınasından kısın petekler yanınca malum havasız kalıyo oda onun ıcın rahat nefes almak ıcın bu guzel bende var ama sana tavsıyem yenı bı ust modelı cıktı onu alman ıyon sacan bıras fıyat farkı var ama daha ıı sanırım o canım bıde ınanılmaz sessız calısıyo yanılıp baska marka alma onlar cok seslı  :opucuk:

emosum

merhab..sen bunun aynısınımı kullanıyosun memnun kalmadınmı sessiz calışıyo yazıyor bide bu ürünü yanındaki yorumlarda herkes memnun kalmıs bende kararsız kaldım acıkcası..kızımın şu an burnu tıkalı ve emmekte güçlük cekiyo ayrıca uyku sorunu yasıyoruz..
buyuzden acilen almam lazım internette sipariş versem gec gelir o yuzden sabah eşim almaya gidecek oyuzden bende birine karar vericem

emel efe

canım evet aynısı guzel ama ıyon sacan daha ıı sanırım o acıdan dedım bız alırken o yoktuda ondan yanı ama bı sorsun esın yada sen bı gır ıyon sacanın ozellıklerıne bak canım

emosum

ben bunda karar verdim şimdilik ama eşim sabah alırken sorsun daha iisi hangisi diye
teşekür ederim

şimdi cıkmam lazım iyigeceler :wave:

tubis

selmacım ne güsel egzmişsin oh biraz rahatlamışsındır.

enerji depolamışsındıur.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

eloş annesine naz yapıyo valla şuna baksana 4 sat uyumul sen yokkken.

neyse gözün arkada kalmaz biyere gittiğinde eloş rahat etsinde sende işlerini halledersin bölece.

emoşum geçmiş olsun canım dikkat et kendine de denizede.

:opucuk: :opucuk:

mavili

evet tubişim nazı banaymış aman aglamasında önemli degil zaten çarşamba gün aşımız var işitme testi var bugün 30 günlük oldu kızım ne zaman 1 aylık olacak bu kız diyordum oluverdi işte

emoşum buhar makinası alıyorsun demek bende alacagım bakalım ama şuan degil bayram geçsinde kaloriferler yanmaya başlayınca sıkıntı olur denizin burnu tıkanıktı ne yaptınız geçtimi

bugün misafirim gelecek bekliyorum eloşu banyo ettirdim rahat rahat uyusun diye şimdi uyku numarası yapıyor heran uyanabilirim modunda

sabah 5 de uyanmıştı  yeni uyudu gece üşütüyorum sanırım omuzlarım çok agrıyor benimde belki de  eloşu salllayıp durmaktan bilmiyorum   dünn gece en sonunda dayanamadım agrı kesici şurup verdim ve son ra biraz uyudu çok bunalmıştım uyumadıgı gibi sancıdan sürekli aglıyordu emmek istiyor ama kasılıyor emmiyordu çok üzülüyordum mecbur kaldım denedigim tüm gaz çözümleri bir süre sonra işe yaramadı şuruba başvurdum

tubis

1 aylık oldu demek eloş, nasılda çabuk geçiyo zaman. 10 gün sonrada 40 ı çıkar oh inş. biraz birax sancıları düzelir. oda kendini toplar sende canım.

demek çarşamba kontrol var. benimde  :k06: :k06: :k06:  bende çarşamba günü gidicem. 3 lü test yapılıcak.  ve 5 hafta aradan sonra bebeğimi görcem.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kim bilir ne kadar değişmiştir :D

sende dikkat et canım gece üstün açık kaldıysa belki odan da agrır omuzların.

gaz problemi çok kötü ya tuttugunu tutuyo valla. bizim bir akrabada böleydi. hastaneden beri gelmiyorlardı. bebekte gaz gaz gaz. anne artık sadece pirinç plavı yer olmuş. gaz yapmasın sütüme die.

canım inş. eloşda en kısa zamanda atlatır gaz problemini. :amin: :amin:

mavili

demek okadar oldu tubişim 20. haftadan sonra bana daha çabuk geçmişti zaman inşallah testler iyi çıkar ayrıntılı ultrason felan yapılacak kocaman olmuştur bizim oglan cinsiyeti de artık çıkar ortaya ozman

valla tubişim bende hiç bişey yemiyorum resmen ogaz yapar bu yapar aç duruyorum ya bol bol su bitki çayları ve komposto okadar

handan

selmacım sen yemeni kısma, gazı senden değil eloşun  ;) bağırsak gelişimi daha bitmedi ondan, bide hareketsizlikten.
bi desen geceleri çok fazla terliyorsundur en çok ta omuz kısımları ve göğsün. yatarken başucuna koy 2-3 t-şört uyandıkça değiştir. ihmal etme cnm.

tubis

evet canım büyüdk. artık tekmede atıyorussss :k06: :k06: :k06: :k06:.  hafif hafif hissediyorum.

bakalım bizim oğlanın cinsiyeti ne çıkacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

handancım havlu koyuyorum sırtıma birkaçgecedir gece kalktıkça da degiştiriyorum bakalım omuzlarım felan kopuyor resmen

tubişim senin oglanın cinsiyeti oglan olacak canım

emosum

selmacım 1 ayınız kutlu olsun canım :nazar: :nazar:

evet canım ben buhar makinasını aldım şu an kullanıyoruz yani burnunun tıkanıklılıgı tm gecmesede işe yaradı

tubişim teşekkürler  :opucuk:
bu arada senin oğlanın cinsiyeti kız canım ben en basta söylemiştimm

mavili

güle güle kullanın canım ben yarın aşıya götürcem ve işitme testi yapılacak sonrada beraber azıcık gezeriz kızımla

sagol emoşum evet  1 aylık oldu  daha dün dogdu gibi zaman çabuk geçti ya aglaması sızlaması yogun tempo ramazan derken baktım 1 aylık olmuş

sen nasılsın canım neler yapıyorsun boyattınmı saçını merak ettim ne renk yaptın

bende kestirmiştim zaten bu ara çok dökülüyor anlamadım gitti

emel efe

dokulmesı gayet normal canım yenı dogum yaptın