Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

handan

öykünün gaz sorunu bitince dedim ki
'' böyle bebek bakmakta ne var, tadını çıkarıyorsun bebişinin ohhhhhhhh''
sende öyle diceksin en kısa zamanda selmacım  ;)

mavili

handancım gerçektenmi ya öyle diyecekmiyim bende :crybaby2:

şuan saat kaç ve hala uyumadı babası da yoruldu bende akşam 6  da uyanmıştı bu gece perişan etti beni anlaşılan

emosum

kolay gelsin mavişim vallahi bende yarım saattirli deniz kucagımda uyuyodu şimdi yerine bıraktım bakalım uyuyacakmı
uyanmaz galiba kucagımda uyumadan yerine gecmiyor

mavili

ben uyutup bırakıyorum aglıyor bhemen ne yapcam ben bu kızla ya alıştı kucaga iyice üstelik okadarda direndim alışmasın diye sallıyorum sallamayı kesince aglıyor iyice bunaldık kaç saattir calpol verdim bakalım fayda edecekmi uykusuzluktan ben perişan oldum o hala ayakta ya ben dayanamazken el kadar bebek nasıl dayanıyor anlamadım

emosum

canım vallahi bende alıştırdım kucaga napacagım bilmiyorum en az yarım saat kucagımda uyutup öyle bırakıyorum eskiden böyle deildi suclusu benim  :k06: :k06:

mavili

benimkinin suçlusu eşim ben almadım hiç o aldı uyuturken şimdide başedemiyoruz

emoş sen agrı kesici felan veriyormusun hiç gerçi seninki rahattı ama

emosum

canım ben devit3 ten baska bişey kullanmadım hiç

emosum

selmacım ben uyuycam canım iyi geceler deniz uyumusken fırsat bu fırsat :toothy10:

:wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

handan

Alıntı yapılan: mavili - 12 Eylül , 2008, 00:57:52
ben uyutup bırakıyorum aglıyor bhemen ne yapcam ben bu kızla ya alıştı kucaga iyice üstelik okadarda direndim alışmasın diye sallıyorum sallamayı kesince aglıyor iyice bunaldık kaç saattir calpol verdim bakalım fayda edecekmi uykusuzluktan ben perişan oldum o hala ayakta ya ben dayanamazken el kadar bebek nasıl dayanıyor anlamadım

canım benim eloş gazlı bi bebek. salladıkça susacaktır mutlaka. sallamayı bırakınca ağlaması onun edepsizliği değil annesi kızma ona. sallanması durunca karnındaki gazda duruyo ve sancı veriyo. o yüzden allah sana sağlık verdikçe salla annesi, geçicek. sana daa önce söylemiştim. öykü de öyleydi. çok ritmik sallardım 24 saat boyunca. eşim gelince nöbeti ona devrederdim de uyurdum. ama bi süre sonra gazı bitince sallanmak istemedi.eloşta istemicek sallanmayı sonra annesi merak etme.

mavili

inşallah handancım dedigin gibi olur maşallah öyküme 7 aylık olmuş baksana

inanırmısınız şuan hala ayaklarımda sallıyorum az önce uyuttum uyandı hemen banyo ettirmiştim uyanınca aldım bacaklarım kopacak ya sussunda yeterki

handan

geçicek, sabır...  :opucuk:
allahtan laptoplar var dimi... bi yandan sallarken bi yandan da yazabiliyorsun.
sende 2 tane PAROL iç canım alır ağrılarını. ben öyle dayanıyordum valla. gazlı bebek çoook zooor.

ayakta sallamay alışsa bile korkma, gerçi bende sallardım öykü alışmadı çok amaa.
ayakta salladığın zaman bebeğin uyuması senin elinde oluyo. misafirilikte falan hemen uyutuveriyorsun.
baktın gözlerini ovuşturuyor sallarsın hemen uyur.
ela gazından uyuyamıyo yavrum, kıyamam... salla annesi, salla... parol iç bişeyin kalmaz. 2 tane.her bacakların ağrıdığında misafir geldiğinde nasıl dayancam dediğin de 2 tane iç. a15-20 dk ya güçleniyosun.

tubis

ayyy canım benim yaaa.  yazık sanada.
benim annemde bizleri zor büyütmüş. kardeşim kusarmış, gece uyumazmış. neler çekmiş valla bizden. :y25: :y25: :y25: :y25:

geçenlerde inş. diyo sana çekmez ben sizi çok zor büyüttüm.

inşallah ama bir süre sonra seninde sıkıntıların geçer. :amin: :amin: :amin: :amin: 

canım bide huzursuz olunca dua oku. ayetel kürsiyi felan. etkisi olur belki.

handancım sende tecrübeli bir anensin ne güsel.

parolun bi yan etkisi felan yokmu 2 tane iç felan demişsin ya  :icon_scratch: :icon_scratch:

handan

yok canım yanetkisi
1 tane hafif ağrıları 2 tane bütün ağrıları geçiriyor bende  ;)
kardeşim yenidoğan hemşiresi doğumdan sonra falan 2 tane içiriyorlarmış anneye.
emzirirken de hamileyken de içebiliyorsun  ;)

diyelimki uykusuz bi gecenin ardından bütün gün durmayan bebeğinden sonra misafir gelecek. nasıl dayanabilirisin ki?
2 tane parol  ;)

tubis

agrın felan olmasada mı içiliyo. yani güç versin die felan  ???

handan

hayır canım vitamin değil o güç versin diye içilmiyo malesef keşke içilseydi  :)
ağrı kesici
ne bilim
benim ağrılarım kesilince gücüm kuvvetim yerine geliyo ondan dedim.  :k06: