Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

emosum

11 Eylül , 2008, 09:35:29 #180 Son düzenlenme: 12 Eylül , 2008, 13:00:10 emosum
günaydın herkese :director: :director: :director:

teşekkür ederim buse...şimdi kızımla bol bol cıkıyoruz güneşe banada yürüyüş oluyo bu sayede
heralde geri kalan kilolarımıda veririm :k06:

kırkımızda cekmiştim denizin resmini onu ekliyeyeim sonrada kahvaltı yapıcam ;)

hepinizi öptüm mavişim cokkkkk  özledim seni  :crybaby2:

sevda

EMOŞUMMM...

FISTIĞIM BU KIZIZN ŞİRİNLİĞİDE NEE BÖYLEE...

BAK SANA DİYORUM BU KIZAA BOL BOL NAZARBONCUĞU TAK MAŞŞALLLAAAHH ALLAHIM MELEĞİMİ NAZARLARDAN SAKLASIN..

NE GÜZEL BAKIYORSUN SEN KUZUMA BÖYLE ANNESİ ALLAH SENİDE NAZARLARDAN SAKLASIN.. :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

emosum

nisan

11 Eylül , 2008, 12:22:58 #183 Son düzenlenme: 11 Eylül , 2008, 12:25:04 nisan
              emosum 40 ınız hayırlı olsun nice sağlıklı güzel 40 lara çok tatlııııı annesiiii maşaallah

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: 
                                                   :nazar:  :opucuk:  :nazar:

oglusum

kirkiniz hayirli olsun cnm :nazar: :nazar: :nazar: Allah nazarlardan korusun cok tatli

tubis

emoşum deniziminiz 40 hayırlı olsun canım. maşşallah çok tatlı bir bebek.Allah nazarlardan saklasın.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

demek artık gezmeyede çıkıyosunuz canınızda sıkılmaz, 40 gün boyunca evde kalmak hiçte hoş olmasa gerek , her dönemim ayrı bir güzellii oldugu adarda zorluguda var değil mi :D :D :D

handan

emosum

NİSANCIM :opucuk:
OĞLUSUM :opucuk:
HANDANCIM :opucuk:
TUBİŞİM  :opucuk:
HEPİNİZE COK TEŞEKKÜR EDERİMM

mavili

emoşum merhaba canım demek denizin kırkı çıktı hadi gözün aydın hayırlı olsun canım

deniz maşallah çok tatlı çıkmış kocaman genç kız olmuş eloşun yanında bayagı büyük görünüyor elbisesi de çok tatlı annesi ne güzel giydirmişsin

daha yeni uyuttum sabah 9 dan beri uyumamıştı şimdi de zaten huzursuz uyuyor heran kalkabilirim diyor sanki

emosum

merhaba selmacım teşekkür ederim
ya seninle sonunda karsılastık cok sevindim burda gördüğüme..seninle sohbet etmeyeli bayaaa oldu ya kızlarımız bize fırsat vermiyolar artık :k06:  aramıza girdiler eloşla deniz :k06:

canım ya denizde benim kucagımda uyuyo 1 haftadırlı yerine koydugumda hemen kalkıyo sonra dayanamayıp alıyorum kucagamı alıştı ne ya anlamadım gitti
zaten hep emzirdiğim sırada uyuyor deniz gögsümde
hemen yerine koyuyordum uyurdu ama şimdi emmediği halde kucagımda uyuyo yani yarım saatten fazla kucagımda uyuyo sonra kaldırıp yerine koyuyorum
bide omuzumda uyuyor hep yatagına koydugumda uyanıyo hemen en az yarım saat benle uyuması lazımki uyusun
anlamadım gitti

duru boncuk

emoşcumm canım kırkınız hayırlı olsunn canım denzimizede maşallah canım ne kadar tatlı gülüyoo maşallah kuzumaa yaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tabi sanada hayatım çok güzel bakıyosun belli fıstığaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

selmacım sen nasılsın canımmm eloşla hala aynı devammı canımm  :-\
allahım yardım edecek canım az kaldı sizinde bu günler geçecek sen yeterki daha sakin ol canım olurmu  :amin: :opucuk: :opucuk:
güzel eloşu ve denizi kocaman öpüyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

ögülcüm teşekkürler canım :opucuk:

sen nasılsın neler yapıyosun istanbuldamı yoksa izmirdemi olmak güzel ;)

mavili

emoş aynı şeyleri ela da bana yapıyor

uyandı bu arada byyyyyyy

duru boncuk

iyiyim canım bende herşey aynı zeynep hanım tüm günümü alıyo zaten bi o uyurken kendime zaman ayırabiliyorum zatenn çok ilgi istiyo inanki şimdi seni iyi günlerin canım sonra peşlerinden ayrılsan kıyamet kopuyoo devamlı biz ayakta kedi köpek peşindeyiz başka işimiz yok inan ramazan girdi ben orucumu hep yarım saat 1 saat sonra açabildim çünkü onla ilgilenmekten yemek yapamıyorumm işte böyle canım bizdee koştur dur yanii :honk: :honk:

burasımı izmirmi dersen çocuk yetiştirme konusunda izmir çok güzel her yer park dolu özellikle bebekler için yemeğe gittiğin restoranlar bile çocuklar için dizayn edilmiş mutlaka bi köşesinde salıncak park tarzı bişeyler varr yada oyun alanı var ama buraya geldiğimizden beri çocuk park yüzü görmedi inanki aradım çevrede bir tane park yok olanda bebekler için uygun değil canım o yüzden ben izmiri sevmiştim ve alışmıştım şimdi burası zorluyo beni biraz açıkçasıı canımm :sad1: :sad1: :sad1:

mavili

haftaya aşımız var bizimde inşallah çok canını yakmazlar kızımın 1 ayımız dolacak inşallah bugün 26 günlük olduk ara sıra sevince gülüyor bize  çok mutlu oluyorum ozaman birde şu gaz sancıları olmasa yavrumun :BangHead: