Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

sevda

TAMAM EMOŞUMMM..

AMA MUTLAKA BEKLİYOR OLUCAMM... ;)

emosum

:opucuk: tmm

bu arada bizim yarın kırkımız cıkıyo ve sonra denizle ilk defa dışarıya gezmeye gidicez büyükadaya :muzz: :muzz: :muzz:  kızımla ilk gezimiz olcak :hello2:

mavili

maşallah kocaman olmuş deniz ya demek kırkı çıkıyor daha bizim çok var ozamana bizde kırkını bekliyoruz artık gezmeye çıkmak için bayramda çıkmış oluyor çok şükür birde gaz sıkıntısı olmasa herşey süper olacak ama neyse umarım çabuk atlatırız bizde eşimin yarın işe başlaması gerekiyor ne yapcam yalnız başıma bilmiyorum sabahları çok huysuz oluyor ela yandım ben yandım artık oturup adlarmıyım perişan bir halde oda oda dolanırmıyım bilmiyorum yarın sabah son durumumuzu yazarım size eşim varken en azından ben işlerimi yaparken göz kulak oluyor oyalıyordu işte zor zamanlarım şimdi başlıyor benim yıldızlı oyuncak ve dönencelerden bende aldım ama aglarken hiçbişeyi görmüyor elanın gözleri sakinken hoşuna gidiyorda

duru boncuk

tamam o zaman emoşum bekliyorum bayramdan sonra bi aksiyon senden bi harekete geçelim artık havalar iyice soğumadann  :icon_thumright:
demek denizimiz 40 günlük oldu maşallah kuzuyaa sen bunca zamandır çıkmamaışmıydın demek dışarıya iyi sabretmişsin hayatım valla  :nazar: :nazar: :aferin: :aferin: :opucuk: :opucuk:

selmacım allah yardımcın olsun canım eşininde olmaması biraz daha zorlucaktır seni ama inan hepimiz alıştık bak sede alışırsın canım bi süre sonra herşeyi tek başına yapmayaa  :'(
sende gezmeye gitmek için 40 ınımı bekliyosun selmacımm hiç çıkmadınızmı dışarıya bakkimm biz 7 günlükken denize pikniğe gitmiştik valla :suclu: :suclu:

sevda

MAVİŞİM...

DEMEK ELOŞUMLA YANLIZ KALICAKSIN AMA BEN İNANIYORUMKİ ŞİMDİYE KADAR TEK BAŞINA MÜCADELE ETMİŞ BAŞARILI BİR LAHUSA OLARAK BUNUDA ATLATACAĞINA İNANIYORUM.. ;) :opucuk:

EMOŞUM...

KIRKINIZ HAYIRLI OLSUN BAKALIM KIZIMA KIRKLIK İLK HEDİYESİ KİMDEN HANGİEVDEN GELİCEK YAZ MUTLAKA OLURMU.. ;) :opucuk:

mavili

yok canım biz çıktık dışarı hemde bayagı abarttık ilk günlerde 12 günlük oldugunda felan ama sonra bebek huysuzlaşınca korktum çıkarmamaya karar verdim o gün bugündür evdeyim çok sıkıldım hemde

kırkı çıksın rahat rahat gezeyim ozaman zaten bayrama denk geliyor daha iyi

bugün yalnız ilk günüm korktugum gibi bişey olmadı henüz bakalım inşallah böyle geçer itiraf edeyim daha rahat eşim çok dagıtıyormuş evi meger hemencecik topladım sabah ve dagıtan da yok oyüzden her yer toplu ne güzel

duru boncuk

hayatım öyle zaten hep dağıtan bu kocalar oluyo benimde eşim yok şimdi ohh hiç dağınıklık felanda yok  ;)
ama canım huysuzluğunun dışarı çıkmasıyla bi alakası yoktur ksine temiz hava iyi gelir canım öyle düşünme çıkın hem sende hava alırsın evde bunalmamış olursun  :icon_thumright: :opucuk: :opucuk:

emosum

09 Eylül , 2008, 09:53:15 #172 Son düzenlenme: 09 Eylül , 2008, 09:54:58 emosum
günaydın kızlar

nasılsınızzz

ugrayamadım foruma dün kızımla oyunlar oynuyoruz ve nerdeyse günümün hepsi denizle konusarak geciyo :k06:  cünkü 1 haftadırlı  konustugum zaman bana tepkisi agu gibi sesler cıkarıyo ve gülüyo ama sesli gülmüyo tabi :toothy10: heycanlanıyo gibi bide içini cekiyo :D :nazar:
Allahım bana bu güzel duyguyu tattırdıgı için binlerce kez şükürler olsun
şimdi uyuttum kızımı kardeşimde uyuyo hala bende bu fırsatta bakayım dedim   :D

pazar günü cok güzel bir gün gecirdik kırkımızdan sonra cıktık gezmeye...bugunde öğleden sonra yürüyüşe cıkacam artık hergün dısarı cıkarcam kısa süreli olsada ...arabasıyla gezdircem yine 
kırkımız cıkmadan önce ben biryere cıkmamaıstım yani korkuyodum hasta olur diye o yuzden beklemiştim zaman gecsin diye
sevdacım bu arada kırk hediyemiz yumurta adet öyleymiş   :toothy10:

mavişim demek artık eloşla yalnız kalıyosunuz inşallah düzelir elanın gaz sıkıntısı :amin: :amin:
bu arada özgüle katılıyorum dısarı cıkart dolaştır bu onu rahatlatır  temiz hava ikinize birden iyi gelir vallahi ben kendime geldim pazar günü..
sanki bütün stresimi attım  :D

mavili

merhabalar ya haklısınız evde çok bunaldım ben şöyle bir hava almaya okadar ihtiyacım varki dışarı çıkarmak için bayramı bekliyorum birde yolda acıkırsa aglarsa ne yaparım diye korkuyorum nerede emziririm felan herşey korkutuyor beni dün akşam misafirlerim vardı misafirlerin yanında gıkı çıkmadı çok uslu ne güzel dediler onlar daha merdivenleri inmeden başladı aglamaya tam 3 saat canıma okudu ya

ne fena bişeymiş şu gaz sancısı inanın iştah felan kalmadı bende halsizlik yorgunluk ve uykusuzluk perişan etti beni birde akşama dek eşim gelene dek yani elimde kolumda hal kalmıyor

emoşum denizin resimlerine baktım facebookta çok tatlı maşallah ya ya birde sen askılı felan giydirmişsin ben üşütürüm diye çok korkuyorum hiç giydirmedim öyle maşallah çok tatlı annesi Allah bagışlasın canım oyun halısı mı aldın çok güzel görünüyor chiccodan mı aldın bende almayı düşünüyorum ama biraz anlasın şöyle sesten sevilmekten oyundan ilk defa bu sabah karnını mıncıkladıgımda tepki olarak güldü

sanırım artık anlamaya başlıyor çok mutlu oldu birazda kilo aldı sanırım haftaya çarşamba ayın 17 si 1 ayımız doluyor ogün tarttırırız artık çok merak ediyorum

şimdi zorla uyuttum oturdum bitki çaylarımı içmeye koyuldum emoşum  senide çok özledim denk gelemedik rahat rahat şöyle kendine iyi bak denizi öp yerime canım

duru boncuk

eraba sayfanın çıtır anneleri nasılsınızz  :k06:

emoşum yoktun ortalarda demek denizle vakit geçirdiniz tatlım benim yaa o artık baya sana laf yetiştirmeye başlar canım yakındaa sen konuştukça agular havada uçar ayy ne tatlı oluyolar o sesleri çıkarırken dimi yaa emoşum benim yerime öp kokla o gıdısından olurmu yaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk:

selmacımm canım benim öyle şeyleri düşünmee emziriyosun diye hiç dışarı çıkmaman lazım o zaman canım senin elbet bi yer bulursun emzirecek daha olmadı bi örtü yap kendine örtersin üstüne emzirirsin sakin bi yerde canım bak bu şekide kendinede eloşada eziyet ediyosun seninde hakkın dolaşmak hava almak lütfen birazcık dinle sözümü çık bugün al kızınıda dolaşın deniz kenarına gidin bak nasıl tüm stresin uçup gidecek çok üzülüyorum inan sen böyle yazınca yaa eskisi gibi neşeli şeyler yazmanı bekliyorum inanki :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

EMOŞUM..

DEMEK HEDİYENİZ YUMURTA OLDUU OLSUN ...AMA BURDA DA ADET BÖYLE BİLİYORMUSUN YUMURTA YOKSA ŞEKER YANİ EVDEKİ ERZAKLARI TOPARLAMIŞTIK O ARA GİTTİĞİMİZ YERLERDEN... :k06: GEZİN GÜZELİM HAVALAR GÜZELKEN TADINI ÇIKARTIN KIŞIN ÇOK FAZLA ÇÇIKAMIYORLAR ZATEN...

MAVİŞİM..

GÜZELİM SENİNDE AZ KALMIŞ 1 AYINI DOLDURMAYA AMA EMİNMKİ ALMIŞTIR KİLO ÇÜNKÜ ANE GÜZELİNDEN ANNE SÜTÜNDEN BESLENİYOR MELEĞİM.. ;)

emosum

selmacım ya bende seni cok özledim kızlarımızdan fırsat bulup bir araya gelemedik
ne güzel sohbet ediyorduk ya bende cok özledim sohbetimizide ;)  bak hep diyoduk dogumdan sonra bu kadar vaktimiz olmucak :k06:
canım ben onu e bebekten aldım ama markası chicco değil dönenceyi ordan aldım ama bunu ebebek te aldım yani internette bakmıstım 0-6 ay grubu oyuncaklarına ordan aldm

sen agladı felan diyince cok üzülüyorum cünkü ben dayanamıyorum bebeklerin aglamasına ya
deniz aglasa içim gidiyor,sanki içimden bişeyller kopuyo seni cok iyi anlıyorum ama inşallah en kısa zamanda atlatırsınız gaz sorununu  :amin: :amin:

eloşunda birinci ayına az kalmıs ne güzel ya bak zaman ne cabıuk geciyor hemen büyüyolar  :) ne cabuk 1 ay oldu dimi sanki daha hamileymişiz gibi :toothy10: :toothy10:
bu arada dısarı cıkart bencede rahatlar hava alırsınız ikinizde panik yapma nasıl emzircem felan diye ben bankta bile emzirdim
canım emzirme örtüleri satılıyor dısarı cıktıgında cok faydasını görürrsün cok rahat onlardan al olmassa
bide eşin yanında olursa daha rahat olursun ben öyle oluyom da :k06: eşimin cok faydası oluyo bana
sende kocişini al akşamüstü gezin..
selma benim bir arkadasımında bebegi gaz sıkıntısı varmıs gece hiç rahat durmuyomus onlarda arabayla gezdiriyormus bana diyor gece eşim arabayı kullanıyo bizde arkada bebek rahatlıyo ondan sonra hiç sesi cıkmıyormus  deneyin isterseniz

sevdacım evet yumurta aldık yumurta olmasaydı bizde cay alıcaktık :toothy10:  bakalım maviş kırkında napcaklar

özgülcüm evet denizle ilgileniyorum ben onunla konustukça o daha cok sesler cıkarıyor ve gülücükler sacıyo cok güzel bir sey ya arayıp bazen eşime dinletiyorum denizin seslerini  bu arada senin yerine öptüm kokladım :opucuk:

-Butterfly-

Emosum,,

Canim 40 kiniz hayirli olsun  :flowers:

Valla biz 40 ma beklememis,  10. gune sokaga atmistik kendimizi  :laughing7:  Yazdan faydalansin  gunesin yararli nimetlerini sonuna kadar  hisetsin sitemistim  ;D  40 mizda ise, bir aylik erzak toplamistik .. Haa bir de yani ev ziyaretlerinde  :suclu:   Dur bakalim hatirlaya bilecekmiyim neler verdiklerini..

Pirinc, tuz, seker, yumurta, sogan , pamuk  ve kalem kagit  :k06: :k06:  Gittigimiz her evden bunlari vermislerdi.. Birde ogulumun 40 serefine  arkaadslarim  cig borek yapmisti , valla cok guzeldi hersey.. Hatirlamasi bile insani inanilmaz mutlu ediyor, bu gunlerin tadini bol bol cikartmaya calis.. Hs her nekadar cikarttigini dusunsende aslinda zaman oyle hizli ve acimasiz geciyorki hic birseyi doyumsuz birsekilde yasayamadigini hisediyor, ve  yarini dusunurken  dununu  daha cok ozluyorsun  ::)

Agularada basladi demek. masaalahh   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  Emosum son resimleri yokmu guzel prensesinn  ;)  Cok op ve koklaa yerime lutfenn  :opucuk: :love7:

-Butterfly-

-Butterfly-

Kizlar sayfanizin ayini uzattim,  yeni katilacak olan bebeklerde var diye..   Kasima kadar uzattim, sanirim  yeni dogum yapacak olanlar  kasima yetisir  :D 

Tekrar guzel payasimlar diliyorum  ;)