Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

emosum

SELAMLARRR :director: :director: :director: :director:

mavişim o sayfanın silinmesini kendim istedim canım
zaten paylasımlarımızı burda yapmamaız içinde buse sayfa acmıstı ;)

bu arada ben cok ugrayamıyorum şimdi belkide daha az ugrarım
izmirden kardeşim geliyo akşam oyuzden  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:wave: :wave: :wave:

mavili

tamam emoşum canım çok özletme olurmu kendini

bakalım eloş yarın 21 günlük oluyor bayagı zaman geçmiş ya yogun geçti sadece 10 gün sonra 1 aylık oluyor benim minik kızım çoraplar küçük gelmeye başladı ayakları biraz büyük annesi gibi ayakkabı sorunu yaşamayacak yavrum inşallah aşısı var tabi 1 aylık olunca emoşum gelince yaz sen yaptırdınmı bcg yani verem aşısı vardı birde işitme testi yapılacak o gün

deniz nasıl bu arada neler yapıyor ona oyuncak olarak ne aldın ben müzikli oyuncaklar aldım chicco dan onlarla uyutmaya başladım tv sesi açıyorum bazen dinliyor hoşuna gidiyor sesler

handan

yıldızlı rüyalar yada dönenceye bayılıyolar. en azında öyküyü rahatlatıyodu hala da öyle şimdi de heyecanlandırıyo.

emosum

merhaba kızlar

maviş biz 1 aylık kontrolumuzu yaptımızda aşı kalca ultrasonu ve işitme testini yaptık..
bende müzikli oyuncaklardan aldım zaten önceden yıldızlı rüyalatı ve dönece almıstım iki ayrı ve e bebek ten baktım
gecen sipariş vermiştim yagmur ormanları diye deniz üzerinde yatırıyorum gülücükler atıyo bana :k06:
hoşuna gidiyor
hatta profilimde ki  resimde o oyuncagının içinde cekmiştim ;) gülerken

sevda

EMOŞUMM DEMEK KENDİN SİLDİN...

BENDE BAKIYORUM NERDE MELEĞİMİN SAYFASI DİYEE AMA OLSUN SİZDEN HABER ALALIMDA NERDEN ALIRSAK ALALIM...

BU ARADA KARDEŞİNİN GELMESİNE ÇOK SEVİNDİM...BOL BOL HASRET GİDERİRİSİNİZ ARTIKK..

BAK SANA NE DİYCEMMM HANİ BEN GEBZEYE GELİYORUM YAAA ÖZÜMLE BULUŞMAYA SENDE GELSENE YANIMIZAA...

HEM SÜT KOKULU BİR BEBEK SEVMİŞ OLURUMMM HEMDE SENİ TANIMIŞ OLURUM NEDERRSİN... ;)

emosum

evet canım ben silinmesini istedim bu sayfada görüsürüz artık...
gelmeyi cok isterim canım ama gelecegimide pek sanmıyorum ama kısmet

ve benim kardeşimin biri üniversiteyi burdurda okucak kayıt yaptırmaya gittiler gecen
artık oraya gelirsem de bulusabiliriz :opucuk:

sevda

ANA BURDURDAMIIII...

SÜPERR YAA BENİM YAPABİLECEĞİM NE VARSA SÖYLE YAPARIM ELİMDEN NE GELİYORSA..

BURDA TANINAN BİR AİLEYİZ VEE ÇOK TANIDIKLARIMIZDA YER YURT NE GEREKİYORSA ELİMİZDEN NE GELİYORSA YARDIMCI OLALAIM KARDEŞİNE EMOŞUMM..

ADI NEYY...

HANGİ BÖLÜMÜ KAZANDII..

AYY HEYECAN YAPTIM BAK ŞİMDİDENN... :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sevda

PEKİ NEDEN BANA HEBR VERMEDİN EMOŞUM YAAA...

BAK KIZDIM SANA BENİM BURDURDA OLDUĞUMU BİLMİYORMUSUN... ;)

emosum

teşekküe ederim :opucuk: evet burdurda
aglasun meslek yüksek okulu muhasebe bölümü
ev ayarlamışlar 3 kız okulada yakınmış
zor olur dedik ayarlamaları ama halletmişler canım cok saol aslında bi ara sorcaktım sen aklıma geldin ama soramadım :suclu: :suclu:
merkeze uzakmış sanırsam

sevda

HAYIR AĞLASUN BURAYA 10 DK UZAKLIKTA ARABAYLAA...

BİZ ALIRDIK ONU GARAJDAN ANNENLERİN GELMESİNDEDE GEREK KALAMZDI BİZDE KALIRDI YAA...

emosum

sevda

OLSUN BEN HEM DÜŞÜNÜP HEMDE UYGULARIM SEN BİZİM ADRESİ AL DÜKKANLARIN HANGİSİNE GELİRSE BENDE ORAYA GİDİP TANIŞAYIM YADA EVİMİZE GELSİN ... ;)

duru boncuk

yaa bak emoşun kardeşi demek geliyomuş orayaa ama görüşsek ne iyi olurdu emoşum bayramda yaa meleğimide görürdüm hemm  :love7: :love7:

sevda

VALLA BENDE DEDİM ÖZÜM BAYRAMDA SENDE GEL BULUŞALIM DİYE BAKALIM.. ;) :amin:

emosum

tamam sevdacım alırım adresi senden  ;)

kızlar saolun gelmeyi isterim ama bayramda bandırmadan akrabalarımız gelcek ve yogun bir misafir trafiği bizi bekliyor şimdi bırakıp gelirsem hepsine ayıp olur onlarda denizi görmeye geliyolar ;)
buyuzden bence özgülcümle sen buluş
sonra ben zaten ist bi sekilde bulurum özgülü
seneye burdurdada seninle bulusuruz :opucuk: