Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

mavili

haklısın busecim kimbilir kaç kişi paylaşımlarda bulunacagız bu sayfada kimbilir neler yazacak neler anlatacagız tabi sizlerin varlıgı güven veriyor bana acemilik ve ilk olmanın verdigi telaşla yanlışlarımızı düzeltecek kişlere ihtiyacımız olacak  :k06: :k06: :k06: :k06:

sevda

BUSEMMM ÇOK GÜZEL BİR SAYFA AÇMIŞSINN... :aferin:

BU ARADA EMOŞUMDAN VE DİĞERR BEBEKLERİMİZDENN HEP BURDAN HEBER ALMA FİKRİNDE SÜPERR NE GÜZEL YAA ..

YENİ BEBEKLERİMİZE BURDAN YARDIM EDEBİLİRİZ  ...

YENİ ANNELERİMİZE YARDIMCI OLMAK SÜPERR OLUCAK... ;)

emosum

busecim cok teşekkürler canım cok mutlu oldum sayfayı görünce
ve kızlar benim için yazdıklarınız cok duygulandım ya
:-[ :-[

bende size ozaman sizin için denizimin fotosunu koyayım teyseleri

emosum

emosum

hastanede cekilen ilk fotosu ve üzerindeki umutta  hastanenin adı yazıyo ;)

oozge

allaaaaahım bu dun dogdu demı emoşşş
kız bı yanlışlık olmasın yanaklarını yıyım senın o dudaklara bakın 41 kere maşallahhhhhhhhhhhhh
allahım kem gözlerden koru yarabbımmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

mavili

emoşumun güzel kızı deniz maşallah Allah nazardan saklasın Allahım analı babalı büyütsün çok tatlı ya yiyesim geldi kıs yanaklarını şöyle sık benim için ama acıtma bak tamammı :k06:

-Butterfly-

Ayyhhhhh yirimm ben bunu yaaa, valla kimseye birakmadan  basimda agriyor zaten agri kesici niyetine yutu veririmmmm  :hungry: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allahim esirgesin senii tatli melekk  :love9:  Allah kem gozlerden korusunnn   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 

semra

EMOSCUM MASALLAH KUZUMA COK GÜZEL  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTMEYI NASIP ETSIN :amin:

sevda

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

deniz bebek hoşgeldinnn yeni dünyanaa ..... :flowers: :flowers:

hoşgeldin denizim ailenin hayatınaa... :flowers: :flowers:

CANIM BENİM ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN MELEĞİMİİİ ÇOK AMA ÇOK GÜZELLL ALLAHIM OLMAYANLARA VER YARABBİM.... :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

guguş

ayyyyyyyy yerim ben o dudakları  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: başka söze ne hacet resim herşeyi anlatıyo neyse dinlen kendine gel sonra biz bu meleği yemeye başlarız  :opucuk:

mavili

emoşumun güzel kızı DENİZİM     günaydın  :k06:

emoş kızacak şimdi sana da günaydın emoş :suclu: :suclu: :suclu:

duru boncuk

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:tatlı kuşum hoşgeldin tekrar aramıza allah seni ailene bağışlasın hep sağlık haberlerini alalım tatlım  :amin: :amin:
ee sırada selma var hadi bakalım senide bekliyoruz canım bak sende emoş gibi bizi hemen haberdar et resim ekle tamammı unutma burayı yanii  :-* :-*
busemm çok iyi yapmışsın bu sayfayı açarak canım inşallah yeni annelerde burdan yazışırlarda bizde onların yaşadıklarına ortak olabiliriz yoksa bunların herbirini bir sayfadan takip etmek çok zor oluyo valla  :k06: :k06:
neyse yeni anneler ve yakında anne olacaklar güzel haberlerinizi bekliyorumm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

özgülcüm inşallah herşey yolunda giderde bende hemen haber verebilirim size benim normal dogum düşündügümden belli degil zamanı belki size haber veremeden doguma giderim birde bakmışsınızki ben dogurdum diye gelmişm daha şafak sayarken

sevda

MAVİŞİM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA SENDE GÜZELCE DOĞUMUNU SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE GEÇİRİRSİNDE BİZE BÖYLESİNE GÜZEL BİR MELEKLE DAHA TANIŞMA FIRSATINI YAKALATIRSIN... ;)