Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

emosum

evet canım al iyi edersin bende faydasını görüorum

ya niye küçük diyosun eloşa ya bak o nasıl büycek 1 haftada
ben denizin resimlerine bakıyom gün ve gün degişiyo
sende sürekli resim cek ben her anını cekiyom video bile yapım uyurken :k06:

emosum

oozge

mavışımmmmmmmmmmmmm hoşgeldın bıtanemmmmm
eloşummmmmm sende hosgeldın gusellll bebekkkkkk :love9:
kıs sennın o dılını yerımmmmmmmm o suratını gusellıgını yerımmmmm
şu tatlılıga bakın yaaaaaaaaaaaaaa

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

-Butterfly-

Mavis  canim bu ne tatli bir kizzz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Biblo gibi melegim, masaallahh masaallah annesii  :nazar: :nazar: :nazar:  Senin guzel hatundan da ancak bu kadar guzel bir bebek doga bilirdi  :nazar: :nazar:

Emosum, sen nasilsin tatlimm.. Deniz bebegin keyfi yerindedir umarimm .. O da buyumus serpilmis  daha bir genc kiz olmsutur  :k06:   :nazar: :nazar:  Resimlerini ekle de   ben biraz daha kuruyayim pc basinda , masallah demekten kurudum cunku  :D

emosum

evet deniz büyüdü hatta eloşun ablası bile oldu :k06: :k06:
yeni resimleri atmadım pc ye
eklerim yakında canım :opucuk:

-Butterfly-

Yerim ben o uyuyan guzel melegi  :nazar:  Demek 1 ay kontrolleriniz var  :'( ne cabuk gecti 1 ay  ben hioc birsey anlayamadim  :dontknow:  Sen anlaya bildinmi ?  Op guzel melegi benim icin annesi lutfenn  :opucuk:

Canimcim ayberk iyi cok sukur, etrafi karistirmakla ve dagitmakla mesgul oluyor pek cok zaman  :k06: Haricin de ise - yiyor, iciyor ve uyuyor - Simdi de uyuyor sipacik ( hatta su anda uyanmak uzere gibi ) .. Biz de bugun sanirim dr. gidecegiz  :sad1:

-Butterfly-

emosum

öptüm bile :D  evet cok cabuk gecti ya 1 ay

hayırdır siz neden doktra gitceksiniz ???

sevda

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

MAVİŞİM HEM SANA HEMDE MELEĞİNE KOCAMAN MAŞŞALLAHLARR...

HOŞGELDİN ARAMIZA GÜZELİMMM..

SENDEN HABERLER BEKLİYORUZZZZ....

ÖNCELİKLE DOĞUMUNDAN BAŞLA AMA OLURMUU SONRADA MELEĞİNDEN BOL BOL BAHSET... ;) :opucuk: :opucuk: :flowers:

mavili

emoşum bana benzetiyorlar eloşu herkes

sevdacım çok sagolun normal dogumun çok faydasını gördüm şimdi ayaktayım zaten hiç yatamadım  ;D
ama kolaydı kızımı kucagıma verdiklerinde bitti zaten endişe dert tasa çok mutlu oldum çok güzel bir duyguydu aglamamak çok zordu o anda kızım şuan 14 günlük oldu  benimde

evet gün gün degişiyor çok çabuk büyüyor bu sıpalar

duru boncuk

selmacım meleğin resimlerini ekle arada bir yaa
maşallah sana ne güzel normal doğumun faydasını görmüşsün ah ah bi ben göremedim yaaaa  :y25: :y25:
ha bu arada seni korkutuyoduk ya nasıl çıkan varmı onlardan yoksa hiçte korkulacak bişey yokmuymuş  :k06: :k06:
eloşun doğum tarihi ne sein doğum gününe yetiştirebildinmi bakim ??? ???

mavili

benim dogum günüm 15 agustos onunki 17 agustos

evet normal dogum çok rahatlık sonrası kolay oluyor ben çok iyiydim çabuk toparlandım

korkuttugunuz kadar bişey yokmuş hala boş vaktim var ve hala temizlik yapabiliyorum hatta kendime çok daha vakit ayırıyorum sadece eve kapandım bu zor geliyor hep evde oldugum için daha çok vaktim var kendimle ilgilenmek için  ;)

emosum

mavişim
eloşta denizde kandilde dogdu tesadüf işte

duru boncuk

selmacım ben dedim sana baştan korkutalım iyi olursa sevinirsin diye demek sendede tuttu haa  :k06: :k06:canım benim ama daha durrr bunun ek gıdası var yemeği var ilerde daha o zaman görücem seni benn(bak yine başladım ben de yaa çok kötüyüm galiba) :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

demek eloşta denizde kandil çocuğu ne güzel yaa hayırlı kullar olurlar inşallah yavrular  :amin: :amin:

sevda

MAVİŞİM BAKKK NORMAL DOĞUM DİYE BOŞUNA DİRETMEDİK SANA DİMİİ... :D

AMA İNAN BANA HER FAYDASINI GÖRÜCEKSİN SEZERYANDAN DAHA FARKLI NORMAL DOĞUM... ;)

MELEĞİNİNDE GÜN BE GÜN BÜYÜMELERİNİ İYİ TAKİP ET BEN NEREDEYSE ARHANIN O ANLARINI UNUTTUM GİBİİ... ;D