melegim 'e

Başlatan **fatoş**, 13 Haziran , 2010, 14:40:53

« önceki - sonraki »

**fatoş**

tatlım meleğim annen bugünlerde pek yazamadı sana ama ihmal ettiğimden değil bitanem malum işleri var annenin 3. ayımızı doldurmak üzereyiz bitanem inş bir aysonra filan cinsiyetini öğrenicez meleğimm çok sabızsızlıanıyorum kuzumm inş hayırlısı olur ama ben kız beklliyorum seni annecim erkeksende darılma seni her halinle seveceğiz bitanemm babşinde ço ksabızrsız laf aramızda abindekinden daha da sabırsız merakla bekliyor seni kuzm anne ve baban çook seviyor seni kuşumm hayırlısı ile sende katıl aramıza annen seni sabırsızlıkla bekliyorr :love9: :love9: :love9:

**fatoş**

bitanemm meleğimm haftaya doktora gidicez testimiz filan yapılıcak belki bi ihtimal cinsiyetinde görülür kuzum inş bebeğim saklama kendini olurmu annecim meraktan ölecez ama sağlıklı sıhhatli olduğunu öğrenelimde başka bişey istemyorum kuşumm sanki yıllar var gibi daha hiç vakit geçmiyo tatlımm bir an önce snei kucağıma almak için sabırsızlanıyorum hayırlısı ile gel olurm bebeğimm senii merakla ve özlemle bekliyoruz haa anane bizdeydi senin hakkında uzun uzun konuşup planlar yaptık meleğimm oda seni sabırsızlıkla bekliyor anlayacağın kuşum özlemle beklenmektesin fazla gecikme seni hasretle bekliyorumm :love9: :love9: :love8:

**fatoş**

off annenin canı sıkkın mleğimm sıkıntıdan patlıyorum evde sende bunaldın biliyrum bu aralar çok tıkıl

dık eve gezmeye filan gitmiyoruz az kaldı bitanem doktora gidelim sonra gezmeyede gidicez seninle annecim inş bu ay

belli olur cinsi,yetin kesin olmasada gösterirsin belki bişeyleri ha :) seni çook özledim kuşum doktorda görüşürüz yine meleğim seni seviyorumm :love9:

**fatoş**

kuzumm annesinin kuşuu meleğii yarın doktora gidiyoruz bitanemm seni görecemmm...

kuşumm çok özledi anne seni biraz daha büyüdn bu günlerde bende farkediyorum tatlım yarın test filan yapılıcak inş bi

sorun yoktur meleğim belki doktor teyzen cinsiyetinide görür ne dersin ?? daha erken biliyorum meleğim ama olsun

merak ediyoruz işte inş azcıkta olsa görebiliriz allaha emanet ol kuşumm yarın yeni haberlerini yazıcam inş buraya .. :opucuk:

**fatoş**

kuşum gidemedik dr a babişin izin alamadı inş bi aksilik çıkmazsa yine cuma günü gideceğiz..

inş tatlım bu sefer gideriz seni çok özledim ve merak ediyorum ne kadar büyümüşsün görmek istiyorum int den

okuyorum gelişimini takip ediyorum tatlım ama bide görseydim seni içim iyice rahat edicekti belki cinsiyetinde görünür

meleğim inşş seni çook öpüyorum sağlıkla büyü içimde... :love9: :love9: :love9:

**fatoş**

off kuzum yaa bi türlü görmeye gidemedim seni artık oda değilde testler filan yapılıcak sağlıklımısın diye meleğimm

çok merak ediyorum annecim nolur sağlıkla gel bana beni üzme sana bişey olursa yaşayamam annemm ölürüm ben

bitanemm kuzum benimm senii çook seviyorum öpüyorum hasretle... :opucuk: