melegim 'e

Başlatan **fatoş**, 13 Haziran , 2010, 14:40:53

« önceki - sonraki »

**fatoş**

bitanem melegimm,biricik kuzumm, önceleri sana ne yazsam diye çok düşündüm bebeğim seni ne kadar sevdiğimi anlatsam yetmeyecekti burası sana özlemimi anlatsam oda olmayacak çünki sen hissediyorsun eminim seni ne kadar sevdiğimizi bebe;

Annen bu günlerde çok hassas melegim vara yoğa ağlıyor sen aldırma ama mutluluk tan o gözyaşları, her ne kadar her sabah bulantılar la uyansam halsizlikten ölsemde yinede razıyım melegimm herşey sana değer haa abin üzüyor bide beni görsen nasıl yaramaz meleğimm oda seni sabırsızlıkla bekliyor bi kardeşi olacağını duyunca çok sevindi ama şimdiden daha kıskançlıklara başladı :) 2. ayımızı bitirdik meleğim yarın doktora gidicez bu kez seni daha net göreceğimizi söyledi doktor sana melegim diyorum hep inş rabbim bana güzel bi melek veriri dileğim bu ama erkek olursanda önemli değil yeterki sağlıklı gel bebeğim seni şimdiden çok özledim babanda seni çok seviyor meleğim şimdiden pabucum atıldı dama eğer kız isen yandık bitanem babacığın seni bendenn bile ço kseveceğini söylüyor neyse meleğimm sağlıkla mutlulukla bir an önce gel hayatımıza emii iyiki geldin iyiki içimdesin meleğimm....

Balböceği

Hayirli olsun cnm sayfaniz  :flowers:

gülfer

sayfan hayırlı olsun canım  :)

**fatoş**

**fatoş**

AyNi

sayfan ve bebeğin tekrar hayırlı olsun.. güzel bir hamilelik geçirmeni diliyorum  :flowers:

gülbanu

canım bebegin hayırlı ugurlu olsun saglıkla sıhhatle gelsin melegin sana
rabbim güzel bir kız nasip etsin sana prensesim diye seversin inşlh
bu arada sayfanda hayırlı olsun  :flowers: :flowers:

**fatoş**

ayni gülbanu tşkr ederim arkadaşlar inş rabbim hayırlı bi kız verir bana erkek olursada kısmet üzülmeyecem  :D

**fatoş**

kuzucum, küçük balığım yine bugün sabahı zor ettik tatlım daha sen dünyaya gelmeden bu kadar uykusuzluk çekiyorum sen gelince ne yapcaz bakalım ama olsun sen sağlıcakla gelde kuşumm ben razıyım , bazen abinle birlikte uyuyorum  çok kötü uyuyor oda belki sen değilde odur beni rahatsız eden küçük melegim bir an önce gelde abinin yerini sen al küçük prensesim ol benim birlikte uyuyup güzel sabahlara birlikte uyanalım annecim seni şimdiden çok özledim seni seviyorum küçük balığımmm :love8: :love8: :love8:

**fatoş**

günaydın melegimm offf cnm çok sıkkın bugün bitanem..

baba ya çok kızgınım niye beni anlamıyor bir türlü oysa ben onun için neler düşünüyorum kuzucum çok üzüyor beni  :crybaby2: :crybaby2:

neyse meleğim sen aldırma bana biz seni dört gözle bekliyoruz bugünde gidemedik doktora artık pazartesi ye kaldı babişin işleri ancak bitiyor ozaman seni daha net görücez bebeğimm SENİ ÇOK SEVİYORUM KUŞUMM :love8:

**fatoş**

günaydın balımm bugün geç uyandık yine bi halsizlik var üstümde bugün kandil oruç tutayım dedim rabbim kabul ederse inş seni aç bırakmam tatlım ama zaten oruç olmasamda bişi yiyemiyorum bulantılardan annecim  :-\ henüz 3. ayımıza girdik ama yavaş yavaş iççimde büyüdüğünü hissediyorum bitanem karnım azcıkta olsa çıktı sabahları hiç görnümüyor inş sağlıkla sıhhatle gel bebeğim allahım bi zarar ziyan vermesin sana seni çook seviyorum kuzucum :love8: :love8:

**fatoş**

bugünde gidemedik doktora bitanem baba izin alamamış pazartesi ye inş seni görücez meleğim meraktan ölecem iyice artık biraz daha büyüdün en azından ultrason resmini filan alırız bitanecimm seni çook seviyorum kuşummm annen hep yanında olacak.... :love9: :love9:

**fatoş**

bebeğim kuzumm benim bikaç gündür yazamadım aslında bilerek yazmadım doktora gideyim öyle yazıyım diye bitanem bugün dr a gittik babişle seni gördük yine meleğim birazcı kdaha büyümüşsün tam9 +4 yani hemen hemen 10 haftalıksın meleğimm dr teyze gelişimin gayet iyi olduğunu ve bir sorunun olmadığını söyledi çok sevindim meleğimm kalp atışlarını dinledi hatta bi resmini bile verdi bana bitanem içimden çerçeveletip asmak geldi ama neyse sonra doğuğunda o güzeli yüzünün resimlerini çekip onları asarım annecim sen igörmek harikaydı meleğim seni çoook seviyorum kuşummmm  sevgiyle sağlıkla büyü içimde meleğimmm annen hep yanında olacak .... :love9: :love9: :love9:

**fatoş**

kuzumm bitanemm anne nin biraz işleride vardı günlüğümüzü ihmal ettik yazamadım meleğimm ama seni asla ihmal etmedim tatlımm biraz canımız sıkkın bugünlerde yine bulantılar filan yoruyor anneyi kuşum 10. haftamıza girdik gitgide büyüyorsun meleğim sen annen yakında daha ço khissedicek seni inş meleğimm babanla konuşuyoruz bugünlerde ne görsek sana almak istiyoruz ama malum daha erkekmisin kızmı belli değilk bir an önce kendini göstersende bitanem sana ciciler almaya başlasakk kuzum benim yaradana emanetsinn rabbim seni korusun hayırlısı ile gel meleğimmm...

**fatoş**

off kuzum yaa anne yine sinir küpü dlei ediyor beni bu babaannen olacak karı ve kızı ayy delircem yaaa sevmiyorum napıyım onları annecim yaaa kızdırıyorlar beni bu gerginliğin sanada yansımasındna korkuyorum meleğimm aman sen skaın gerilme güzel güzel büyü kuşumm herşey yoluna giricek inş babaylada kavga ettik bugün meleğimm oda kızdırıyor beni bazen iyiki sen varsın kuşumm başka kime anlatıcam sıkıntılarımı sen annenin hep yanında ol meleğim hiç yalnız bırakma çünki annen sen ve abin içiyor yaşıyor ikinizde çook seviyorum meleğimmm kocaman öpüyorumm bitanem allaha emanetsin rabbim korusun senii :love3: :love9: :love9: