Çocuk odaları için eğlenceli ve eğitici su sebilleri

Başlatan Demet_dk, 04 Haziran , 2010, 13:16:46

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Çocuklarımızın hayat kaynağı su ile olan ilişkilerini güçlendirerek, su içme alışkanlıklarının artmasını sağlarken ayrıca  eğlenecekler.

Mini su sebili 2 litrelik kapasitesi ile çocuklarımızın odasında dekoratif bir görüntü oluşturacaktır

arkadaşlar çok beğendim sizlerle paylaşmak istedim oğluşuma oda yaptığım zaman mutlaka alacağım bayıldım yaa

Uploaded with ImageShack.us

favorim yeşil olan  :icon_thumright:

βαlκιz

çok şekerler ya görmüştüm facede biyerde
benimkiler görse ne hale gelir o kesin üstü alta geçer  :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

öyle deme gülşahcım benim delişkanlılarım akıllıdır bardak bardak su içerler ondan kırmazlar  :icon_thumright:

мiŁenα.

eğlenceli olur lakin eğitici olmaz ondan eser kalmaz :ehi: :ehi: :ehi:

şimdikinin çocukları fena anacım :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

:k06: :k06: bunun damacanasına biz koycaz suyu dime hazır damacanalar oluyomuki acaba
burda damacana su satılmıyo  :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

bunların damacanaları ayrı zaten 2 litrelik bunlar odasında olursa su içme alışkanlığı kazanabilir çocuklar

βαlκιz

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende odama alsam gece kalkıp mutfaga gıtmek zor gelıyo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

çağınım

çok güzeller görmüştü bi kaç yerde alınabilir yani su içmeyi eğlenceli hale getirmek için

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 09 Haziran , 2010, 11:10:57
çok güzeller görmüştü bi kaç yerde alınabilir yani su içmeyi eğlenceli hale getirmek için

kesinlikle su içmek çok önemli çünkü  :icon_thumright: :icon_thumright: :opucuk: :opucuk:

ırmak184

fıstık

benim kızım suluğunu gün boyunca elinden düşürmüyo çok seviyor su içmeyi birde heryeri ıslatmayı seviyor

sebili alırsak napar bilmiyorum :toothy10:

Balböceği

iyi hasta hangi cocuk duzgun kullanmayi becerir bu seker gibi seyleri..  :k06:
simdiki cocuklar yaramaz iki gunde gider  :ehi: :ehi:

βαlκιz

aslında küçükmüş kız ben büyük sanıyodum
alt tarafı küçükmüş
güzel bişey içmeyen çocuklar için uygun  :icon_thumright:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 04 Haziran , 2010, 15:05:35
bende odama alsam gece kalkıp mutfaga gıtmek zor gelıyo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi:banada lazım elımın altında bulunmalı  :k06: zaten mutfaga gıdemıyorum çok ıyı olurdu  :k06: