28 Mart , 2024, 19:10:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamile iken düşen var mı?

Başlatan duyguduygu, 26 Mayıs , 2010, 14:45:11

« önceki - sonraki »

duyguduygu

:icon_pale:  :icon_pale:  balkon yıkarken düştüm kafamı da duvara çarptım bebeğim oynuyor ama ben çok korkuyorum.... bişey  olmaz inşallah...

Demet_dk

geçmiş olsun canım umarım bişey yoktur

Balböceği

olmaz insallah cnm gecmis olsun  :flowers:

βαlκιz

26 Mayıs , 2010, 17:23:09 #3 Son düzenlenme: 26 Mayıs , 2010, 17:25:53 BaLkIzzZ
ben varım  :ehi: perde asarken hooop yere (eşimden gizli takıyodum)
sandalyenin üzerine çıkmıştım boy 1.55 olunca
dolaba yetişemiyodum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ordanda düştüm ama bişey olmadı alllaha şükür
ddoktorum bebegin hareketleri azalırsa yada kendini kötü hissedersen gel demişti
ama bişey olmadı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

nesrin_beyza&berrin

hiç endişenme canım. bende düştüm 8 aylıkken. rusyadaydım her taraf buzdu birden hızlı yürüyeyim derken kendimi karnımın üstüne yerde buldum. ertesi gün doktora gittim sorun yoktu. o orda en güzel şekilde korunmuş vaziyette.   

✿sweet_sweet✿

canimm ahadaa benn ;D ;D ;D dokuz aylikkenn haliya takildimm iki seksen yere dustum karnimin uzerinee ellerimle yeri tuttum ama ucuz atlattimm sonraa hemen kontrol ettim bebegimi iyi oldugunu gorunce rahatladimm.. onlarin yeri baya saglamm ondan icini rahat tutu senin basin ne durumda kafani vurduysan bi doktora gorun canim.. gecmis osun..

**fatoş**

geçmiş olsun önce cnm inş bişey olmaz bebeğine ben dşmedim ama eltim düşmüştü çok gülmüştüm ona  :k06: :k06: çok komik düşmüştü allah tan bebeğe bişi olmadı

.:.Zamansız.:.

geçmiş olsun canım ,
bende düştüm hamileliğim ilk aylarında hemde iki defa kıçımın üzerine yapıştım yere...şükürler olsun birşey olmadı.
umarım iyisindir ?

Emine

9 aylık hamileyken caddeden karşıya koşarak geçerken dizlerimin üzerine düştüm. Dizlerim kanadı ama çok şükür bebeğe bişey olmadı  ;) Tetanoz aşısı yaptırdığım için şükrettim.

duyguduygu

desenize bayağı kaza atlatan olmuş:) Allah herkesi korusun  :amin: :amin: :amin: belli bir aydan sonra denge kaybı çok oluyormuş düşmelerin sebebi çoğunlukla buymuş ama şükürler olsun ki Yaradan yavrularımızı korunaklı bir yerde saklıyor da onlara bişey olmuyor

DER!N

Ben düşmedim elhamdülillah, ama hastanenin merdivenlerden bir hanım yuvarlanmıştı 9 aylık hamileymiş ben de hamileydim kontrole gitmiştim.
Başlığı okuyunca kadının bağıra bağıra ağlaması geldi gözümün önüne ntsye aldılar hemen bir şey olmamış o bebeğe de kadın çok korkmuştu.  ::)

miray

cok sükür düşmedim
allah korusun tüm hamişleri :y25:

tugba)

9 hafatalık hamileyim gecen hafta düştüm bir gün önce yerleri bir güzel sildim ertesi gün ayagım kaydı kapının eşigindeki mermere hem dizimi hemde popomun üzerine düştüm kontrol günü gittim doktora allaha cok şükür birşeyi yok kalbide atıyor allah beterinden saklasın inşallah bir daha düşmem

❤ հმzεlἶო ❤

Uff bende bugun yere dustum :( 8 haftalik hamileyim. Mutfaga serildim walla.  Dizlerim ve sag bilegim aciyor karnimin ustunede dustum:( insallah bisey olmaz
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

toprakk

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 07 Ocak , 2012, 11:55:07
Uff bende bugun yere dustum :( 8 haftalik hamileyim. Mutfaga serildim walla.  Dizlerim ve sag bilegim aciyor karnimin ustunede dustum:( insallah bisey olmaz
insallah birtanem sıkıntı etme birşey olmaz allahın izniyle
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE