28 Mart , 2024, 23:53:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamile iken düşen var mı?

Başlatan duyguduygu, 26 Mayıs , 2010, 14:45:11

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: toprakk - 07 Ocak , 2012, 12:12:17
Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 07 Ocak , 2012, 11:55:07
Uff bende bugun yere dustum :( 8 haftalik hamileyim. Mutfaga serildim walla.  Dizlerim ve sag bilegim aciyor karnimin ustunede dustum:( insallah bisey olmaz
insallah birtanem sıkıntı etme birşey olmaz allahın izniyle

:amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

tatlıkız1981

Ben 22 Haftalık hamileyim bugün yolda yürürken popomun üstüne düstüm :-\ Esime diyemedim icim doktora gidemedim... :icon_pale:

elfo

saçmalama lütfen eşime diyemedim diye bişey sözkonusu olamaz Allah korusun ihmallikten bişey olsa eşin daha çok kızabilir sana. ama korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz benim tanıdıklarım var öyle düşen
kesinlikle ihmal etme derim  :nono:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Dilara Ebrar

ablam balkon yıkarken bacakları ayrık bi şekilde yere oturdu.caaaaaart diye ayrılıyodu bi tarafı  ;D hemde tam hatırlamıyorum ama ya 3 yada 4 aylık hamileydi.hemen hastaneye .allaha şükür bişi olmadı.şimdi sıpa 5 yaşında  :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

tatlıkız1981

Bugün soluyu Hastanede aldım köyde oldum icin kalbini dinnettirmeye gitti  :) kalbi atıyordu...  :nazar: Allah herkezin yavrusunu korusun... Amin