Denizim...................

Başlatan Rabis, 22 Mayıs , 2010, 07:51:10

« önceki - sonraki »

Balböceği

Rabis

bebbısım doktora gıtcemız gunu sabırsızlıkla beklıyorum.sana kızışımmı desem ogluşummu bılmıyorum:)annen senı cok sevıyo canım
:)

Rabis

senı cok uzduyumu bılıyorum bebeyım!affet beni.ama hayat bu belkıde benımle beraber bunlaroı yaşamaya alışmalısın

Rabis

ayyyyy benım canım ogluşum sen erkekmıydın bugun tanıştık senle!bıze sporcu gıbı haraketler yaptın.canom oglum

melek-çağlar

oğluşun oluyor demek maşallah  :binkybaby:

Rabis

Balböceği

Gozun aydin olsun rabiscim anasina babasina vatanina hayirli evlat olur insallah  :amin:

Rabis

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 05 Ağustos , 2010, 00:32:39
Gozun aydin olsun rabiscim anasina babasina vatanina hayirli evlat olur insallah  :amin:
sagol edam kız bı sey sorucam sen bu resımlerı nerden bulup yukledın?

Balböceği

Alıntı yapılan: Rabis - 06 Ağustos , 2010, 09:29:47
Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 05 Ağustos , 2010, 00:32:39
sagol edam kız bı sey sorucam sen bu resımlerı nerden bulup yukledın?
italyan sitelerindenmi ingilizmi inan bilmiyommm  :k06: :k06: :k06: yabanci ama unuttumm

Rabis

canim oglum butun ihtiyaclarini aldik odan hazir.mobilyan cok guzel,safari model!bebek araban,otokotik salincagin hepsi tam istediyim gibi,bi tek senin gelmeni bekliyorum insallah.....

Rabis

bugun dokrora gitdik canim oglum masallah 3200 garmsin su anda!sana kavusmama 28 gun kaldi bebeyim!hersey yolunda hic bir sorun yok gel artik

dilengisk

Alıntı yapılan: Rabis - 14 Aralık , 2010, 15:11:10
bugun dokrora gitdik canim oglum masallah 3200 garmsin su anda!sana kavusmama 28 gun kaldi bebeyim!hersey yolunda hic bir sorun yok gel artik

maşallah size cok az kalmıs allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: