28 Mart , 2024, 22:12:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Denizim...................

Başlatan Rabis, 22 Mayıs , 2010, 07:51:10

« önceki - sonraki »

Rabis

Annesinin denizi hosgeldin!seni cok bekledim ve sonunda geldin!seni cok seviyorum bu haytda herseyim sensin,senin icin cok agladim seni cok bekledim cok yalvardim allaha ve sonunda bneimlesin.....
:)

neslihan

GÖZÜN AYDIN CANIM.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH :amin: :nazar:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

gözun aydın olsun canım hayırlısıyla kucagına alırsın ıns :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Cnm hayirli olsun sayfanizzzz  :nazar: :nazar:

Rabis

Bugun denizle annesinin cani cok sikildi,halsizdim bugun,ama olsun senin icin deyer,bide bogazim agriyo!acaba sende bunlari hiss ediyomusun

Rabis

canim bebisim yarin doktora gidicez insallah kalp atislarini duyucam,cok heyecanliyim

Rabis

cenmin ici bugun kalp atislarini duydum,cok mutlu etdin beni

azra35

Rabis

denısım buyudunmu sen?bakuden ıstanbula geldık fdoktora gıdıcez carsamba gunu

Balböceği

Rabis

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 27 Haziran , 2010, 12:39:46
rabis ne kadarlik oldun sen  :D
11 olduk bugun cumartesı ıkılı testın fılan sonuclarını aldık hersey cok guzel tek sorun benım kansız olmam baska hersey yolunda sen ne kadar oldun canım?

Balböceği

Alıntı yapılan: Rabis - 05 Temmuz , 2010, 15:59:51
Alıntı yapılan: BaLboceqim - 27 Haziran , 2010, 12:39:46
rabis ne kadarlik oldun sen  :D
11 olduk bugun cumartesı ıkılı testın fılan sonuclarını aldık hersey cok guzel tek sorun benım kansız olmam baska hersey yolunda sen ne kadar oldun canım?
Bende carsamba dr gitcem 13.hafta bitcek cok az kaldi 4. aya gecmeye cok heyecanliyim evhamliyim stresliyim  :-\

Rabis

nıye canım?senın mıde bulantın fılan oldumu?ben hıc yasamadım boyle seyler hıc bı şikayetım olmadı.16 cı haftada gıdıcem yıne doktora

Balböceği

mide bulantisi ne kelime icim disima cikiyor nerdeyse  :igrenc: :igrenc:
cok halsizlik bitkinlik acayip sekilde dr gitmeyeli baya oluyor kan ve idrar kulturu yaptirdim
carsamba dr goturcem insallah bi sorun cikmaz  :amin:

Rabis

ınsallah cıkmaz canım.benım hıc bı sıkayetım olmadıgı ıcın korkuyla doktora gıtdım acaba bebek yasamıyomu dıye cunku hıc bır belırtı mıde bulantısı yoktu bende.doktor bebeye bakmaya basladı ayyy ınanamadım bebek yerınde 1 dakıka dahı durmadı sureklı hareket halınde cok sasırdım doktorum cok saglıklı dedı herseyın olması gerektıyı gıbı.kan ve ıdrar tahlılı aynı zamnada ıkılı test yaptırdım 4 gun zor bekledım sonucları almak ıcın acaba bı sorun varmı dıye.sukur en ufak sorun bıle cıkmadı.hemogram deyerıom cok dusuk sadece.ınsallah bebıslerımızı sag salım kucagımıza alırız