29 Mart , 2024, 02:33:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sag memeyı emmıyor neden

Başlatan truvalıhelen, 13 Mayıs , 2010, 16:43:51

« önceki - sonraki »

truvalıhelen

kızım 3 aylık.uyku sersemı olunca sabahları ozellıkle sag memeyı emıyor.harıcınde asla ıstemıyo.bır kere cekse bıle agzından cıkarıyor.hep sol memeyı emıyor.bende sagı sagıp verıyorum ama yınede kızımın emmesı gıbı dolmuyor.korkuyorum bır gogsum buyuk bır gogsum kucuk gıbı sımdıden.cozumu varmı.sımdıden cevap verenlere tşk.ederım

) SaMiRa (

aynen benimde öyle vrsa bilen yardımcı olsun kızlarrr

zelis

kizlar iyice bi bakin bebeklerinize belki boynunu bi tarafa cevirirken zorlaniyordur , belki o taraftaki boyun kaslari daha zayiftir , benim kizinda sag tarafindaki boyun ksalarinin zayif oldugunu soylemisti konroldeki doktor , duzenli olarak o bolgeye masaj yapmami onermisti ...

sizde bi danisin olmazsa doktorunuza ... belki bu konuda bilgi verir...

✿sweet_sweet✿

canim silikon meme ucu dene bence.. bendede sag emiyor sol cok az kullaniyorum memnunumm.. diger gogus ucun fazla cikik degilse, bebegin emmekte zorlaniyordurr.. silikon basliklar cokk yardimci olacaktirr.. :icon_thumright: :icon_thumright:

gülay t.

Canım bebeklerin bir kısmı göğüs ayırd edermiş bu normal. Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve uykuda emzirmek dışında çözüm bulamadım. Sen de dene uykuya geçince meme ver. Bir de annem denemiş ben yapmadım gerçi ama sol göğsü emer gibi aynı pozisyonda yana doğru kaydırırmış kardeşimi. O da çakmaz emermiş bilmiyorum şimdiki bebeklere işler mi bu yöntem. :icon_scratch:

vadi= muge & melis

AYNEN BENIMDE SAĞ MEMEYİ BEĞENMİYOR  :igrenc: UZMAN TV DE IZLEMİŞTİM SANKI SOL MEME EMZİRİYOR POZİSYONUNDA TUTUP SAĞI EMZİRİN DİYOR 1-2 KERE İŞE YARADI AMA SONRA YİNE EMMEDİ
SİLİKON MEME UCUNU HİÇ ALMIYOR EMZİK DE ALMIYOR ZATEN
BEN DE BİRİ BUYUK BİRİ KUCUK OLACAK DİYE KORKUYORUM

βαlκιz

benimkilerde sag memeyi hiç emmedi
yani ben vermedim o mememi veremiyodum
ve hiç süt yoktu sag gögsümde soldan şarıl şarıl akıyodu sagdan damla damla zor çıkıyodu
bende vermedim hiç
sag gögsüm daha sert sola göre biraz büyük kaldı  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

eymende sağı alıyor ama solda bzen öğürüyor.bir müddet bekliyorum sonra alıyor vee cuk cuk :binkybaby: :binkybaby:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

benımde sol gögsümden daha çok süt gelıyor

çağlarda doğal olarak solu seviyor  ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

vadi= muge & melis

benim ikisinden de geiyor ama nedense sağ tarafı almıyor
ne yapmak lazım bilen var mı

@ssemra@

Arkadaşar bebekler meme ayrımı yapabiliyorlarmış, ama birde memede bir sorun olabilir, gazetede okumuştum bi kadın ilk doğum yaptığında bebeği memelerden birini hiç emmiyormuş, 1 sene sonra kadın tekrar doğum yapmış diğer bebek de aynı memeyi emmek istemiyormuş ,kadın merak edip dr a gitmiş, gögüs kanseriymiş meğer, bebekler sütün tadı bozuk olduğu için emmiyorlarmış. Allah korusun öncelikle, kimsenin başına gelmesin inşallah ama emmediği memeden gelen sütün tadına bi bakın bence, o memeyi sağıp biberonla verin bakalım içicekmi? Ve doktora danışın bence tabiki..

vadi= muge & melis

artık emıyor  ;) cozumunu buldum şükür sağ memeden cok sut geliyordu ben de iyice sağdım sonra cok cok cok

Lă_Tăhzen!

benımde ilk gunlerde almıyodu bende beceremiyodum sag memeyı emzırmeyı ama şimdi cok sukur almaya basladı daha dogrusu ikimizde becermeye basladık emzirme ve emme işlemini  :laughing7:

vadi= muge & melis

ewet yaaaaa onlar nasıl emmeyi öğreniyorlarsa biz de emzirmeyi öğreniyoruz  :basardim:

mervemm

sol memeyi ememiyordu ada fazla çıkık olmadığı için ama silikon meme ucu kullanıyorum ordada çok süt var  :hungry:

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)