Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

yarım saat sonunda doktor beni ultrasona aldı koroid pleksus kistinden degil başka bir problemden bahsettiler kafatasında şekil bozuklugu anlamındaki bir terim kullandılar

dünyam yıkıldı o anki duygularımı anlatmaya kelime bulamıyorum kist beklerken daha başka sorunlardan bahseden biri

işte o andan itibaren bıraktım kendimi artık ne aglayabiliyordum ne konuşabiliyor ne birşey duyabiliyordum

donmuştum

sanki ölmüştüm bu dünyada degildim kızım benim ne haldeydi yavrum

mavili

sonra birden doktoru duymaya başladım 2 tanede başka kişiler çagırdı onlarsa prof.du

sorunun çok büyük oldugunu düşündüm

yine hiçbirşey duymamaya başladım

takiiiiiiiiiiiii

doktor ben bir problem görmedim sizede bir sormak istedim diyene dek

evet dogruydu duydugum  3. kezden sonra dogruyu duyduguma inandım kızım iyiydi şaka yapmıştı bize herşey yolundaydı gayet iyiydi saglıklıydı kist yoktu şekil bozuklugu yoktu tüm ayrıntılar detaylarıyla incelendi 3 doktor tarafından degerlendirildi yavrum herşey yolundaydı kulaklarımın duydugu en güzel sözlerdi bunlar işte şimdide mutluluktan aglıyordum avuç içine varana dek gösterdiler bana gördüm kızım bize büyük bir şaka yapmıştı çok mutluydum 2 hafta sonra yine kontrole çagırdı artık benden daha mutlusu yoktu dışarı çıktım eşimi aradı gözlerim bir köşede öylece duruyordu koştum sarıldım söyledim kızımız çok şakacı olcak dedim sarıldık agladık agladık taki gerçekten inanana dek meger nasıl da etkilenmişiz nekadar üzülmüyorum iyi olduguna inanıyorum desemde meger nasıl da üzgünmüşüm hepsi bütün sıkıntılar üzüntüler biranda yokoldu biranda öyle mutlu oldumki inanamadım kendime

mavili

işin sırrı galiba duaydı o yarım saatte okumadıgım dua kalmadı

birde günlerdir ceviz hurma ve balıktan başka bişey yememiştim

bol bol ceviz yemeyi ihmal etme emoşcum birde hurma mutlaka ye

bunlar bebek için çok faydalıymış şimdi de yiyorum zaten

canım benimle ilgilendigin için çok teşekkür ederim

kendine denize iyi bak bu akşam da maç var

aşırı heyecanlanıp denizi de yorma :k06:

emosum

mavişim vallahi cok sevindim anlatamam  :muzz: :muzz: :muzz:  ya Allahım dularımız kabul etti seninde duaların kabul oldu bitanem simdi kendine daha cok iyi bak bebişine daha cok dikkat et...cok gecmiş olsun ne diim Allah hiç bir anne babaya yasatmasın bunları :amin: :amin: :amin:

vallah, seninle birlikte bende strese girmiştim artık dr ne diicek diye.arık hiçbirseyi kafana takma hamileliğin tadını cıkar. 
yaramaz kızın  bizi korkuttu kötü bir saka yaptı.ama sakaydı sonunda acıkladı dimi :)
Allah saglık versin bebişinede sanada mavişim

emosum

bende ceviz cok yiyorum ca nım bide fener bizi heycanlandırdı ama üzdüde...olsun fenerin yenmesi üzdü ama maviş teyzemiz bize ondanda  iyi haberler verdi :icon_thumright:
dün akşam bakamadım pcye işten gec gelmiştim ve maca baktık sonrada acmadım..iyi ki yazmıssın valla sabah sabah güzel haberlerini aldım...ben bugun evdeyim işe gitmedim dinlenme zamanı :k06:

emosum

bu arada bu öpücükler ve cicekler deniz ve benden sana  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :love9:

buda yaramaz kızına :nazar: :nazar: :nazar:

görüşürüz canım geldiğinde yazarsın :hello: :wave:

mavili

sagolasın canım benim evdesin demek bende evdeyim biraz dinleneyim dedim ama dayanamadım temizlik yaptım

yorulduk şimdi oturduk dinleniyoruz  ben aslında takım tutmam eşim ve ben maç izlemeyiz ama dün akşam fenerli oldum birden geçen maçta kazanılınca burada silahlar atılmıştı dün gece ses soluk yok çıt yoktu burda anladım yenilmişiz üzüldüm emoş da üzülmüştür diye düşündüm

fenere daha yakın hissetmeye başladım kendimi birden :toothy10:

bende gelecek hafta aşı yaptıracagım 21 haftam dolmak üzere

kızım yaramazlıklarını artık iyi yönde sürdürüyor

kıpır kıpır durmuyor benide babasını da çok korkuttu ama Allaha şükür geçti şimdi biz daha çok mutluyuz emoş teyzesi vede arkadaşı denize öpücük göndermemi istedi :k06:

emosum

canım ben bugun alışverişe cıkayım dedim hersey cok pahalı yani hamilelikler kendime almadım cünkü bebişe hastane cıkışı giysilerini aldım set halinde ya  cok güzel durmadan onlara bakıyom.bide diyom işte anne yüreği heralde kendime almadım ama bebişime aldım önce :ehi: :ehi:

mavili

bende başlayacagım artık zaten iyi yapmışsın canım ay çok merak ettim aldıklarını fotograflarını çekip sayfaya koyarmısın

mavili

annelik bu olsa gerek kendinden çok bebegini düşünmek hamile oldugunu ilk ögrendigin günden itibaren başlıyor bu onun saglıklı oldugunu duymak kadar iyisi yok dogduktan sonra da gülücükleri için can verilir sanırım tek tek konuştugu yarım kelimeler ilk anne baba deyişi ilk adımları ilkleri nasıl da heyecanlandım şimdi

emoşcum hastane çıkışı bende almayı düşünüyorum yarın nasıl olsa evdeyim gezip dolaşmak istiyorum aslında begendigim birkaç şey var ama kararsızım miniminnacıklar nasıl da sevimliler

bakalım onlar için en güzelini almak istiyor insan  :k06: :k06:

emosum

evet canım al sonra eve geşldiğinde zaten bol bol onlara bakarsın benim eşim benden daha hevesliymiş meğer bebişin kıyafetlerine o benden cok bakıyo :toothy10: :toothy10:

mavili

bugün misafirim gelecek dışarı çıkamadım hazırlıklarla ugraşıyordum benim eşimde benden çok hevesli bugün bişeyler almak istedigimi söyleyince biraz üzülür gibi olmuştu çünkü o da yanımda olmak istiyordu o da çok hevesli eee baba olmak da kolay degil sanırım onlarda hevesliler ve ilk bebekler sonuçta anne de baba da acemi umarım alışverişlerde komik duruma düşmeyiz :toothy10:

Annesinin_bitanesi...

Selamlar...daha yeni uye oldum bu siteye bende agustosda anne olucam insallah...

emosum

merhabaaaaa hosgeldinnn  benimde agustos 4  olcak seninne zamannnnn kaç aylık hamişşin    :flowers: :flowers:

Annesinin_bitanesi...

hosbuldum..ben 21 haftalik hamileyim..doktorum 24 agustos dedi dogum için hayirlisi bakalim oncemi olur yoksa sonrami