Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

yani ilk dogumu ben yapıcam mavişte senle aynı haftada galibaa

eeee naısl gidiyor hamişlik bir sıkıntın varmı

Annesinin_bitanesi...

ilk hamileligim ve çok bekledim bu bebek için o yuzden zorluklarina katlaniyorum bebegim için...21.haftada olmama ragmen hala bulantilarim var...baslardada çok kustum yedigim çikiyordu...bulantilarda azaldi artik geçicek galiba artik.

emosum

canım benimde ilk hamileliğim bende ilk 2 ay mide bulantısı cektim ama sonradan gitti cok kötü mide bulantısı ama gecer artık canım bebeğinin sağlıklı olması önemliii  zamanla gecer bebişin kızmı erkek mi bu arada bellimi cinsiyeti :opucuk:

Annesinin_bitanesi...

tabiiki bebisimizin saglikli olmasi herseyden onemli daha dun gittim doktora dun ogrendik cinsiyetini erkekmis onuda zorla gosterdi yaramazeli kolu hep oynuyodu ama bacaklarini açmiyorduu bir turlu :) ama sonunda basardik gormeyi :basardim: sagligida çok iyi dedi Allaha sukur mutlu mutlu donduk eve kocamla  :hieyt:

senin bebegin nasil iyimi sagligi felan bellimi cinsiyeti...

emosum

evet canım bende bebegimde iyiyiz bir sorun yokben 24 haftadayım  benim kız olcak  :bizim bebişte cok hareketli ultrasonda hep eli ayagı hareket ediyodu ve hareketleriniz daha cok hissediyorum bende Allah hepimiznkine sağlık versinn

Annesinin_bitanesi...

Allah tamamina erdirsin insallah..ben çok guçlu bir sekilde hissetmiyorum hareketleri ama arada bir kipirdi oluyor ama ultrasonda o kadar hareketliydiki agzimiz açik seyrettik inanki

emosum

canım ben sizden öndeyim yani 4 hafta o yuzden belkide büyük oldugu için daha fazla hissediyom artık ama cok güzel bir duyguuuu

mavili

merhaba hoşgeldin aramıza bende 22 haftalık hamileyim bayagı yakın dogumlarımız benim kızım olacakmış bulantı meselesini sorarsan ara sıra hala oluyor bende birazda stres kaynaklı sanırım benimde ilk bebegim bu umarım hayırlısı ile tamamına ereriz

Annesinin_bitanesi...

merhaba hosbuldum baya yakinmis dogumlarimiz hakikaten Allah hepimize hayirli dogumlar verir insallah ve bebeklerimize kavusuruz

emosum

hehehhe evet üçümüz arasında hep iki hafta var bide üçümüzde aynı gün dogum yapıyomuşuz :ehi: :k06: :ehi: :ehi:

mavili

fransada mı oturuyorsun yurtdışından arkadaşlar bayagı çogaldı seninde ilk bebegin olacak degilmi erkek yazmışsın hayırlı olsun

mavili

olur mu olur emoş eltim normal dogumu bekledi umdugundan 16 gün sonra dogdu bebek gerçi kız bebekler beklemiyor diyorlar erkekler bekliyormuş biraz

mavili

emoşum benim çıkmam lazım canım benim misafirim gelecek habire oturuyorum yemekleri sabahtan yaptım evide temizledim ama azıcık hamurişi bişeylerde yapayım çayın yanına hadi sende gel yeriz berabercekkkk :k06: :k06: :k06:

emosum

tabi tabi gel diyosun ama laf carptırma oyununda bana ne yazdıgını unutmadım  :k06: :k06: :k06:

şaka şaka afiyet olsun size öptüm canım kendine ii bak arayı fazla uzatma pc ye bak sık sık :wave:

mavili

aşkolsun canımcımmmm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

akşama fırsat bulunca burdayım öpüyorum byby :wave: :wave: :wave: