29 Mart , 2024, 02:54:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

özlem_efe

ne  qaldı  25 ıne  canım  cabucacık  gecer :hello2: :hello2: :hello2:

Balböceği

Balböceği

"15 Agustos 2010  :k06: :k06:   :igrenc: :igrenc: :igrenc:

19+3 olduk dr gitmek icin 10 gun varr  :k06: :k06:
mide bulantilarimda bi duruluyor bi artiyorrr  :igrenc: sana iyi gelecekse bulnasin minnisim  :love9:
babayla aksam tatil plani yapiruzzz  :D kasinci ayda gitsek bazen soylemiyor ama hesabi kitabi sana gore yapiyormus melegim Temmuzda gitsek 7 aylik olur diyordu babiss  :k06: hayirlisi olur insallah melegimm  :amin:

Balböceği

"17 agustos 2010 baba yine macta  :suclu:"

19+5 :love9: :love9: MeLegim Annesinin kuzusu sarisin yavrusu
icimdeki sesler sarisin biri olcagini gosteriyor anne sarisin baba sarisin  :k06: :k06:  ne kaldi geriye babisle yarin gezmeye gidecez bakalim neler var neler yok hayatta 19. haftamizda geride kaliyor artik sukurler olsun  :amin:

Balböceği

19 agustos cuma heycani  :icon_pale: :icon_pale:

20+ olduk cok sukur mevlaya  :amin: :amin:
yolu yaraladik kuzum  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
anne cuma gunu kan vermeye gidecek ve tirsti yavrum  :ehi: :ehi: :ehi: ve seni gormek icin safak 6  :binkybaby: ve yine baba macta  :k06:

Balböceği

"22 agustos pzar.  :binkybaby: "

20+3 Melegim bugun baban ilk kez bizim kizimiz olcak dedi
Ruyasinda erkek gormus de tersi cikacak diye iddaaya girelim dedi bana  :k06: insallah oylesindir yavrum
babanin sevgisini simdiden aliyorsun melegim insallah babamizin sevgisi hic bitmez carsamba seni gorecegim
:hello2: :hello2: :hello2: insallah sagligin sihhatin yerindedir Kuzum  :amin:

βαlκιz

küçük melek
annesinin balböceği
iyi dur içerde anneyi üzme
utrasondada göster kızmısın erkekmi
he bu arada ben kimmiyim
gülşah  :toothy10: :toothy10: balkız balkızz
iki pipilinin annesi
:toothy10: :toothy10: :toothy10: annenle iyi arkadaşız sen gel senlede arkadaş olcaz
vaktinde gel kuzum  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

sAOL gulsah teyzesi anasida babasina mamalar yapti da geldi  :ehi: :ehi: :ehi:
anam ben kizimi kiyipta sana veremem belki kaynanandan huy kapmissndir  :flowers: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

ben kızını istemedimki  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hem dur ya çarşamba erkek derse doktor :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Ne yani ben caktirmadan kizi sana verdimmi  :ehi: :ehi:
hele bir carsamba gelsin esim diyorki kizmi olsun oglanmi diyor dedimki
baska bir cinsiyet olmadigina gore ya kiz ya oglan dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Balböceği

Nerde belki ilerleyen donemlerde  :ehi: :ehi: :ehi:
ruyamda ikizlerim vardi iki tene kizim olmustu kizz cok isterim ikizzz olmasini ama
rabbim dagina gore kisini veriyor anam  ;D

βαlκιz

hayırlısı olsun
sen fotonumu koymuştun bi konuda ama ben görmedim göbegini  :laughing7: :laughing7:

βαlκιz

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah maşallah iyi görüküyo
şişmiş baya  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği