28 Mart , 2024, 17:10:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Annesinin sekeri Babasinin boncugu umarim iyisindir yavrumm
bu aralar anneyi cok uzuyon insallah hayirli bi sekilde alcam seni kucagima 3. ayi birakmaya az kaldi melegim sabrla bekliyorum  :amin: :amin:  :love9: :love9:

**fatoş**

bal böcüğüm hayırlı olsun sayfanız ne güzel yazıyorsun bebişine büyüsede okusa burayı 3. ayınızı bitiriyorsunuz maşallah bizde 3e giriyoruz rabbim hayırlısını versin inş sağlıkla kucağına alırsın :amin:

Balböceği

saol cicegim insallah ilerde buyuduklerinde okuyabilseler ne guzel olurdu  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

teyzesının kuzusu senı çok merak edıyorum acaba kız mı erkek mı yıgenım..cınsıyetını ogrenmeye az kaldı sen yeterkı saglıklı ol kuzum  :opucuk: :opucuk:
teyzenınde bebegı olsaydı ne guzel bırlıkte buyurdunuz  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: kuzum annenin karnından teyzenede dua etmeyı unutma
saglıkla gel dunyaya annenın fazla uzme yaramaz şey senı  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 27 Haziran , 2010, 06:34:39
teyzesının kuzusu senı çok merak edıyorum acaba kız mı erkek mı yıgenım..cınsıyetını ogrenmeye az kaldı sen yeterkı saglıklı ol kuzum  :opucuk: :opucuk:
teyzenınde bebegı olsaydı ne guzel bırlıkte buyurdunuz  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: kuzum annenin karnından teyzenede dua etmeyı unutma

Cok mutlu oldum sibosum bisiler yazdigini gorunce yigeninin annesi hergun dua ediyor
sen hic uzulme  :amin: :amin: :amin: insallah o mutlu gun en kisa zamanda  :hello2: :hello2: :hello2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 27 Haziran , 2010, 12:32:19
Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 27 Haziran , 2010, 06:34:39

Cok mutlu oldum sibosum bisiler yazdigini gorunce yigeninin annesi hergun dua ediyor
sen hic uzulme  :amin: :amin: :amin: insallah o mutlu gun en kisa zamanda  :hello2: :hello2: :hello2:

:amin: :amin: :amin: sagol balım  :opucuk: :opucuk:
kafam oyle karışıkkı gunlugunu unutmusum canım  :icon_scratch:

Balböceği

olsunnnn  :k06: :k06: :k06: ne onemi var  :opucuk:

Balböceği

Minigim bugun beni cok yordun  :k06: :k06: sabah sabah senin icin kan vermeye gittik
annen yolda kusarim diye poset aldi balim  :ehi: :ehi: :ehi: eve zor dustuk  :k06: :k06:
saolsun baban bisiler hazirladi yedimde kendime geldim  ;D

elif84

ay canım ne güzel şeyler yazmışın günlüğüne  :nazar: küçüklüğünü sakın dert etme büyür onlar küçükte olsa büyükte olsa onlar bizim canım bizden birer parça  :love3: :love3: sağlıklı sıhatli olsunlar gerisi önemli değil sağsalim kucaklarımıza alırız bebişlerimizi inşallah  :amin: :amin:

darısı diğer anne olmayı cok isteyen arkadaşlarımıza dualarımız sizinle  :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Ay saol elifcim cok mutlu ettin beni  :opucuk:

insallah diger arkadslar bize guzel haberler verecekler onlar icin hep dua ediyorum  :amin: :amin: Rabbim kabul etsin  :amin:

Balböceği

01 Temmuz , 2010, 23:03:20 #40 Son düzenlenme: 01 Temmuz , 2010, 23:05:10 BaLboceqim
MiNik kuzum nasilsin yavrucugum  :k06: yarin babanla evliligimizin 1. senesi aslinda 2. senesi oluyor

ama sen gormezden gel  :k06: :k06: :k06:  annen cok evhamli bebegim her gece elim karnimda gerci hic cekmiyorum
seninle konusuyorum ara ara seni icimde SIKISTIRIp basiyorum seni neremdesin diye  bide hayirlisyla gorseydim seni bu sabirsizlik stres beni olduruyor iyiden iyice  :'( :'(:k06: :k06: Benden en heyecanlisi baban cinsiyetini ogrenelim fb urunlerinden getirtecekmis aslinda ne cinsiyetin nede baska bisey umrumda babamizinda oyledir saglikli sihhatli ol  :amin: hersey olur minigim ananen + baban benden heycanli e buda bize yeter  :k06: :k06:

Rabis

hayırlısıyla dogsun ınsallah :amin:
:)

Balböceği

14+1 Annem bitanem, Bugun zar zor hastaneye gittik yanlisliklar sonucu baska hastaneye gittik
en az 3 saat ismimin oldugu yerleri aradik ve bizi baska hastaneye gonderdiler neyse hastaneye gittik cok sakin sessiz tam bizlik sukur bizim randevumuz ordaymis tabi siramiz gecmis saolsun hemsireler anlayisla karsiladilar yattik masaya
baban ilk kez ultrasyon cihazi ekrani gorecekti annecim seni gortuk hareket ediyordun elini agzina goturuyordun bi hos oldu icim herseyin saglikli cikti bebegim koskoca olmussun yavrummm  :k06: :k06: cinsiyetini hic merak etmedim
yeterki saglikli olsun dedim cok sukur bebegim kalbin bile cok hizli atiyordu  :binkybaby: :binkybaby:

°o.O євяυ O.o°

cnm çook sevindim cinsiyet için bişe demedimi dr

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: Ebru..Hüseyin..Betül - 07 Temmuz , 2010, 15:57:36
cnm çook sevindim cinsiyet için bişe demedimi dr
ebusum vALLA DR hanim hic konusmadi hatta kalp atisini bile esime bak kalbi atiyor dedim
kagidimizda cinsiyetiyle bisi yaziyor ama bilmiyorummm   :k06: :k06: