Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

"25 agustos anne saskin "

Annecim bugun seni gordum Cok sukur dr cok iyi dedi 2. tarama testimiz super gezti tabi artik kizmi oglanmi oldugun artik kesinlesecekti dr amcan babana tahmin et bakalim dedi kiz dedi dr amacan gulumsedi Nooo dedi Bu erkek dedi  :k06: :k06: annen cok sasirdi belkide hayirlisi sendin cunku anne hep hayirlisini istedi kiz erkek farketmezdi anneye babaya vatana millete hayirli evlat Oglum anne sakin sana haksizlik yapmis diye dusunme melegim  :crybaby2: :crybaby2:

dileKKK:)

canım slmlarrr geldim  sonunda benede. çok sevindimyaaa allahh mutluluğunuzu bozmasın iş allah tez zamanda kucağına al :)))) :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: dileKKK:) - 25 Ağustos , 2010, 15:18:59
canım slmlarrr geldim  sonunda benede. çok sevindimyaaa allahh mutluluğunuzu bozmasın iş allah tez zamanda kucağına al :)))) :amin:
Saol dilekcim rabbim seninde tez zamanda muradini versin  :amin:

amin canım işallah benimki sigarayı bırakrı canım 1 hjafta oldu yine ceviz fındık incir keçi boynuzuna yüklendi bakalım işşallah canım dua et hamilerin duası kabul olurmuş  :amin:

Balböceği

Hadi hayirlisi cnm a bende esime yapardim kizz dun harnup pekmezini gordum evde aklima neler geldi neler  :k06:
insallah rabbim en kisa zamanda gondersin gonlundeki hazineyi  :amin:

Balböceği

allah kabul etsin canım. ben bıraktım :((( başlayamıyorum bir türlü yaaa :(((

Balböceği

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy bala böceğimin demk oğluşu geliyo
çok sevindim bitanem kardeşide kız olur inşallah

Balböceği

SiRiNe

25 Ağustos , 2010, 15:55:59 #101 Son düzenlenme: 25 Ağustos , 2010, 15:57:30 ★DuYGu★
edosum canim hayirli olsunnnn
simdi hazirliklara baslarsinnnnn
oglusun oluyormus rabbim hayirli evlat etsinn
insallah  kardesi kiz olur

Balböceği

Saol cnm bugun alisveris yapacaktik
ama araba bozuldu  :ehi: :ehi: :ehi: insallah ilerde bide kizim olur baci kardes gecinirler  :k06: :k06:

melek-çağlar

canım oğlun oluyormuş sevindim eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun hayırlısıyla farketmez. oğlan annesii  :flowers:

Balböceği

Saol melek teyzesiii  rabbim benim icin hayirlisi demekki bunu vermes  :amin: