28 Mart , 2024, 15:12:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

hmm okudum cnm diğer sayfanda rabbm hayrlı sağlıklısını versin  :amin: çok gzl bişe ama bebişi görmek dmi bnde özledm kızımı 10 gn snra gtcez inş :muzz:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: Ebru..Hüseyin..Betül - 07 Temmuz , 2010, 16:00:55
hmm okudum cnm diğer sayfanda rabbm hayrlı sağlıklısını versin  :amin: çok gzl bişe ama bebişi görmek dmi bnde özledm kızımı 10 gn snra gtcez inş :muzz:
ay cnm sorma ekran tam karsimda bakiyorum insan gozunu alamiyorrr rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin:

Balböceği

16 Temmuz , 2010, 15:06:27 #47 Son düzenlenme: 16 Temmuz , 2010, 15:08:17 BaLbocegi
Cnm Kizim insallah anneye destekci geliyorsun balim 15. haftaya girdik haftada iki kere seni gormek

cok guzeldi  :love3: :love3: ara ara hissediriyorum seni melegim anneyi tut hic birakma  :amin:

Rabis

ne gzuel annen senı hıss edıyo artık.senı cok sevıyo bılıyomusun.)
:)

Balböceği

Pamuk yumagim nasilsin annem . 15. haftamiz bitmek uzere seni merak ediyorum bu zaman nasil gecer bilmiyorum aksam halana gitmistik babacinla  :k06: :k06: Halan ovguler yagdiriyor anneye e annende aliskin degilya boyle sozlere laf aramizda ben de cok seviyorum halani halalarin hepsini ama Ben alismisim kimseye pas vermemeye naapalim huyumuz kurusun  :k06: :k06: annem kendine iyi bak emi rabbime emanet ol  :amin: Dun gece seni ruyamda gordum o kadar tatli o kadar sirindinki hep yuzunde bi tebessum vardi seni emzirmek istiyordum sag gogsumu vermisim sira solda diyordum anane ve dedeyle beraber ziyarete gitmisik yavrum o gulumsemeni unatamiyom melegim hep boyle guler yuzlu ol annecim  :love3: :love3: :love3:

Balböceği

Umut yolum Bugun 16. haftaya girmisiz ve bu aksam ilk defa bu kadar bisiler attigini hissettim ve tabi ananeyle konusuyorduk bu arada biraz babadan biraz amcangilden dedikodu yaptim annen bu aralar asabi yavrum sende olmasan cekilmezdi herhalde hep senin gelecegin planini yapiyoz babayla ama elden olmayan bazin dis etkenlerden hep islerimiz yarim kaliyor insallah duzelecek bebegim nasibin nerdeyse orda dogacaksin insallah  :amin:

Balböceği

24 Temmuz , 2010, 12:28:49 #51 Son düzenlenme: 24 Temmuz , 2010, 12:34:56 ßàLßoc£qi
Ahh... Yavrum susup katlamaya calismak istiyorum buna izin veren olmuyor annecim yine zor bi gece gecirdik senle, senide uzdum biliyorum bazen korkuyorumm sana bisey olcak diye  :crybaby2: :crybaby2: biliyorum babanla problemleri asacaz ama ne zaman  :y25: korkuyorum dusunduklerimden nefes bile almak zor geliyor artik sende olmasan dusunecek kimsem olmasa hani hayatin bir grami bile mutlu etmiyor beni rabbim sabr versin anneye  :amin:

SiRiNe

canim böcugum gunlugun hayirlis olsun canim Rabbim sagliklica kucagina almayi nasib etsinn kuzucugunuu   :amin: :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 24 Temmuz , 2010, 14:41:38
canim böcugum gunlugun hayirlis olsun canim Rabbim sagliklica kucagina almayi nasib etsinn kuzucugunuu   :amin: :opucuk:
saol duygu teysesiii  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Kuzum 16. haftayi bitiriyoruz insallah iyisindir su ay ciksin seni gormeye 25 gunum kalcak bu ara aklim hep sende insallah iyisindir Melegim  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

29 Temmuz , 2010, 16:31:37 #55 Son düzenlenme: 02 Ağustos , 2010, 18:28:16 ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~
"29 Temmuz 2010" Bir pazar gunu annenin Hamaratlik gunu =))

17+. Haftaya girdik melegim HERGUN SENLE ic ice olmak cok guzel yavrum Yakinda iyice hareket edeceksinn  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bide cinsiyetini tam bilelim artik tutmasin kimse babamizi  :love3: onu cok seviyoruzzz dimi melegim  :love7: Rabbim babamizi korusunn  :amin:

özlem_efe

kızlar yazdıgınız  gunlukları okudumda okudukcada  aglıorum 
allahım ıns  gunun  bırınde  banada bukadar guzel anları duygularımı yazmayı  nasıp etsın
:amin:   ıns  hepinıze  bebıslerınızı  kucagınıza almanızı  nasıp eder allahım  duarım sızınle  :amin: :nazar:  :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

aminn ozlemcim rabbim gonlunuze, gonlumuze gore versinnn  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

02 Ağustos , 2010, 18:22:50 #58 Son düzenlenme: 02 Ağustos , 2010, 18:25:21 ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~
"2 Agosto 2010" Bir p.tesi gunu Babamiz Tatilde =))

17+4 olduk Kuzum  :hello2: :hello2: babamiz seni hergun opup seviyor hissediyorsun biliyorum

yavrum cok guzel bi duygu seni gormeme tam "23"
gun kaldi annesinin balpetegiii  :hieyt: :hieyt: :hieyt: senin icin hergun gun saymak cok guzel Rabbime emanet ol annem  :amin:

Balböceği

05 Ağustos , 2010, 00:43:45 #59 Son düzenlenme: 05 Ağustos , 2010, 22:40:37 ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~
"4 agosto carsamba gece yarisi =))"

Minik sercem, Bugun 17. haftayi bitiriyoruz   :hello2: zaman hizla gecerken annen seni

cok merak ediyor acaba nasil oldun salladigin tekmelerin cok guzel annenin uzgun halinda bile gulduruyorsun  :D

ayin 25 bi gelseydi gorseydim seni melek kuzum ..  :binkybaby: :binkybaby: