Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

"7 eylul 2010"

27+

Masallah oglusuma 7. aya girdik  :hello2: :hello2: :hello2:  p.tesi anne seni gorecekk Bebegim

bakalim buyudunmu disardan pek belli etmiyon ama ben biliyorum Tosun gibi olcaksin annen zorla gunde 1 litre sut iciyor  yarasin pasama  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

"13.10.2010"  :y25: :y25:

28+

Annesinin Can yoldasi canim oglum 28. hafta girdik heyecan ve korku ikiside baska bi duygu
yalnizligin verdigi uzuntuyu hic sorma anlatilmasi cok zor kendi basina annelige hazirlanmak gibi
aci verici bisey olamaz herhalde keske anane yanimizda olsaydi... kismet iste.
Zaten en cok agir basanda bu degilmi anneni kalpten yaralayan Sende uzuldugume uzuluyorsun
Gelmen icin 2,5 ay var insallah sag saglim alacagim kucagima seni sonra izine gitmeye gun sayacagiz beraber

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

7 ay boyunca seni dusunmedigim gunum olmadi Ne zaman kendimi unuttum
                       Sen hareketinle hatirlattin ben varim diye iyiki varsin iyiki benim ve babanin
                       cocugu olmussun babaninda kahkahalari olmasa bu evde yasam iste o zaman bos,

Balböceği

"22 eylul 2010"

29+ Omrum benim 7. bucuk aylik oluyoruz annecim
Gecen seni gordum mekaninda pek bi rahattin ayaklari dikmissin tepeye ayaklarinin tabani gozukuyordu  :k06:
Yesin annesi tabi kocaman oldun kucucuk ekrana Sigmadigindan yarim yarim gosterdi hemsire hanim  :k06:
Babacik yanimizda yoktu maalesef annene sen gordun ben goremedim diye dert yaniyordu  :k06:
Cok sukur sagligimizdada bi problemimiz yok  :amin: Birazda geceleri yatabilsek iyi olacak Annesinin BaLogLu  :binkybaby:

hüzünden_gelme

ne güzell duygular böyle hemen evlenesım hamıle olasım geldı :ehi:

allah sağ sağlım doğum nasıp etsın hayırlı evlat olur ınsallah

Balböceği

Saol ozgecim  :opucuk:

Aman nesesine heves ediyorsun kiz daha gencsin gez toz eylen
hemen kocaya gidiyim deme  :ehi:

hüzünden_gelme

kocaya çoktan gıttım ben zaten :laughing7:
allah kısmet ederse 2 sene sonra düğünüm olucak..

ama gerçekten baba ocagı gıbı yok

Balböceği

Ikisene sonra kac yasinda olacaksin 20 21 se iyi tam zamani

simdi evlenme dedim  :k06: baba yeri ayri cok ayri  :'(

hüzünden_gelme

21 olcem:)

senın doğuma da az kalmıss ne güzell allah bı avazda kurtarsın inş :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 13 Ekim , 2010, 20:16:27

28+

Annesinin Can yoldasi canim oglum 28. hafta girdik heyecan ve korku ikiside baska bi duygu
yalnizligin verdigi uzuntuyu hic sorma anlatilmasi cok zor kendi basina annelige hazirlanmak gibi
Zaten en cok agir basanda bu degilmi anneni kalpten yaralayan Sende uzuldugume uzuluyorsun
Gelmen icin 2,5 ay var insallah sag saglim alacagim kucagima seni sonra izine gitmeye gun sayacagiz beraber

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:y25: :y25: :y25: edoşum annenle ılgılı bolumlerı okuyunca çok etkılenıyorum..allah yardım etsın  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 23 Ekim , 2010, 00:13:18
21 olcem:)

senın doğuma da az kalmıss ne güzell allah bı avazda kurtarsın inş :opucuk:
aminn amin  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: P@RİSS - 23 Ekim , 2010, 00:13:56

28+

:y25: :y25: :y25: edoşum annenle ılgılı bolumlerı okuyunca çok etkılenıyorum..allah yardım etsın  :amin: :amin:
Amin . Sorma sibosum Tek basina hazirlik yapmak zor sevdigin kisilerin gorememesi  :y25: :y25:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 23 Ekim , 2010, 00:17:06
Alıntı yapılan: P@RİSS - 23 Ekim , 2010, 00:13:56

28+

Amin . Sorma sibosum Tek basina hazirlik yapmak zor sevdigin kisilerin gorememesi  :y25: :y25:
senı çookkkkkkk ıyı anlıyorummmm ama ne yapacaksın bazen boyle olması gerekıyor..dogumdan sonra zıyarete goturursun ınsallah bu sefer fazla kalırsın turkıyede  :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2:..hırada kıskanacak bebegı ..bısey dıyormu eda

Balböceği

insallah  :amin: Sibosum ve insallahki kaynanam gelirse o burde biz orda tatilde oluruz  :ehi:  Hirosumu sorma deyzesi Bizim nazire teyzemis var annem gibidir  :love3:
Hiraya diyormuski sen ol emi diyormus hirosta asil sen ol diyormus
iyide benim 3 tane cocugum var arkada demis Bizim kizda demisti bende teyze olacam yakinda niye oluyum demis  :ehi: :ehi:

Bi aRa kiz diyordu erkek olursa eve koymuyordu  :ehi:
Bir suru isim buluyor bana diyor abla sunu koy bunu koy diye  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 23 Ekim , 2010, 00:25:20
insallah  :amin: Sibosum ve insallahki kaynanam gelirse o burde biz orda tatilde oluruz  :ehi:  Hirosumu sorma deyzesi Bizim nazire teyzemis var annem gibidir  :love3:
Hiraya diyormuski sen ol emi diyormus hirosta asil sen ol diyormus
iyide benim 3 tane cocugum var arkada demis Bizim kizda demisti bende teyze olacam yakinda niye oluyum demis  :ehi: :ehi:

Bi aRa kiz diyordu erkek olursa eve koymuyordu  :ehi:
Bir suru isim buluyor bana diyor abla sunu koy bunu koy diye  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: çokkkk tatlıııı amaniiii yerımmmm onuuu ayyy ben hıç dayanamıyorummm boyle şekerlere
sen yınede dıkkat et oraya gıttıgınde mutlaka canını yakar bebışın  :'(

Balböceği

dikkat ederim insallah

bana diyorki araba aldinizmi yoksa biz alalim abbacim buraya gelince biner diyor
halbuki kendine istiyor kendi koskoca kiz oldu arabasi kirildi  :ehi: