Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Saol aynur deyzesi  :opucuk: :opucuk:
soyle yaptim kimi kucuk kimi buyuk aldim kisa geldiginden dogum kisliklari bekliyoruz ama dedigin gibi burda hep ayina gore aliniyor ama ben bi kullanip kaldirmak istemiyorum kucuk cocuk daha tez buyuyor demi

SiRiNe

masaaallah oglusuna edosum hadi cogu gitti azi kaldi
hayirli olsunnn cicilerinizz :flowers: :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

CANIM YAOKADAR CABUK BUYUYOLARKI HER GIYDIRDIGIMI BIKAC KEZ GIYDIREBILDIM BI BAKMISIM BIRAZ DAHA BUYUMUS YA KOLLARI KISA OLMUS YADA TULUMUN ICINE SIGDIRAMIYOM  :nazar: BENDE SIMDI NE ALSAM 45 AY BUYUGUNU ALIYOM  :laughing7: ILK GIYDIRDIGIMDE BUYUK OLUYO AMA IKINCI GIYDIRDIGIMDE TAM OLUYO NE HIKMETSE  :k06: SENDE BIKACTANE KUCUK AL YETER ZATEN KIS SUREKLI BATTANIYEYE SARARSIN ONU BISEY OLMAZ ZIBINN BOL AL 3 AYA KADAR BENCE ELBISEYE GEREK YOK ZIBIN YADA TULUM ISINI GORUR  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 17 Eylül , 2010, 14:05:39
masaaallah oglusuna edosum hadi cogu gitti azi kaldi
hayirli olsunnn cicilerinizz :flowers: :flowers:

amin deyzesii Cok eksigimiz var daha bisey almadik oyle
aksam esime dedim hicbisey almadik daha dedim daha 4 ayimiz var dedi ben hepsi alir dizerim dedi yapar zaten bende 6 7 aylik olmayinca oyle buyuk esyasini kucuk esyasini almayi dusunmemistim iyide oldu

Balböceği

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 17 Eylül , 2010, 14:08:22
CANIM YAOKADAR CABUK BUYUYOLARKI HER GIYDIRDIGIMI BIKAC KEZ GIYDIREBILDIM BI BAKMISIM BIRAZ DAHA BUYUMUS YA KOLLARI KISA OLMUS YADA TULUMUN ICINE SIGDIRAMIYOM  :nazar: BENDE SIMDI NE ALSAM 45 AY BUYUGUNU ALIYOM  :laughing7: ILK GIYDIRDIGIMDE BUYUK OLUYO AMA IKINCI GIYDIRDIGIMDE TAM OLUYO NE HIKMETSE  :k06: SENDE BIKACTANE KUCUK AL YETER ZATEN KIS SUREKLI BATTANIYEYE SARARSIN ONU BISEY OLMAZ ZIBINN BOL AL 3 AYA KADAR BENCE ELBISEYE GEREK YOK ZIBIN YADA TULUM ISINI GORUR  :icon_thumright:
:k06: :k06: :k06: :k06: haklisin aynur dedigin gibi kis da dogacak battaniyenin icinde tulumla falan idare eder zaten kis gunu doktor baskasina gitmeyiz baska bir yere gitsek hasta olur kuzucuk biz cok yavas aldiriyoruz kiz daha bursuru eksigimiz var  :k06:

SiRiNe

:director: :director: ay bencede buyuk al edaa varya o kadar elbise en fazla 2 kere giymislerdir ilk cocuklarim bilmiyordum simdi buyuk aliyorum
body tulum felan siparis verdik annemle o 1 yasi icin aldi bende 6 tane 6 ve 9 ay arasi aldim  :honk:
komsumda bu yuzden bizim kizlarin pembe elbiselerine göz dikti :ehi: :ehi: :ehi:
vrmem
vermem
vermem
yaa bir tulum 15 euro yaa bundan biz iki dene aliyosss onami yedircem cingene kari tövbe tövbe

Balböceği

17 Eylül , 2010, 16:40:05 #171 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2010, 16:42:48 Balböceği
Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 17 Eylül , 2010, 15:40:41
:director: :director: ay bencede buyuk al edaa varya o kadar elbise en fazla 2 kere giymislerdir ilk cocuklarim bilmiyordum simdi buyuk aliyorum
body tulum felan siparis verdik annemle o 1 yasi icin aldi bende 6 tane 6 ve 9 ay arasi aldim  :honk:
komsumda bu yuzden bizim kizlarin pembe elbiselerine göz dikti :ehi: :ehi: :ehi:
vrmem
vermem
vermem
yaa bir tulum 15 euro yaa bundan biz iki dene aliyosss onami yedircem cingene kari tövbe tövbe

Valla bi arada ne kadar olur boyu kilosu ona gore aliyim dedim geri vazgectim dediginiz gibi giydiremiyoruz gozumuzde kalacaklar burda bi arkads tam yeni dogan cocuga gore cit citli bady aldi 20 eu verdi bir tanesine yazik gunah ben bazilarini buyuk aldimki sadece doguncami giyecek dedim ileriki zamanlari var duygu sende iyi bilirsinya en kalitelisini aliyorsun cok para masallah aman gomlegi ayri para pantolunu ayri kazagi ayri para ama bunlar takim niye takim parasi yapsaniza sunu mevlam yardim etsin valla  :amin:

Balböceği

"22 eylul 2010 "

25+ haftaya girdik kuzum  :love9: Nasilda heyecan basiyor anneyi bir bilsen

Hayellerin susluyor odamizi seslerini dinliyoruz uzaktan nasil bir heyecan bu tarifi yok belki Geceleri cok hareketli oluyorsun zaman gectikce biraz daha buyuyorsun ... Bi kac gune kalmaz besik alcaz sana halayla yatagini yapcaz
Sen icinde rahat rahat uyu diye annen ninnler soyliyecek Sana Oglusum ... ufak tefek babisle kavgamiz olsa dahi cabucak barisiryoruz annenin duygusalligi yine ustunde  :y25:

Rabbim once sibelle aysen teyzene hayirli evlat versin sonra butun isteyenlere  :amin: :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLböceği - 23 Eylül , 2010, 00:19:28
"22 eylul 2010 "

25+ haftaya girdik kuzum  :love9: Nasilda heyecan basiyor anneyi bir bilsen

Hayellerin susluyor odamizi seslerini dinliyoruz uzaktan nasil bir heyecan bu tarifi yok belki Geceleri cok hareketli oluyorsun zaman gectikce biraz daha buyuyorsun ... Bi kac gune kalmaz besik alcaz sana halayla yatagini yapcaz
Sen icinde rahat rahat uyu diye annen ninnler soyliyecek Sana Oglusum ... ufak tefek babisle kavgamiz olsa dahi cabucak barisiryoruz annenin duygusalligi yine ustunde  :y25:

Rabbim once sibelle aysen teyzene hayirli evlat versin sonra butun isteyenlere  :amin: :amin:

:nazar: :nazar: Pasamizaaa annesiii hayirlisiyla az kaldiii :occasion5: Rabbim saglicakla sana versin oglusunuuu :amin: :amin:

Balböceği

Balböceği

" 30 eylul "

26+ Olmus Benim oglusum az kaldi 7. aya Son Bir haftamiz annecigim

Masallah zaman nasilda akiyor hizlica hic durmuyorsun Gumbur gumbur oynuyorsun oglusum ac oldugun zaman

Nasilda belli ediyorsun acim der gibisine  :k06: :k06:  Canim oglusum benim  :love9: :love9: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 30 Eylül , 2010, 22:02:12
" 30 eylul "

Masallah zaman nasilda akiyor hizlica hic durmuyorsun Gumbur gumbur oynuyorsun oglusum ac oldugun zaman

Nasilda belli ediyorsun acim der gibisine  :k06: :k06:  Canim oglusum benim  :love9: :love9: :love9:

MasaaAllah edam zaman gercekten cabuk geciyor bak simdi bende heyecanlandim yigenim icin , benim kizlarda ben acken oynarlardi :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 30 Eylül , 2010, 22:04:35
Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 30 Eylül , 2010, 22:02:12
" 30 eylul "

MasaaAllah edam zaman gercekten cabuk geciyor bak simdi bende heyecanlandim yigenim icin , benim kizlarda ben acken oynarlardi :k06:
Benide heyecan basiyor valla  :k06: demek seninkilerde acken oynarlardi

insallah doguncada yer benimki ac oluyum hic durmuyor midem hafif kazinsin hemen tepiyor  :ehi: :ehi:

SiRiNe

:k06: :k06: :k06:heee anne hadi yemek verrr diyor demekkkii  :k06: :k06: :k06:

Balböceği