28 Mart , 2024, 22:02:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 11 Mayıs , 2010, 09:27:45
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 09 Mayıs , 2010, 15:52:54
Bir varmis bir yokmus oldu su 3 ayimda. once kardesini buldum sandim ama ne yazikki

o bizi cokten birakmis acimin ustune nese kaynagim oldun sen. Son 2 ayimi geride birakarak hg kuzum

bu sefer ben de babanda biliyorduk gelecegini cok sukur kavustuk sana bide gorsek nasil iyimi oldugunu rabbimden

baska bisey istemem yarin senle kayita gidecezzz insallah bu sefer erken gorecegim seni kuzum yarin guzel bi haberle gelirim insallah  :amin: :amin:

:nazar: :nazar:
canım hoşgeldi inşallah hayırlı haberlerini alıcaz inşallah sen rahat ol canım benim yegenim güzel duracak bu sefer benim dualarım sizinle kendinize iyi bakın  :opucuk:
emosum valla icim rahat cok sukur bu sefer otekindeki gibi can sikintisi falan yok iste bide su dr islerini halledersek gun bizim gunumuzdurr  :hello2: :hello2: :hello2:

Balböceği

12 Mayıs , 2010, 19:17:49 #16 Son düzenlenme: 28 Haziran , 2010, 18:02:47 BaLboceqim
Minik Kuzum =)) Bugun senin icin gun aldik nolur kuzum

ogune kadar yanimda ol beni sensiz birakma 6. ayin 3 ne seni gorcez insalah o zaman kadar buyursun melegim 23 gun sonra gorusecez bebegim  :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

canim benimmm Allah bebegini sagika sana kavustursun insalahh :opucuk:

Balböceği

Balböceği

Annesinin cani herseyi ...  :binkybaby:

az kaldi yavrum seni gormeye sabirla o gunu bekliyorum  :amin: annecim senin guzel haberi almak icin guzel hayaller kuruyorum  :love9: :love9:

nolur bebegim benim yanimda kall gitme nolur..Rabbim verdigin cani koru onu bensiz benide onsuz koyma  :amin:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

Balböceği

Minik kuzum sukur gordum seni ...

dedigim gibi minik ciktin dr teyzen cok iyi hersey yolunda dedi fakat haftalara gore kucuk ciktin bunada sukur  :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

o minicik ellerini öpeyim ben onun :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

βαlκιz

oh sonunda gittin çok sevindim
ve çok merak ettim seni 4 gündür yoktun
canım olsun daha sonra mınık yegenimiz toplar kendini kocaman olur annesi  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bebişini görmene cok sevindimm canım  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
saglıkla sıhatle bebişini kucagına alırsın inşallah  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

saolun kizlar valla streste kalmistimm inanin gun yaslaktikca cnm cikti  :cildir: sukur iyiz  :D

gercekten minikmisss  :k06:

°o.O євяυ O.o°

cnm cok sevndm bebişi görmene rabbm sana bagıslasn ins

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

bhrssyy

edacım slm  :flowers: nasılsın cnm gorusmeyelı ben bayadır gıremıyorum foruma :crybaby2:

Balböceği

13 Haziran , 2010, 14:15:49 #29 Son düzenlenme: 02 Ağustos , 2010, 18:30:23 ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~
Cnm .. melegim Bugun annennele konustum sana cok guzel yelek almis aceleci

ananen Bugun evdeymiste Bizimle konusak demis  :k06: :k06: :k06: cnm melegim insallah ananen aldigi guzel seyleri
giymek nasip olur melegim teyzen hirosla konustuk bize ninniler soyledi  :k06: :k06: ananen bi cinsiyetin belli olsun
neler alcak sana yavrum kucuklugunu dert etme dedi hirayada dr kucuk bu sana cektiri alalim demisti dr diyor

rabbim elini ayagini duzgun versin melegim isterki kucuk ol ben inaniyorum seni kucagimada alcam yavrum allahaemanet ol melegim  :amin: :amin: