Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

23 Şubat, Cumartesi

Kuşum, 26 aylık!  :k06:

Dün girdin ama yazamadım unuttum şeker annem  :love9:

Rabbim sana hayırlı ömürler versin, hayırlı evlat olursun inşallah...  :amin:

Balböceği

27 Şubat, Çarşamba

Sen benim aşkım sen benim balım sen benim herşeyim  :love9:

Çok şükür düzeldik ama hala nezlesin burnun hala akıyor ınsallah oda geçecek.  :amin: annem hastalandın ama ondan sonra herşeyim düzeldi artık yemek yiyorsun, 1 haftadır süt içmiyordun öğle uykusuna yatmadan içtin ( tabi pepe sayesinde)  :k06:

Ama varya akıllıydn daha çok akıllandın  :nazar: mevlam nazarlardan saklasın seni kuzum  :amin:
Çekmecemde parfüm vardı, çekmeceleri karıştırırken buldun ben seni kenardan izliyorum açtın ağzını kokladın üstüne sıktın, hemen kapağı kapattın tekrar yerine koydum bende hemen çaktırmadan yerime geçtim  :ehi:

Sonra yaya odasının kapısını örttün lambasını kapadın, geldin yanıma oturdun  :ehi: sonra yine kalktın gittin aynı işlevi tekrar yaptın sonra seni bastım hemen kapağını kapattın kutusuna koydun  :ehi: parmağınla seni seni diyorsun ama bunu kendine yapmış oluyorsun  :ehi: bana uzattın sana kızacağım bildigin için hatanı anladın kerata....  :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi:

Harikasın kuzum ya, hastalandıktan beri anneci oldun bağlıydın ama daha bi bağlandın koşarak "annemmmmmmm" diyorsun boynuma sarılıyorsun döşüme yatıp tv izliyorsun  :nazar: eskiden böyle yapmazdın  :love9: kıçın beş dakika yer görmezdi beraber yatardık ama işte yeni yeni huylar  :ehi:

Ha bu arada kelime dağarcığın genişliyor şükür  :nazar:
Eşek babayı öğrettim aşşak baba diyorsun sonra ben eşek diyorum sen anne diyorsun  :ehi: :ehi:

Youtube'dan kendi başına bulduğun bi şarkı var İngilizce bu anne bu baba bu hako diyorsun  :-ooo :-ooo :-ooo

Şaşırmamım sebebi klipte zaten aile bireyleri kendilerini tanıyor.  :-ooo

Gerçi orda bide abla ve kardeş var  :suclu: korkma lan üstüne Gül konduramam  :ehi: :ehi:

Ve elhamdurillah 4 gündür güzel yatıyoruz gece uyanmıyoruz, yatağa yatıp hadi iyi geceler annem diyorum mis kokulu yanacıklardan bide öpüyorum bide bakmışım hako uyumuş.  :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallahh hakomaa yaaaa harika anlatmışşşsınn balımmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

17 Mart, 2013

Annesinin Aslan'ı uzun zamandır yapamıyorum  biliyorum günlüğü ihmal ettik diye seni ihmal etmedik ya  :k06:
Yaz geldin diye her gün dua ediyorum dışarı çıkalım parka gidelim diye  :sunny: ama hergün fırtına aha bügünde kar yağdı emrine binlerce kez şükür  :amin: az kaldı zaten biraz daha sabredelim.

Sana gelirsek maşallah Yemen içmen çok güzel  :nazar: :nazar: boyun 97 kilon 16  :k06: maşallah anca göbüş büyüyor zaten.  :k06: :nazar:

3 ay sonra da nasipte de var ananeye gideceğiz  :muzz: :muzz: anne oldukça heyecanlı  :sunny:

Balböceği

20 Mart, salı

Annem bugun dışarı çıktık sana ciciler aldık yine yine araba aldık :) araba sevdamız bir başka zaten araba, futbol vazgeçilmez hobimiz oldu. :)

Meleğim bazen kızıyorum bağırıyorum sana İnan çok pişman oluyorum. :(
Sağlığın çok şükür yerinde süt içmiyordun :( bende yogurt yediriyorum sana. Şükür yemek Yemen'de düzeldi.

1 haftadır ev buz gibi onun için üçümüz yatıyoruz, arabalarını topluyorsun yastığın altına yada sarılp yatıyorsun :))) az önce yüzü koyün yatmıştın bende popoya sarıldım sen döndün başımı döşüne yatırdın aldımdan öptün :) sarıldın boynuma yattın.

Allah yokluğunu göstermesin. Babam gibi alnımdan öptünya sahiplenir gibi.

Bir ara altına yapmaya başlamıştın şükür düzeldin havalar ısınsın bezi çıkaracağım artık
Özgür kalacan. Kızıyorum bağırıyorum dedim ya aslında çok akıllısın maşallah güzel güzel yapma oğluşum deyince yapmıyorsun işte eşekligim tutuyor bazen.

Yoksa seni hiç üzermiyim, ha bu aralar da çay içiyorsun anne çay diyon azıcık çay veriyorum baban gibi ayaklarını koltuğa atıp içiyorsun. :) ha geceleri baban sana sarılınca baba çekil ya diyorsun sonra bana sarılıyorsun ama ben sarılınca kızmıyorsun :)))

Kendi başına yabancı dilde çizgi filimler izliyorsun oğluşum  acaba iyi mi kötü mü bilemedim.

Balböceği

22 Mart, cuma

Lokumum 27 aylık  :D

Maşallah benim tosunumu  :nazar: :nazar:

Balböceği

27 Mart, Çarşamba

Kuzum benim minnak kuzum  :flowers:

İki gündür baban istanbula gitti senle ilk defa evde başbaşa kaldım ve beraber yalnız uyuduk  :k06:  koca adam gibisin babanın yokluğunu hissettirmedin ama deli gibi Babanı sordun  :love9: babanla konuştun resmini gönderdim  :love9: özlemiş seni  :love9: yarım saat sona gelecek zaten  :k06:

Koca adam oldun la buraya kilonı yazdım ama sen bayağı bi kilo almışsın maşallah aşkıma  :nazar: süt içmiyorsun annen sana yogurt mayalıyor yogurt yeyip ayran içiyorsun nesquik de aldı sütle beraber yiyorsun arada işte..

Annem havalar çok soğuk geçen sene kombiyi kapatmıştık ama bu sene çok soguk dışarıya çıkartamıyorum seni arada beraber süt almaya gidiyoruz işte.

Ama. Sabret az kaldı aşkım  :love9: seni seviyorum şu anda Yataktayız ayağıma kadar gittin sarıldın öpüyorsun  :k06:

Annesinin ballı lokumu şekerparesi...

Balböceği

7 Nisan, pazar

Yavru kuzum benim  :love9: annem bir kaç gündür hastasın ama öyle ateşli falan değil bir iki kere çıktı ateşin geçti burnun da az akıyor ama bu sefer ağzın falan hep yara çıktı  :sad1: bugun sefil gibi dolandın evde yatıramadım öğle uykusuna akşam parka götürdüm çocuklarla oynadın, sen oynarken bende yürüyüş yaptım gözüm sendeydi ama senin sayende o hızla uzaya bile çıkar senin bu anan  :ehi:

Kendi kendine kaydırağa çıkıp kayıyorsun ordan ordan koşuyorsun komşunun kızını çok seviyorsun  :k06: :k06:

Çok mızmızlandın anneciydin daha da anneci oldun  :dontknow:  hepsi hastalıktan Allah şifa versin güzel gözlüme  :amin:

Balböceği

14 Nisan,
Kuzum bitanem aşkım  :love9: unutuyorum annem sana yazmayı  :sad1: bu aralar hep dışarı çıkarıyorum seni annen parka yürüyüş yapıyor sende kaydırağa çıkıp çocuklarla oynuyorsun  :hello2: :hello2: artık kendi kendini kurtardın çok şükür Allah'a  :amin: büğün bi baktım salıncağa binmişsin kendi kendine sallanıyorsun tabi gözlerim hep sende  :ehi: park kalabalık oluyor onların aralarına karışıyorsun gerçi amca çocukları da bakıyor sana ama annen hep seni izliyor  :love9: :love9: :love9:

Ama çok yoruluyorsun  :'( içim el vermiyor öğle uykusuna yatırmıyorum artık uykun geliyor fark ediyorum ama geceleri daha sağlıklı uyuyorsun  :binkybaby: ev içinde bezini çıkarıyorum kaçırsanda kızmıyorum  :suclu: ama dışarı çıkınca takıyorum bezini havalar ısınsın tamamen çıkaracağım  :hello2: sabah kupkuru kalkıyorsun maşallah  :nazar:

Artık bizle de yatmıyorsun   :muzz: öpüyorum hadi iyi geceler diyorum mışıl mışıl sabaha kadar yatıyorsun sabah olunca anne aşağı iniyim mi diye önce izin istiyorsun hadi gel diyorm sarılıp koklaşıp yatakta yatıyoruz  :hieyt: :nazar:

Geceleri çok kalkıyordun ben bile alışmışım gece bir kaç defa uyanıyorum  :ehi:

Annesinin Nur topağı iyi i varsın.  :love9:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah kuzuma kocaman olmuş  :nazar: :nazar: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

25, Nisan

28 aylık olmuş tosunum  :love9: :love9:

Aman nar değmesin bal duraklama  :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

maşallah nazar değmesinn  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Balböceği

5 Mayıs, pazar

Bal oğlum kaymak oğlum annesini çok yoruyorsun  :'( beynim yoruldu niye böyle oldun eskiden kendin gider yapardın tuvaletini bu aralar inadına söylemiyorrsun  :sad1: biliyorum düzelecek ama sabr edemiyorum artık.

İnşallah düzelirsin 2 ay vaktin var tekrar eski düzene döndün döndün yoksa  :suclu:

Koskoca çocuk oldun evladım yakına izine gideceğiz  :nazar:

Unutma annen seni çok seviyor  :love9:

ayy

Balböceği