25 Nisan , 2024, 04:33:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Y teyzeleri sormayın daha neler neler  :love9:

Ayşem Allah sanada çifter çifter versin canım bu güzel duyguyu sende yaşa  :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:
hee kuzum balımmm inşalah benimde ikitane yaramazmı yaramaz ikitane canavarım olsa daha ne isterim sağlıcakla tabi :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

15 Şubat, cuma

"Ayrılsak ölürüz biz, bir bedende bütünüz bi"  :love9:

Işıkları kapatıp annesi ile dans edermiş,  kafasıyla ritim tutarmış minik akıl küpü oğlum.
Sabah işim bard balkona çıktın karla oynadın birden geldin, uhuuuuu uhuuu! Ne oldu parmaklar buz tutmuş
Oy annesinin Nazlı kelebeği hemen yıkadım sıcak suyla, olmadı nerem varsa oraya soktum elini hala geçmedi olmadı bi daha yıkadık. Annesi yer o parmakları minik elleri.

:love9: :love9:

Balböceği

18 Şubat, Pazartesi

Bal oğlum  :flowers: birden bire hastalandın aşkım ama hep babanın suçu hasta hasta öpme çocuğu dedim dinlemedi  :violent1:

Akşam 4 saat yattın sonra ateşin çıktı kalktın ayağımda salladım. Guka diyorsun dün 3 kere yedin çorba falan içtin ama bugun bişey yemedin :( gece ilaç getirdim No No No başladın şimdiden zorla içirdim  ::)

Yanaklar al al Fitil verdim şimdi.

Balböceği

21 Şubat, Perşembe

Aşkım, pazar gününde bu yana hastasın  :crybaby2: ne yiyorsun ne içiyorsun zorla iki kaşık yemek yiyorsun onu yemiyorsun diye neler yapıyorum yok onlarında yemiyorsun.  :sad1:

Dün gece acile gittik idrar tahlili yapalım dedi doktor bişey içmediğinden bolca su içirdim ama sen yapmıyorsun bayağı uyuz oldum, yarım saat bekledik tam en sonunda nasıl yapmıyorsun çabuk yapacaksın dedim  :caca:
Baban yok yok yapmıyor dedi  :caca: yaptın bir anda  :k06:

Sonra kan tahlili için yattın masaya oy kurban olsun annesi  :love9: nasıl ağladın kuzum "baba gel baba gel baba gel" hep baba gel dedin  :k06:

Baban yanında bitti oğlum az kaldı oğlum dedi  ::) salak herif  :cildir:

Sonra muayene için tekrar yattın masaya oy kurban olsun annesi maşallah gıkın çıkmadı sessizce doktora muayene oldun  :ehi: :nazar: oturdun masaya kıytırık bir araba buldun onunla oynadın kitap okudun güya yazı yazdın beni üzmedin hastanede gözün açıldı resmen  :k06:

Kitabları yerine koydun kalemleri çekmeceye koydun annesinin balı balı  :love7: sonra bi kız geldi ona kitap verdin baban çikolata almıştı sana onuda kıza uzattın.  :k06: ama soldun Gül gibi kuzum çöktün valla  :sad1: hiç böyle yapmazdın hasta olsan bile yemek yerdin....  :'( ortalık Hastalığı'na yakalanmışsın baban diyor bunu  :caca: doğru dedim ortalık sensin dedim  :cildir: neyse doktor 3 güne geçer dedi inşallah düzelteceksin aşkım..  :amin:

doğangüneş

Oy kurban olurum verene hasta mı olmuş kuzum  :y25:
Gecmis olsun edam paşama acil şifalar versin Rabbim  :-ooo
Bizimkilerde öyleler baya inatçı çıktı bu defa hastalıkları  :'(
Bazen oyle oluyorlar Cnm maalesef zor atlatıyorlar..
Düzelirler insallah Cnm dermansiz dert vermesin Rabbim  :-ooo

ayy

kuşummm :nazar: :nazar: :nazar:
geldi geçti annesi inşallah :amin: :amin: :amin:
hastahasta kıza çikolata vermeyide ihmal etmiyor :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :nazar: :nazar: :nazar: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Çok sağolun teyzeleri  :love9: düzeliyor inşallah  :amin:

Hayırlısı ile yaz geleydi  :amin: valla sıkıldım resmen  :honk:

Ooo Ayşe teyzesi kıza neler yaptı  :suclu: babası beceremez oğlu şimdiden başladı  :ehi:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
babasıda zamanında yapmıştır laa sanaaa :ehi: :ehi: :ehi: nankör olmaaa :caca: :caca: :caca:
yerim ben onu yerimmm başın fena agrıcak deseneee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Geçen gece hastanedeki resmi  :ehi:

Valla babası bana yapmadı ama geçmişte olmadıgını biliyorum  :ehi:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
kuzumm laaa  akıllı uslu oturuyooo maşallah hiç hasta gibi görünmüyo yavrum benimmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
babası sana yapmadıda ne vardıda vardın o  herife yeme kekleme laaaaa biziii heriifi kötü göstermeeeeeee mahsustannnn :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Balböceği

Biz bir haftanın içinde evlendim kız  :ehi:

Biraz görücü biraz isteyerek anla işte  :ehi:

Benim erkeğim duvağı açılmamış Gül goncası  :love9: :toothy10: utanır çekinir  :toothy10: :ehi:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hakketmi laaa ehh öyleyse bişey diyemem sen acacan herifiii :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hem ne cekinmesi laaa sıpayı yaparken çekinmiyordaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ya ama 1 sene nişanlı kaldık malum uzak olunca  :'(

Aman boşver pek konulma taraftarı değilim geçmişi hep geçimini daima geçmişe bakarım  :ehi:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Allah mutlu mesut etsin yavrum hep yuvanızı herzaman inşallah :amin: :amin: :amin:
geçmiş geçmişte kaldı zatiii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: