29 Mart , 2024, 08:10:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Masallah akıllı kuzum benim yaaaaa :nazar: :nazar:
Cok çabuk öğrenecek heralde eda aferim kuzumaa :opucuk: :opucuk:

]

Balböceği

Sağol teyzesi ama aklında olsun ben oldu bitti çok götürdüm tuvalete  :ehi: :ehi:

Belki onların faydası olmuştur bak bu yazın küçüğünü ögrenmıstı

3-4 aylıkken bıle ben yaptırırdım kız  :toothy10: :ehi:

Balböceği

20 Ocak, pazar

Kuşum ben sana epey yazmamışımya la  :love9:

En son tuvalette kalmışın evet azıcık geliyor yarısını wc'de yapıyorsun ama yapıyorsun bu ara kabız gibisin.
2 gün sonra 25 aylık oluyorsun maşallah kuzuma  :nazar:

4 gündür hatırlamıyorum geceleri şükür 2 gündür erkencisin, beni çok sinir ediyorsun ama  :ehi:

Artık babana sonunda baba diyorsun  :toothy10: :toothy10: şükür  :nazar:

Aklıma birşey gelmiyor çok şeyler yazmayı kaçırdım seni seviyorum...

Balböceği

22 Ocak, salı

Balküpüm 25 aylık  :occasion14: :nazar:

Meleğim zaman hızla akıyor, çok şükür yakında kış bitecek biz seninle sabah akşam gezeceğiz  :love9:
Tuvaletini ben hatırlatıyorum yada sen hatırlayanca gidiyorsun tamamen bezi bırakmadık.. Çünkü soğuk kıyamıyoum sana. Sabah ben çayımı içerken wc'de gidip adaptorü klozete koymuş, pijama bez çıkmış bende diyorum bu oğlan takır tukur ne yapıyor  :k06: kakan gelmiş sessizliğinden bildim yapadın zorlamadım, tekrar bezini taktım fazla sürmedi yine soyundum wc'de gittin baktım azıcık yapmışsın hemen oturdun kakanı yaptın popoyu yıkadık, eller yıkandı dişlerde fırçalandı.  :nazar: :k06:

Kurban olurum seni verene ha geçen günde küveti hazırlıyorum sen soyundun, o arada küçüğünü yere yapmışsın bende gördüm, anneciğim madem bızınnnn var niye tuvalete yapmadın dedim, sen bana baktın baktın hemen viledayla silmeye çalıştın..  :k06:

Akıl küpüm oldu bitti böyleydin  :nazar: dün bir kez daha şükür ettim  :amin: ölürüm seni veren Allah'a..  :nazar: :nazar:

RuHGuZeLi

hay maşallah ne kadar da akıllı bıcırık  :k06: Darısı bizlerin evlatlarına inş.  :love9:

melek100lü

:nazar: :nazar: MAAŞALLAH AKILLI BIDIĞIMA BU ARADA ÇOKDA YAKIŞIKLI ÇIKMIŞ RESİMLERDE  :opucuk: :love9: :nazar:

Balböceği

Sağolun teyzeleri  :love9: :love9:

Arada bir edepsizliği tutuyor ama onuda görmezden geliyorum  :ehi:

Balböceği

1 Şubat, cuma

Ayın ilk günü  :k06: bugünlerde durgunsun iştahın yok iki gündür dışlarda olduğumuzdan öğle uykusuna yatırmadım. Ama geceleri iyi uyuyorsun  :nazar:

Ölürüm seni veren Allah'a  :love9: geçen wc'de oturdun pipinle oynuyorsun birden "benim o" deyim tuttun sıkıca  :ehi: eşek herif seni  :aferin:

Koca adam oldun  :nazar: yalandan babanı öpüp sevip bir yandan çaktırmadan telefonunu çalıyon  :ehi: :ehi:
Hemen çizgi filim açıyorsun. Tablette ki kayıtları silmişsin ama  :caca: nasıl yaptın anlamadım şimdi geçmişi bulamıyorum  :honk:

Bu arada Pepe'yi artık sevmiyorsun illa şila'da şila diyorsun bilseydim pepee yerine şila sipariş verirdim.  :ehi:
Geçen ki yaptığım pideleri üçer beşer yedin valla maşallah  :nazar:

Bluegirl

Vışşş küçük erkeğime bakın hele  nelerde yapıyor  :ehi:  :nazar:
Şimdiki zamanın cocukları zehir gibi valla edoşum
Seni beni cebinden çıkarır benim kızda tablette telde benim bulamadığım özellikleribulup çıkarıyor
Nasıl yaptı aklım almıyor bazen  :D

Balböceği

Yapar anam bunlar yapar  :ehi:

Maşallah senin kızlarada  :nazar: anam sayfaları kapatınca tarihçe geçmiş diye bişey olmuyor her defasında tekrar giriş yapıyorum çözemedim. Kendiliğinden siliyor herşeyi  :dontknow:

Bluegirl

Tekrar ver eline belki düzeltir  :ehi: yaramaz bıdık  :k06:
Kapatıp aç bakalım düzelir belki  :icon_scratch:

Balböceği

2 günün sönün da yaptım  :basardim:

Özel dolaşma diye bir yer varmış ona balmış haaa demekki kayıt etmiyor öyle  :laughing7:

Bir daha deneyım dedim oldu sonunda  :ehi:

Balböceği

12 Şubat, salı

Kuzum biricik bebeğim  :love9:
Seni seviyorum annem Rabbim kimseyi anasız babasız bırakmasın  :amin:
2 gündür altına kaçırıyordum kakanı  :dontknow: güzel güzel konuştum seninle  :k06: bak oğlum dedim iki kere kaçırdın yaptım ama bu böyle olmaz hani anne makam geldi diyecektim dedim  :dontknow: bir daha sakın görmeyim üzülürüm dedim  :ehi: ben çayımı içerken sabah pijamanı çıkarıp wc'de giriyordun yakaladım ohhh bi güzel kakanı yaptın  :nazar: :ehi: valla için dılını çıkarttın neler yemişsin neler. Zaten kayısıma üzümüme bademine ortaksın yarasın kuzuma  :nazar: ama yaramışta  :laughing7: :nazar: kilo almışsın oh sefamız olsun.

Ha anan bu ay çalışmaya başladı mıngır geçecek elimize sonra harcayacak anan bi güzel  :ehi: bide sabahları ağlamasan  :BangHead: onun için daha erken çıkacağım evden  :k06: Babiş araba almış sana kumandalı söz vermişti. Aferim babana  :aferin:

Dün gece bizi oyuncak ettin ama yatmadın babada evde idi beraber girdik yatağa  :k06: ha bu arada babaya seni şikayet ettim. Dedim babası beni üzüyor lafımı dinlemiyor artık hep ağlıyor hep ağlıyor dedim.  :toothy10: :toothy10: :ehi:

Ah benim mustur oğlum yalandan gülüyor aman Kaş göz hareketi yapıyor, baban hemi oğlum niye anneyi üzüyorsunuz dedikçe sen yalandan neler yapıyorsun ah eşek seni her şeyi biliyorsun.  :nazar:

Hadi bakalım, bu kadar bugünlük  :nazar: :love9:

Tosunum benim  :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

oyyss babasına şikayet edilicek zamanı geldi mi edaa kıyamamm  :k06:

maşallah hakoşa  :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
şikayet haaaa :ehi: :ehi: :ehi:
aferin sana paşamm :aferin: :aferin: :aferin: :ehi: :ehi: