Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Teyzesinin kara gözlü prensiiii dogum gunün kutlu olsunnnnnnn :flowers: :flowers: :flowers:
Annenle babamla nice mutlu senelerin olsun :amin: :amin:
Rabbim seni hep korusun annene babana vatana millete hepp hayırlı bi evlat olirsun ins :amin:

]

melek100lü

:love9: :nazar: :love9: Paşamın doğum gününü kutluyorum edacım :opucuk: :love9: :nazar: :love9:

Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah  :amin: :love9: :nazar:

:alkış: :alkış: :alkış: NİCE SENELERE YAKIŞIKLI PAŞA  :alkış: :alkış: :alkış:

Balböceği

Çok teşekkür ederiz teyzeleri, darısı efe paşalarımıza  olsun  :amin:

:love9: :love9: :k06:

Balböceği

31 Aralık

2013'e doğru  ;D

Anneciğim bugün 31 Aralık yani yeni bir geliyor bizim için  :love9: seninle babanla birlikte yepyeni bir yıl  :love9:
Geçen sene sen yanımda uyurken girdik yeni yıla..  :love9: bizim icin iyi bir sene olmadı maalesef.. Aksilikler kavgalar gürültüler çok yıprandık  :y25: inşallah yeni yılda hersey güzel olacak  :amin: seninle babanla beraber   :love9: Rabbim bu yeni yılda yeni umutlar yeni heyecanlar olsun Rabbim bizi bizden ayırmasın..  :amin:

Seni, babanı çok seviyorum  :love9: :love9:

ayy

yeni yıl ailenize sağlık mutluluk huzur getirsin inşallah kuzummm :amin: :amin: :amin: :amin:

kötü günler görmeyin hiç inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Çok teşekkür ederiz teyzoşu  :opucuk: :love9:

Rabbim sana da bu sevgiyi çifter çifter tattırsın  :amin:

Balböceği

5 Ocak, Cumartesi

Çiçeğim böceğim herşeyim

Yılbaşından beri hiç yazmamıştım sana çok şükür herşey yolunda  :love9:
Bugün babaanneni şimdilik İstanbul'a sonrada umreye gönderdik  :love9: güle güle gitsin gelsin  :k06:
Sen bakma bana hırçın falan ama yine de seviyorum bütün olumsuzluklara rağmen.. Allah ıslah etsin bizime onuda  :amin: ölümlü dünya nasıl olsa bir gün bizde sonsuza gideceğiz  :amin: Allah sabr versin bize  :amin: yine de gidişime üzülmedim desem yalan olur  :suclu: hatta ağladım bile  :suclu: onun aklına girenler olmuş Allah'tan bulsun onlar umarım anlamıştır herşeyi.. Benim gibi saf biri pek anlamaz ama dostumu düşmanımı öğrendim..

Geçmişi geçmişe bıraktım, yolum zaten belli..

Bu arada 5 aylık ömrümüz var bu evde  :k06: yine de Allah bilir yeni evimize taşınacağız orası hem güzel hemde bizim için büyük  :love9: şimdilik böyle  :k06: yakında yine yazarım  :binkybaby:

Bluegirl

Edam Allah kavuştursun  :amin: aynı bende öyleyim ne kadar kızsamda severim validemi
Hacca giderken bende ağlamıştım kendi kızı bile bu kadar üZülmedi
Allah biliyor herkesin yüreğini boşver o fitneleride Allah bildiği gibi yapsın  :violent1:
Canım hakomuda öp gıdısından  :k06:  :k06:

Balböceği

Rabbim öyle insanlardan uzak tutsun  :amin:

Hele ki aile içinde olunca üzülüyor insan  :sad1: niye diyorum saflık yapıyorum herkesi dostça biliyorum  :sad1:

Âmin  :amin: hiç keyfim yok şuanda  ::) öperim canım hatta ayağımda sallıyorum şimdi az önce kaldırdım kıpkırmızı olmuş yanaklar bide öptüm  :ehi: :ehi:  sana gelsin  :love9:

Balböceği

9 Aralık, Çarşamba

Kaymağım  :love9: 

Dün seninle avm'ye gittik orda arabalı sepetler vardı çok çabaladık ama bir türlü çıkmadı  :BangHead:
Sen arabay oturdun kapıyı örttün  :ehi: sonra görevli geldi hepsini denedi ama hiçbiri çıkmadı  :BangHead: yarım saat senin için uğraştık ama olmadı. Sen arabadan inmedin arabanın kapısını örttün baban açtı sen örttün baban açtı..  :toothy10: :ehi: en sonunda gönlün oldu indin arabadan  :love9:

Sana iki pantolon aldım şapka falan aldım. Daha alacaktım ama pek fazla seçenek yoktu  ::) yarısıda hep küçüktü  :k06: çok güzel kız elbiseleri vardı  :love9: ben bir tane alayım ilerde bacın olursa die  :ehi: :ehi: :ehi:
Baban kızdı  :ehi:

Sana wc adaptorü aldım  :muzz: bu yeni ikinci  :ehi: seninle beraber eğitim yaptık  :ehi: :ehi:
Çişin gelince anne anne kaka kaka de, diye tuvalete koştuk sen çok eğlendin  :ehi: :ehi:  anne anne tis tis diye wc'den gittik şimdilik unutuyorsun ama arada aklına geliyor gidiyoruz bende pisuvara oturuyorum sen küçüğünü yapıyorsun azıcık pipi ile oynuyorsun  :ehi: ha eline iPod alıyorsun oyun oynuyorsun en çok tuvalet kağıdı harcıyoruz ama  :ehi: :ehi:

Wc de pepe açıyorum sonra tuvaletını yApan bebeklere bakıyoruz "aaaaa anne " diyorsun a :k06: :k06:

Ha bu arada kendım soyunuyorsun bezini çıkarıyorsun  :ehi: sonra ellerimizi yıkıyoruz  :love9:

Dün anne anne diyerek poponu gösterdin o arada bezine baktım baban da tuvaletteydi  :suclu: sonra yanma geldin baktım ki kakanı yapmışsın  :-ooo :-ooo

Biraz daha zorlasam öğreneceksin inşallah  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

oy maşallah kuzuma yaaaa  :love9: :love9: :love9:

eda çabuk öğrenecek tuvaleti desene  :nazar: böyle böyle yavaş yavaş öğrenecek işte annesi. hiç acelesi yok valla  :k06:

Balböceği

Biliyorsun bir iş yaprken birinin işinize burnunu sokması ne kadar can sıkıcı

Valide nin yokluğun degerlendırmelıym  :hello2:

Bu fırsat elime geçmez, karışmasa iyi olacak ama sakin kafayla daha sabırlı oluyorum  :k06:

Adaptörün önünde koruması var ama yüne küçüğü dışarı kaçıyor ben elımle aşağıya indiriyorum

Artık hakoda tutup yapıyor  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

değil mi  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

kesinlikle yalnız kendine olan güvenin de tam oluyo. tepende biri dikilmicek sana şöyle yap böyle yap demicek.

valide ne zaman gelecek kız  :k06: şöyle gitmişken yaza kadar gelmesin bari :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

2 ay kalır bu gidişle  :hieyt: inşallah yanı  :ehi:

Balböceği

9 Kasım, "kakamız tuvalette"  :love9:

Annem daha dün aldık sana yeni aparat, bugün 50 kere gittik küçüğümüzü yaptık hep  :love9: :k06: ama en sonunda dayanamadım dedim bundan sonra kendin tuvalete gelip pijamanı bezini çıkarıp tuvaletini yapacaksın dedim...

Sende beni dinledin  :nazar: gittin geldin yaptın hatta ilk kendi başına gitmende kenardan baktım aparatı koyup kilometre çıkmışsın çok şaşırdım nasıl yetıstın diye  :nazar: :-ooo

Akşam bezde takmadım her 15-20 dakikada ben hatırlattım sen soyundun yaptın geldin ama 3. De kaçırdın, annem ne yaptın dedim öptüm seni  :love9:

Sonra bez taktım yatma vakti geldi süt verdim yarım saat sonra wc'den gittin ben kızdın oyun oynayacaksın diye  :sad1: baktım birşey yok.. O arada masanın altına girdin bende geldim baktım kaka yapıyorsun wc'den girdik  :hieyt:

Sessiz olduk sen "şiiiiii" dedin bende sustum artık geri kalanı yaptım  :hieyt: :muzz:

Anneciğim özür dilerim dedim sana inanmadım  :y25: ama bir daha söz karışmayacağım  :love7:

Ne güzel kendın soyunup klozete oturup küçüğünü yapıyorsun  :nazar: :nazar: :nazar: