28 Mart , 2024, 11:52:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 01 Eylül , 2010, 20:15:58
yardim edenin varmi bacim evi dizmede
kendini yormada

Yok cok sukur bitirdim 5 gun iicinde ama yardim edenim olmadi  ::)
gerci etmeye kalksalar istemezdim mutfagi yaparken hep besmele cektim ciktim sandalyeye rabbim yardim etti sukur  :amin:

SiRiNe

masallah sana iyi yapmissin
benimde yardim edenim yoktu
sukur isler bitmis  :amin:

aşkitoom

SiRiNe

Balböceği

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 01 Eylül , 2010, 20:20:08
masallah sana iyi yapmissin
benimde yardim edenim yoktu
sukur isler bitmis  :amin:

Rabbim kimseyi darda koymaz ama esime dedim hani ovurdunya yengelerini hepsi ayni iste dedim
dusun buyuk eltiyle yan yanayiz 5 gunde iki kere geldi ikincisinde caya cagirdim zaten tamam herkes oruc
ben kendi yerime koyarim yinede cagirmam bide sinir ediyorki elti hanim ya dusun diyorki acikirsan yemege gel diyor
ama maksat yemek degil muhabbet etcek yer ariyor dedimki o kadar mervenleri in cik in cik ben hevesleniyommu dedim
senin orda oturacagima dedim isimi yaparim dedim esimin yaninda dedim benim bildigim madem o kadar yemek hazirlamak istiyorsun bir tabak degilmi ben tek kisiyim zaten  :D yan yanayiz ya zoruma giden bak kendi 15 gun boyunca millete yufka yapti hamile halimle hergun gittim cayini sofrasini hazirladim yan yanaydik o zamanda
aman bunlar bilse nolur bilmese nolur gecen sene bayramda yani ilk bayramimda inan sabah 7 de kalktim gittim
yemeklerine yardim ettim sofrasini kurduk dedim oteki eltiler yardima gelmiyor ben yapiyim dedim ya herseyini yaptim
onca kisinin pisliginide temizledim aksama gelini geldi millete diyorki gelin herseyimi yapti diyor hakmi bu bende dedimki
madem oyle bu senede diger eltiler gibi eldenmisim gibi gidecem dedim yapsinlar

SiRiNe

:BangHead: :BangHead: :BangHead:
yaa kimseden hayir yokk
sen ailenle esinle mutlusun ya bebisinizde olcak sulurler olsunnnn :amin: :amin:
SINIR  koymak en iyisii vallaa

Balböceği

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 01 Eylül , 2010, 20:31:34
:BangHead: :BangHead: :BangHead:
yaa kimseden hayir yokk
sen ailenle esinle mutlusun ya bebisinizde olcak sulurler olsunnnn :amin: :amin:
SINIR  koymak en iyisii vallaa
Aynen valla aman isterki gelmesinler yardim etmesinler sonra ordan burdan duyarim iyi biliyom

Alıntı yapılan: aşkitoom - 01 Eylül , 2010, 20:22:44
doğum mu yapacaksın bal böceği  :love7: :love7: :love7: :love7:
yok askitom daha 4 ay ayim var ocakta mevlam nasip ederse  :amin:

Balböceği

"2 eylul 2010"  :love9:

22+ Haftamiz, Kuzum Bugunlerde keyfin yok senin fazla anneyi tepiklemiyorsun anneyi  :dontknow: fazlami yordum seni  :sad1: insallah iyisindir oglusum  :amin:

özlem_efe

iyidir annesi oğluşun sen üzme kendini yeterki  nazar değmesin ikinizede :love9:

ceylin eslem

edacığım gözün aydın sonunda yeni eve taşınmışsın.zaten kış gelmeden biran önce taşınmak istiyorum diyordun bak alllahım gönlüne göre verdi.sevgili elticiklerin yardım etmemiş ama olsun rabbim görsün onları.sen birşekilde onlara muhtaç olmadan üstesinden gelebilmişsin.boşver onları vicdanlı insan olsalardı senin bu durumunu düşünürlerdi.
         inşallah bende 13 gün sonra yeni evime taşınacağım.bugün evi ayarladık.okulumun hemen yanında.bebişim ve benim için çok güzel olacak.hem süper lükx hemde kirası çok uygun bu kadarını hiç beklemiyordum.çok mutluyum taşınmak için sabırsızlanıyorum.ben annemi ve kayınvalideciğimi yardım için getireceğim.oradaki komşumda taşınırken ben yardıma gelirim dedi.ayrıca komşum tanıdığım biri ,ev hanımı inşallah bebişimizin bakıcısıda o olur.teklif etmedik ama kabul eder.herşey çok yolunda gidiyor allahıma şükürler olsun.

Balböceği

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 02 Eylül , 2010, 20:10:10
edacığım gözün aydın sonunda yeni eve taşınmışsın.zaten kış gelmeden biran önce taşınmak istiyorum diyordun bak alllahım gönlüne göre verdi.sevgili elticiklerin yardım etmemiş ama olsun rabbim görsün onları.sen birşekilde onlara muhtaç olmadan üstesinden gelebilmişsin.boşver onları vicdanlı insan olsalardı senin bu durumunu düşünürlerdi.
         inşallah bende 13 gün sonra yeni evime taşınacağım.bugün evi ayarladık.okulumun hemen yanında.bebişim ve benim için çok güzel olacak.hem süper lükx hemde kirası çok uygun bu kadarını hiç beklemiyordum.çok mutluyum taşınmak için sabırsızlanıyorum.ben annemi ve kayınvalideciğimi yardım için getireceğim.oradaki komşumda taşınırken ben yardıma gelirim dedi.ayrıca komşum tanıdığım biri ,ev hanımı inşallah bebişimizin bakıcısıda o olur.teklif etmedik ama kabul eder.herşey çok yolunda gidiyor allahıma şükürler olsun.
Saol ceylincim valla tirnagin varsa basi kasi demisler rabbim kimseye muhtac etmesin
ben kolay kolay kimseden yardim beklemem ummam yani ama canimi istesinler veririm bi tek bunu anlatamadim
buyuk eltim kucuk eltiye yardim ettigini anlatiyor oda hamileyken ev tasimis bu gitmis yerlestirmis iste badana boyasi falan yapmissin ama simdi o kucuk elti varya hic aklina bile gelmiyordur eltisinin yaptiklari onun gibimi olmak lazim
aman bosver dedimya benim evim boyle kalmaz 5 gun icinde tasindik yerlestik allahima sukurler olsun  :amin:
simdi onlar soyle sandi eminim buna bu biseyini beceremez yenge yardim edenmi der dermislerdir eminim  ;D
aman cok sukur bitti islerim rabbim sana yardim etsin simdi ne demisler cocuklar bereketiyle gelirler demisler
senin yavrunun bereketi o annesi ayni sekilde benim yavrumda bereketli geldi rabbim eksik etmesin bereketlerini  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: özlem_efe - 02 Eylül , 2010, 19:10:10
iyidir annesi oğluşun sen üzme kendini yeterki  nazar değmesin ikinizede :love9:
Cok saol ozlem teyzesii  :opucuk: rabbim en kisa zamanda oglusuma arkadas gondersin  :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥BaLboceqi¸.•)´ - 02 Eylül , 2010, 14:01:01
"2 eylul 2010"  :love9:

22+ Haftamiz, Kuzum Bugunlerde keyfin yok senin fazla anneyi tepiklemiyorsun anneyi  :dontknow: fazlami yordum seni  :sad1: insallah iyisindir oglusum  :amin:
:aferin: oynar oynar annesi uyuyordur bebisinn kesinnnn
Anne baba tasindi oda dinleniyordur simdiiii
endiselenme annesi  :opucuk:
sekerli bisiler ye nasil kipirdayacak bak

özlem_efe

inşallah senin duların tutarda gelmek istediği  gün yakınlardadır bebişimin heyecan icinde bekliyoruz allahım sana ve oğluşuna güc kuvvet versin inşallah

Balböceği