Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Aminnnn
Cok tatlılar yaaa masallah
Eda benimde abimin oğlu hakanla bi kac hafta var aralarında aynı dediğin gibi cok konusmuyo öyle halan dedikleri an basliyo dede menim mamanne menim biz ona telden benim diyoruz oda artık nasıl beynine yerleştiyse menim diye basliyo ama 10 a kadar saymayı ogrenmis masallah  :nazar:

]

Balböceği

Maşallah yiyenine  :nazar: bence de çok seker oluyorlar  :love9:

Erkek cocukları genelde geç konuyuyorlarmış  ::) :k06:

Doktor diyor ki sizin her verdiniz komutu yerine getiyorsa sorun yok diyor  :amin:

Şükür her şeyi biliyor anlıyor iste fazla sevmiyor konuşmayı  :dontknow:

Bana çekmiş bu yonden  :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 18 Aralık , 2012, 17:35:09
Maşallah yiyenine  :nazar: bence de çok seker oluyorlar  :love9:

Erkek cocukları genelde geç konuyuyorlarmış  ::) :k06:

Doktor diyor ki sizin her verdiniz komutu yerine getiyorsa sorun yok diyor  :amin:

Şükür her şeyi biliyor anlıyor iste fazla sevmiyor konuşmayı  :dontknow:

Bana çekmiş bu yonden  :ehi:
Kesin sana çekmiş edossss :ehi: :ehi: :ehi:

]

Balböceği

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
PAŞAYADA MAŞALLAH KUZUM BENİMMM :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

Sağol teyzesi sana da inşallah çifter çifter Nasip eder mevla  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :love9:

ayy

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 20 Aralık , 2012, 01:06:46
Sağol teyzesi sana da inşallah çifter çifter Nasip eder mevla  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :love9:
EVET EVET ÇİFTER OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
SAOL KUZUM :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

20 Aralık, Perşembe

DOĞUM GÜNÜMÜZE  :love9:

2 gün, 2 saat, 8 dakika kaldı!

:muzz: :muzz: :muzz:

melek100lü

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 20 Aralık , 2012, 16:23:38
20 Aralık, Perşembe

DOĞUM GÜNÜMÜZE  :love9:

2 gün, 2 saat, 8 dakika kaldı!

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bunlar hakana  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

Balböceği

Sağolsun teyzoşları  :opucuk:

Bunlarda size  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

21 Aralık, cuma

Kuzum yaramaz hırçın kuzum huyların çok değişti, bir aglayıp bir gülüyorsun  :love9: iki de bir, birşey istiyorsun ne zaman geleçek bu yaz  :muzz: :muzz:

Bıktırdın resmen a :ehi: :ehi: ama günede bir gülüşün dünyaya bedel  :love9: :love9:
Bugün dünyada önemli bir gündü kayıtlara bunu yazayım yıllar sonra okuyunca sende güler geçersin  :ehi:
Bugün kıyametin kopması bekleniyordu ama olmadı  :ehi: :ehi: onu anca Rabbim bilir...  :amin:
Biz gülüp geçiyoruz ama allan onlara Hidayet versin..  :amin: :amin:

Seni çok seviyorum  :love7:

doğangüneş

yarın dimi paşmızın doğum günü maşallah maşallah :love9:

Balböceği

Evet teyzesi  :muzz:

Hamd olsun bugünleri göstere  :amin:

:opucuk: Buda sana  :flowers:

Balböceği

22.12.2012  :)

Tarihler iki sene oncesini gösteriyor  :love9: iki sene önce bugün süpriz yaptın bana canım oğlum  :love7: arada giren kramplar habercinmiş ama bilemedim...  :k06: Nur topu gibi yada şöyle deyim topaç gibi doğdun  :nazar: :k06: ne sancılar ne sancılar çektim,  sen gelince ellerim cennet gibi koktu  :love9: :love9: :love9:

Sevginin tarifi yok aslında, bu nasıl bir sevgidir ki ömür boyu sende kalbinin tam ortasında yaşıyor..  :love9:
Allah senin sevginden beni mahrum bırakmasın..  :amin: hayırlı evlat olursun inşallah.  :amin:

Gülmen, ağlaman, zırlaman bile başka  :k06: hatta sana kızdığım an ellerimi yumruk yapıp dişlerimi sıkmamı bile öğrenmiş hemen bana tekrarlıyorsun...  :suclu:

Koskoca iki sene nasıl geldi nasıl gecti hiç anlamadım, ağladığım da güldüğümde can yoldaşım olarak sen vardın..  :love9: kimi zaman bağırdım kimi zaman kızdım kimi zaman vurdum  :sad1: bunları pişmanlıklarını çok yaşadım..  :y25: benim iyi olmadığım her Halim'den belli, ama senin icin iyi olmam lazım... Mevla seni bana emanet etti emaneti böyle korumak istemiyorum.. Rabbim bana güç kuvvet ve tabi ki sabr versin..  :amin: :amin: :amin:

Sen benim canım ciğerimsin dört gözle bekledim seni huzurumuzu bozanlar Allah'tan bulsunlar.. Seninle en güzel günlerimizi yaşatmadılar..  :y25:

İnşallah bundan sonra iyi olacak kimse icin değil sadece senin icin canım oğlum..  :love9: yanımda yatıp nefes Alman herkesten önemli bulunmaz nimetim benim..  :love9:

Rabbim sana hayırlı uzun ömürler versin, vatana millete hayırlı evlat olursun inşallah..

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin.. Senin gibi akıl küpü, ağladığı zaman çirkinleşen uyuduğunda melek gibi uyuyan evladım olduğu icin Allah'a sonsuz şükürler olsun..

:amin: :amin: