Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

HAKAN ÇOK AKILLI VE TERBİYELİ BİR ÇOCUK OLACAK ANNESİ  :nazar:

AY BÖYLE EFENDİ HAZYLAZ OLMAYAN ÇOCUKLARA BAYILUIYORUM  :love9:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah  :opucuk: BENDE ÇOK SEVİYORUM TERBİYELİ ÇOCUKLARI  :flowers:

Balböceği

9 Kasım, cuma

Prensim iki gündür hastaydin sabahlara kadar seni salladım, gece kalktım yanıma aldım.. Su ictin sabah kadar..
Bugün çok şükür iyisin annem, aman sen hasta olma ben çekerim her hastalığı Nazlı kuzum... Bı kaç gündür kanizin iki önce armut yedin maşallah icin dişin temizleniyor sanki abowww burnum düşüyor ha  :ehi: :ehi: :ehi:

Yalnız o kadar kötü oldun ki, gözlerinin altı kip kırmızı  :'( uç gündür yeni yeni süt iciyorsun inşallah tamamen iyi olacaksın..  :amin:

Doğum gününe tam  :love9:

43 gün kaldı...  :hello2:

Balböceği

14 Kasım, Çarşamba

Canım oğlum bı tanem, 9 Kasım da yazmışım tam bir haftadır hastasın demek ki, ateşin çıktı derken öksürük grip oldun.. Dün gece yatağıma kustun, süt süt diye tutturdun vermedim en sonunda verdim olduğu gibi kustun  :igrenc:

Öksürük şurubu veriyorum B'de ballı zencefil veriyorum burun kivirarak birazda aglayarak yiyorsun, ama fayda ediyo şükür bugun hiç öksürmedin, gribim katıya döndü... Sen hep hasta oluyorsun sana bakamıyorum diye üzülüyordum, diğer hastalıkların hep dişimden dolayı idi merak ettim ağzına baktım, gercekten de iki azı dışımız geliyormuş..  :hello2:

Demek ki bu yüzden mis hastalığın, hasta olmana rağmen iyi yiyorsun bugun yanıma geldin öğle uykusu vaktindi
Süt süt dedin veriyorum oğlum dedm, dolabın kapağını çarptın hadi hadi, diyorsun  :ehi: :ehi:

Annesinin akıl küpü biriciği herseyi  :love9:

Seni cok seviyorum eşşek sipasi  :love9:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah kuzumu zamane çocukları akıl küpü valla  :opucuk: :love9:

öp o sıpayı benim yerimede eda  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Balböceği

18 Kasım, pazar

Benim aşkım benim sevgilim, benim her şeyim  :love9: :love9:

Annecim bugün daha iyisin  :nazar: arada çok nadir öksürüyorsun nezlen geçmedi  :suclu: geceleri guzel uyuyorsun, iki gündür ara uykusundan uyandın beşiğe gel gel dedin yattım... Her yerim tutulmuş  :ehi: :ehi: :ehi:

Çekmecenin en altın uç paket lokum koymuştum, bir den ortalıktan kayboldun bende mutfağa gitti, kapmın arkasına oturmuşsun kapıyı açınca parmağın sıkıştı Allah'tan fazla değil, parmağımı öptüm ama gülmekten kırıldım  :hieyt: :ehi: bir elinde lokum ağzında lokum hem ağlıyor hem yiyorsun  :ehi: iste bu benim oğlum  :hello2: :hello2:

Çok komiktin kuzummmmm  :hieyt: :hieyt:

Tahta kasıkları getirdin kılıc oynuyoruz arada bana vurunda ölüyorum  :ehi: yere yarıyorum sen hemen kasığı yere koyup anne annee diye yanıma geliyorsun  :ehi:

O guzel gözlerine kurban olurum, geçen gece yatarken burnuma merak saldin, nasil parmakladiysan burnum kanadı  :ehi: :ehi: :ehi:

Ha bide dün tabletine su döktün  :-ooo :-ooo Allah'tan kılıfı vardı da icine geçmemiş yoksa baban beni yerdi  :ehi: :ehi: :ehi:

Lokumum annesinin Gül'ü  :love9:  allaha emanet ol yavrum  :amin:

banu_fth

gecmıs olsun..
Allah muhabbetınızı arttırsın .. oglusun var kılıc oynuyosun bı kız yap ta bebeklerle oyna yazık sana  :ehi: :ehi: :nazar:
lokumu yıyıp aglamasına koptum gözumde canlandı o sahne  :love9: :ehi: :opucuk:  kuzum yaa  :love9: :nazar:

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi:

Sağol teyzesi  :opucuk:

Yaza inşallah biz anlaştık Banu sende gel  :ehi: :k06:

O zaman ezgi bir buçuk yasinda olur  :k06:

banu_fth

kalan 13-15 kg ı verdıgım an calısmalara baslıyorum .. basladık oldu derken bı 5 kg daha verdımmıydı  :ehi: :ehi:  gelsın ıkıncı velet  :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:  :amin: :amin:
bu yaz bası haberler alcaz demekkı bı cok kısıden guzzeelll bunu sevdım yalnız olmuycam demekkı .. ıkıncı cocuk sohbet dıye konu acarız artık  :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Aynen, öznur, ben, Betül vadi 4. Aranıyordu tamam oldu artık sende bizdensin  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Kasım , 2012, 15:58:02
Aynen, öznur, ben, Betül vadi 4. Aranıyordu tamam oldu artık sende bizdensin  :ehi:

okeymı oynuyoz len bebek yapıoz..  :ehi: :ehi: :ehi:
nukuyu kandıramadınızmı hala  :toothy10: :toothy10:  neyse bı kac ay daha gecsın sıkılmaya baslasın evde yalnızlıktan  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

He kiz 4. Arıyoruz demek sende istiyorsun dörtlü tamamdir  :occasion5:

Nükünün Allah canını almasın  :ehi: :ehi:

banu_fth

kılolarım olmasa ve dıslerımı yaptırmıs olsam hemmen yaparım sızı beklemem  :toothy10: :toothy10:
4. benııımmmmmm benıııııımmmmmmm  :hieyt: :ehi: :ehi:
hadı hayırlısı bakalım  :muzz:

Balböceği

Bekle o zama kadar bizde kilo veçegiz  :ehi: